Vajinada koku

canım sen doktora gittin mi hiç

Benim akıntım hamileliğimde oldu, o da kokulu ve renkli olmadığı için doktor telaşlancak bişey yok, çoğu hamilelerde akıntı olur dedi. Çünkü hamile olmadan önce akıntı problemi yoktu bende, sadece yumurtlama zamanında oluyodu. Normal bişey diye gitmedim.

çok sağol senin sayende cesaret adım. Fırsatını bulduğumda gitmeliyim doktora. Bu ilaçları ssk karşılıyor mu? çok pahalımıdır. Ama gerçi yazacağı ilaç farklı olabilir.:26:

çok geçmiş olsun. Muhakkak yarayan birşey olmalı size de. antibiyotikle olacak birşey değil. şu soğan kürümüdür suyumudur. o faydalı diyorlar gerçi denemedim ama denemek istiyorum da. Bütün iltihabı yok ediyor temizliyor diyorlardı. Sen yine başka bir doktora git bence.:44:

çok sağol senin sayende cesaret adım. Fırsatını bulduğumda gitmeliyim doktora. Bu ilaçları ssk karşılıyor mu? çok pahalımıdır. Ama gerçi yazacağı ilaç farklı olabilir.:26:

karşılıyor canım tabiki mümkünse tıp fakültesi yada araştırma hastanesine git geçmiş olsun

-vajinal duş.(çok fazla kurcalamadan yıkamak lazımmış yani öyle içeriye su kaçmamalı)
-vajinayı yıkamak için kullanılan jeller.
-sabun, şampuan vs.
-naylon iç çamaşırı

bunlar kokulu akıntı yapabiliyor. smear testi yaptırmak gerekir. bulaşıcı bir şey bile olabilir.

vücudumu sabunlarken ben de hep oraları sabunlar şampuanlarım. Ay demekki onun da etkisi oluyor. o testi evli olmayanlara ve ilişkiye girmiş olanlar için de yapıyorlar mı? devlet hastanesinde..

vücudumu sabunlarken ben de hep oraları sabunlar şampuanlarım. Ay demekki onun da etkisi oluyor. o testi evli olmayanlara ve ilişkiye girmiş olanlar için de yapıyorlar mı? devlet hastanesinde..

Geçen gün farklı bir sebepten dolayı bir doktora görünmüştüm. Bana tamamen organik yosun özlü bir jel verip sadece tüylü bölgeyi üstten üstten yıkamamı söyledi. Yani o doğal jeli bile iç tarafa deydirme dedi. Sakın duş jeli şampuan vs sürmeyin nemli kısma. Mantara sebep oluyormuş. Boş su kafi

evli, bekar, dul vs olmanız onları ilgilendirmiyor. bakirelere yapılmıyor sanırım ama kadınlara yapılıyor. kulak çubuğuna benzer bir şeyle sıvı alıyorlar smear testinde. yani yalnızca sıvıya(akıntıya)dokunduruyorlar, acı yok. sorarsınız. bedava
vajina için üretilen jeller bile sakıncalıymış. ph dengesi bozuluyormuş. çok kurcalamadan yıkamalı, iyi kurulamalı. ayrıca hp aşısı yapılmalı. hp prezervatifle bile bulaşabilen bir virüsmüş. hatta ağdacılardan bile...

ben hep yapıyordum. Hatta boy abdesti alırken bile o bölgedeki akıntıyı temizlemek biraz deydiriliyor diye biliyordum. gusül abdesinde temizlenebilmek için oradaki meniyi temizleniyor diye duymuştum. yanlış mı bu? :26:

bir de tam o vajinanın giriş yerinde karabiber sürmüş gibi bir yanma oluyor. Bunun sebebi nedir acaba. Başlıca sebebi üşütmek olabilir mi?

Abdest olayıyla ilgili bir bilgim yok fakat iç kısmın su haricinde hiçbir şeyle yıkanmaması gerektiğini biliyorum. Hem gittiğim doktorlar hem de televizyondan izleyip dinlediğim doktorların hepsinin görüşü bu yöndeydi.

bende de bildim bileli kronik idrar yolları enfeksiyonu var bir iki saat çorap giymeyeyim ertesi gün ağrılarım ve akıntılarım başlar şuan bile aynı durumdayım sürekli doktora gidiyordum bakireyken kültür alıyorlar hiçbir mantara rastlanmadı deyip antibiyotik veriyolardı şimdi evlendim tekrar gitsem farklı birşeyler uygularlar mı acaba bu koku yüzünden eşime yaklaşırken çekiniyorum normal zamanda koku yok ama hastalanınca fena oluyor

canim eczanelerde genital bolgeler icin satilan sampuanlar var. onlari dene, iyi gelecegine eminim.

Canım,
Seni anlıyorum. Bir zamanlar ben de hemen hemen aynı durumdaydım.

Düzenli olarak SağlıklıPed kullanırsan geçiyor. Hem de özel günlerinde de çok rahat ediyorsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…