Vajinada koku

aynı durumu bu sene başında yaşadım bacağımı aralamaya tahammülüm yoktu insanlardan uzak duruyordum doktorum dedi ki 1 hafta kullan ama 2 günde rahatlayacaksın şükürler olsun 2 günde geçti istersen sana ilaçlarımın ismini akşam bakıp yazayım doktoruna götür sor ve kullan
bi tanesi fitildi bide şırınganın içine bi krem var onu döküp vajinanın içine enjekte ediyordum arkadan da fitili sokuyordum bide antibiyotik içtim bunlar rahmini tertemiz yapıyor kontrole gidince akıntıdan bile eser yoktu
sakın günlük ped kullanma eğer çok kötüysen akıntıdan kağıt havlu koy ve aralarda değiştir ki ben senelerce günlük ped kullanmak gibi bir hata yapmışım
ilaçların ismi nedir acaba

İlaç söylerseniz çok iyi olur bendede var aynı durum evli olunca daha zor ilaç söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba aradaslar bende 1 yılı aşkındır bu sorunla karsı karsıyaydım ama kurtuldum. Ben cok arastırdıgım için belki yardımcı olurum dıye yazmak istedim. Cok kez doktora gıttım bır sürü ilac kullandım ben akıntısı olan bır kadın bıe degılken neden ilişki sırasında bazı zamanlar koku oluyor kafayı yıyecektim. Önce benım yaptıgım yanlısları yazayım kesınlıkle sabun duş jelı ıslak mendıl degdırmıyoruz florayı bozmakta bır numara vajına en kolay mikrop alan bölgedır dogal olarak dus jelı gıbı maddeler dırekmen kimyasal ı acık yerden içeri almasını saglıyor. Ikıncısı asla dustan ve wc den cıktıktan sonra ıslak nemlı bırakmıyoruz. Düşünsenıze nemlı mutfak bezı ertesı gun nasıl koku yapar. Mutlaka ıyıce kurutuyoruz ve son olarak benım ıcın zor olan sey jarse dantel camasır yerıne pamukluya yöneliyoruz😒 gvyna intim yıkama ile her dusta veya tuvalette bunu kullanmaya basladım. Dusta bacagımı bıle acmıyor sampuan dus jelı degdırmeyıp sadece en son cıkarken ıntım yıkamayı kullanıyorum hafta da 2 hafta da gynoflor diye bır fitil var onu atıyorum ki kullanmadıgım fitil kalmadı hıc bırı ıse yaramazken bunu kesfettim bu fitil cok mükemmel cünkü flora düzenleyeci olarak aldım eczaneden ve cok memnun kaldım benden tavsıyeler bu kadar ınsallah sızdede işe yarar ben kurtuldum 😊

Vajinal koku için kullanıta iyi gelen fitil ismi var mi acaba? Yardmcı olur musunuz

Ya senelerdir vajinamda bi koku var ne yapsam geçmiyor yıkarken elim bile kokuyor pantolon giyiyorum bacak aram hafif açık olsun kokuyu hissebiliyorum.Hep araştırıyorum pamuklu ip çamaşırı kullanıyorum saat başı yıkamaya gidiyorum yine de geçmiyor.Bununla ilgili bi doktora gitmedim gidenlere de fitil veriyormuş ve bu etkili olmuyormuş.Çok rezil bi durum nasıl kurtulabilirim?
Canım öncelikle geçmiş olsun bende de reggl önce si oluyo nioli yağı ile ferahliyorum.Nioli yağını her gün iç çamaşırına 3 damla damlat farkına varicaksin sakın günlük Pet kullanma ben o hatayı yaptım 8 9 ay enfeksiyona yakalandım çok şükür 4 5 aydır kurtuldum gerekirse surekli çamaşır değiştir ama Pet kullanma

X