Vajinada koku

öncelikle hamileliğin sorunsuz geçer insallah canım.benimde yıllardır ara ara tekrar eden kokulu akıntı sorunum var.soğan kürü denedim pek bi faydasını göremedim.eşim de kokudan rahatsız oldugunu sölüo bu iyice moralimi bozdu kullandığın ilaçların ismini verirsen çok sevinirim.

içini yıkamak gibi bir zorunluluk yok... ilişki sonrası wc ye git daha sonra yıkan al abdestini içini yıkamak diye bişey yok ne yazık ki yıkancak diye bilen çok var...

Merhaba, annem hayatının çoğunu kozmetik hayatının içinde geçirdi ve camiasında hatrı sayılır :) sevilir. Almanyada bulunmuş uzun yıllar ve istanbula 2 kozmetik markanın distrübütörlüğünü alarak gelmiş.

Şimdi bu vesileyle benim elime vajinadaki kötü kokuyu geçirmeye yardımcı 4 ürün geldi. Yıkama için şampuanı,2 çeşit krem (yoğunluğa göre) ve depdorantı var. Ben arkadaşıma verdim,ertesi gün koku olayı geçti. Zaman zaman bu problemi yaşıyodu ve bir türlü kokuyu geçiremiyodu. Kemdimden iğreniyorum diyordu. Ürün Almanyadan geliyor ve avrupada eczanelerde satılıyor.
Bende getirmeyi düşünüyorum ama bu konuda çok dertli olan birine hediye etmek istiyorum. Ve gerçekten yorum almak isterim.

Merhaba, annem hayatının çoğunu kozmetik hayatının içinde geçirdi ve camiasında hatrı sayılır :) sevilir. Almanyada bulunmuş uzun yıllar ve istanbula 2 kozmetik markanın distrübütörlüğünü alarak gelmiş.

Şimdi bu vesileyle benim elime vajinadaki kötü kokuyu geçirmeye yardımcı 4 ürün geldi. Yıkama için şampuanı,2 çeşit krem (yoğunluğa göre) ve depdorantı var. Ben arkadaşıma verdim,ertesi gün koku olayı geçti. Zaman zaman bu problemi yaşıyodu ve bir türlü kokuyu geçiremiyodu. Kemdimden iğreniyorum diyordu. Ürün Almanyadan geliyor ve avrupada eczanelerde satılıyor.
Bende getirmeyi düşünüyorum ama bu konuda çok dertli olan birine hediye etmek istiyorum. Ve gerçekten yorum almak isterim.

bende bu dertten muzdaripdim taa ki hijyenik bir sağlık ürünü olan organik pedi keşfedene kadar. Piyasadaki pedler zaten kozmetik ürün olarak satışa sunuluyor üst yüzeyleride hep naylonumsu mahvediyor bizleri. şimdi ise bende;
kokudan eser kalmadı günlük pedleride yüzdeyüz pamuk ve içerisinde oksijen var, adet günlerim düzene girdi akıntım kesildi ve o bölgedeki ph seviyesi dengelendi. Umarım sizde bu ürünü keşfeder ve faydalanırsınız...

doktorunuz haklı. günlük pedler enfeksiyonu arttırır. ayrıca ped kullanımı olan enfeksiyon yada kokuyu gidermez. bence tedavi olmak daha mantıklıdır.

Evet canım banada doktorum sakın kullanma demişti bende bıraktım ondan sonra kullanmıyorum artık enfeksiyon riskini artırıyormuş

bende kokudan çok çekiyorum .banyoda sebamed in özel sıvısıyla yıkıyorum o bölgemi ama banyodan 3-4 saat sonra tekrar başlıyor koku yapmaya çok çaresizim bana birşey önerin :)

Ya millet bende de hafiften bi koku herzaman oluyor ben doğal sanıyordum değil miymiş allah allahhhh

merhaba ben arnıza yeni katıldım benim de aynı konuda şikayetim var ne yaptıysam geçiremedim doktorada gittim hemde bi çok kez bu şikayet yüzündn antibiyotik kulandım büssürü ilç kullandım ama geçmedi şimdi hamileyim bu sefer akıntım kötüleşti kokuda oluştu tekrar doktora giitm ilaç verdi yine geçmedi ne yapmamlazım bilmiyorum

arkadaşlar bu durum genellikle vajina bölgesindeki kıllardan oluşur kılları aldığın taktirde koku yok olur aynı sorun bendede vardı bir arkadaşım kıllardan olduğunu söyledi ve bana eldivenle kıl alma yöntemini anlattı uyguladım şu an çok memnunum

benimde basimdan gecti ayni durum 13 yıl yaşadım hemde gordugum hic bir tedavi ise yaramadi sonunda rabimin yardimiyla kurtuldum cok sukur (çok onemli hanimlar boyle bir problemi olanlar lutfen dikkate alin kesin sonuc veriyor ÖNCELIKLE CIKOLATA YEMEYIN KESINLIKLE COK CANINIZ ISTERSE REGL İ OLDUGUNUZDA ABARTMADAN YIYIN ONUN DISINDA UZAK DURUN CIKOLATANIN HER CESIDINDEN VE KESINLIKLE GUNLUK PED KULLANMAYIN KAGIT HAVLU KATLAYIP KOYUN AKINTINIZ COKSA IKILI UCLU KATLAYIP KOYUN VE CANTANIZA DISARI CIKARKEN BI KACTANE DEGISTIRMEK ICINDE YEDEK KOYUN KESINLIKLE NAYLON KARISIMI IC CAMASIRI GIYMEYIN VE GELDIK EN ONEMLI NOKTAYA (DIYELIMKI REGLIN 5 GUN SURUYOR TAM BITECEGI GUNUN BIGUN ONCESINDEN YANI ADET BITMESINE IKI GUN VARKEN DEDIGIM ILACI GECE YATARKEN VAJINE IYICE YERLESTIRIN IKINCI GECEDE AYNISINI YAPIN ONDAN SONRA ADETIN BITMESINI VE DUS ALMAYI BEKLEYIN EGER HALLA KOKU GELCEK DIYE ENDISE EDERSENIZ DUSTAN SONRA BITANE DAHA KOYUN VE TEKRAR SOYLUYORM CIKOLATADAN UZAK DURUN EN ONEMLISIDE ILACI ADET BITMEDEN IKI GUN ONCE KOYMAYA BASLAMAK YANI AYDA IKI YADA UCGUN KULLANIN EGER ARADA KOKU GELCEGINI HISSEDERSENIZ DIYELIM COK HAFIF BI KOKU YINE BASLIYCAKMIS GIBI GELDI BITANE KOYUN GECE YATARKEN EN FAZLA AYDA 4 TANE DEDIKLERIMI ADIM ADIM UYGULAMAZSANIZ SONUC ALAMAZSINIZ ILACIN ADI (((NIDOZAL M VAJINAL TABLET FIYATI 7.500TL ))))1 KUTU BANA 4.5 AY GIDIYOR KOKUDAN ESER YOK AMA HER ADET DONEMINDE TEKRARLIYORUM VE TEMIZLIGINE COK DIKKAT EDIN OZELIKLE GUNLUK PED KULLANMAYIN SAKIN KAGIT HAVLU KULLANIN

Kullandığınız ilaçlar hangileri özellikle krem

Kullandığınız ilaçlar hangileri özellikle krem
canim krem kullanmadim daha once cok tedavi gordum her turlu ama gecmedi umudumu kaybettigim anda NIDOZAL M vajinal tablet kullandim ama sadece actigim konuda yazdigim gibi kullaninca etkisi oluyor tableti 1hafta hergun bitene kadar kullanmadim

bu sorunu gideren 100% dogal urun leri taylanddan yolluyorumm
+... whtsapp

Son düzenleyen: Moderatör:
bu sorunu gideren 100% dogal urun leri taylanddan yolluyorumm
+... whtsapp daha bircok urun mevcut ornegin vajinayi kuculten ozellikle dogum sonrasi cok etkili olan bu urunler dogall!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilac isimlerini verebilirmisnz acaba bendede aynı sorun var hastaneye gtmek istemiyorum cekınıyorum

Doktora gitmekten çekiniyorum uzun zamandır araştırıyorum rahatsız da oluyorum kullanıgınız ilaçları söylerseniz eger bana bi yardımınız dokunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…