Vajinada koku

ilaçların ismi nedir acaba

İlaç söylerseniz çok iyi olur bendede var aynı durum evli olunca daha zor ilaç söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba aradaslar bende 1 yılı aşkındır bu sorunla karsı karsıyaydım ama kurtuldum. Ben cok arastırdıgım için belki yardımcı olurum dıye yazmak istedim. Cok kez doktora gıttım bır sürü ilac kullandım ben akıntısı olan bır kadın bıe degılken neden ilişki sırasında bazı zamanlar koku oluyor kafayı yıyecektim. Önce benım yaptıgım yanlısları yazayım kesınlıkle sabun duş jelı ıslak mendıl degdırmıyoruz florayı bozmakta bır numara vajına en kolay mikrop alan bölgedır dogal olarak dus jelı gıbı maddeler dırekmen kimyasal ı acık yerden içeri almasını saglıyor. Ikıncısı asla dustan ve wc den cıktıktan sonra ıslak nemlı bırakmıyoruz. Düşünsenıze nemlı mutfak bezı ertesı gun nasıl koku yapar. Mutlaka ıyıce kurutuyoruz ve son olarak benım ıcın zor olan sey jarse dantel camasır yerıne pamukluya yöneliyoruz gvyna intim yıkama ile her dusta veya tuvalette bunu kullanmaya basladım. Dusta bacagımı bıle acmıyor sampuan dus jelı degdırmeyıp sadece en son cıkarken ıntım yıkamayı kullanıyorum hafta da 2 hafta da gynoflor diye bır fitil var onu atıyorum ki kullanmadıgım fitil kalmadı hıc bırı ıse yaramazken bunu kesfettim bu fitil cok mükemmel cünkü flora düzenleyeci olarak aldım eczaneden ve cok memnun kaldım benden tavsıyeler bu kadar ınsallah sızdede işe yarar ben kurtuldum

Selam bende aynı durumdayım o zaman hastaneye gittinizmi bekaretlw ilgili sıkıntı oldumu acaba tedavi nasıl oldunuz

Vajinal koku için kullanıta iyi gelen fitil ismi var mi acaba? Yardmcı olur musunuz

Canım öncelikle geçmiş olsun bende de reggl önce si oluyo nioli yağı ile ferahliyorum.Nioli yağını her gün iç çamaşırına 3 damla damlat farkına varicaksin sakın günlük Pet kullanma ben o hatayı yaptım 8 9 ay enfeksiyona yakalandım çok şükür 4 5 aydır kurtuldum gerekirse surekli çamaşır değiştir ama Pet kullanma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…