Vajinada koku

mls15

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
9
0
Ya senelerdir vajinamda bi koku var ne yapsam geçmiyor yıkarken elim bile kokuyor pantolon giyiyorum bacak aram hafif açık olsun kokuyu hissebiliyorum.Hep araştırıyorum pamuklu ip çamaşırı kullanıyorum saat başı yıkamaya gidiyorum yine de geçmiyor.Bununla ilgili bi doktora gitmedim gidenlere de fitil veriyormuş ve bu etkili olmuyormuş.Çok rezil bi durum nasıl kurtulabilirim?

Muhtemelen akıntıdan oluşan bi sorun. En kısa zamanda bi kültür yaptır, daha net anlaşılır.

aynı durumu bu sene başında yaşadım bacağımı aralamaya tahammülüm yoktu insanlardan uzak duruyordum doktorum dedi ki 1 hafta kullan ama 2 günde rahatlayacaksın şükürler olsun 2 günde geçti istersen sana ilaçlarımın ismini akşam bakıp yazayım doktoruna götür sor ve kullan
bi tanesi fitildi bide şırınganın içine bi krem var onu döküp vajinanın içine enjekte ediyordum arkadan da fitili sokuyordum bide antibiyotik içtim bunlar rahmini tertemiz yapıyor kontrole gidince akıntıdan bile eser yoktu
sakın günlük ped kullanma eğer çok kötüysen akıntıdan kağıt havlu koy ve aralarda değiştir ki ben senelerce günlük ped kullanmak gibi bir hata yapmışım

Günlük ped kullanmak kötü mü ya:44: Ben hamile olduğumdan beri akıntım çok fazla oldu. Kokusu falan yok ama, neticede kullanmazsam çamaşırım kirleniyor, 7 aydır her gün kullanıyorum Hayatımda toplasan bu kadar günlük ped kullanmamışımdır

kullanma canım ben senelerdir kullanıyordum günlük pedsiz çıkamazdım dışarı o kadar yani bağımlı gibiydim
doktora bi gittim dedi ki sakın kullanma mantarı enfeksiyonları arttırıyor kağıt havlu koy daha iyi dedi

bende senın gıbı kullanıyordum ama bıraktım kullanmayı. pamuklu camasır kullan ve akıntın coksa camasırını degıstır yınede kullanma.hele kokulu olanlardan cok cok uzak dur.

vajinada kokuyu sadece ENFEKSİYON yapar...çeşitli mantarlara karşı tahlillerin yapılması gerekmektedir. Onların arasında en yaygını klamidya, kandida, vajinos ve trikomanas....genelde bayanlarda mantar bulunur ama çeşitli nedenlerden dolayı sayısı artınca kaşıntı, koku gibi rahatsızlıkları verir. tedavi olunmazsa kronik hale gelir. tahliller genelde kan yada vajinadan alınan akıntı ile yapılır. her çeşit antibiyotik alınamaz çünkü mantar çeşidine göre etkisini verir. yani kafaya göre antibiyotik alınması başarıyı getirmez. ayrıca tedavi esnasında doktorun vereceği krem veya özel intim jellerin kullanılmasında fayda var. sağlıklı bayanda asla koku olmaması lazım. şimdiden geçmiş olsun

ayrıca, enfeksiyon varsa mutlaka partnerin de tedavi olması gerekmektedir. yoksa olan tedavi boşuna gider.

Son düzenleme:

doktorunuz haklı. günlük pedler enfeksiyonu arttırır. ayrıca ped kullanımı olan enfeksiyon yada kokuyu gidermez. bence tedavi olmak daha mantıklıdır.

Bu durum ben de de var ya çok kötü bir sorun gerçekten. Günde 2 tane kilot değiştirmek zorunda kalıyorum. yıkansam bile bi kaç saat sonra yin koku oluşuyor. Çok iğrenç bir durum gerçekten. :26:

hayır canım olmuyor tedavi gördüm çünkü hem fitil kullandım hemde bi krem var onu şırıngayla içime enjekte ettim Allaha şükür hiç kalmadı aman aman bi daha da tekrar etmesin çok kötü

ne kadar güzel bir durum ya ben her gün 2 defa çamaşır değiştirdiğime rağmen yine kokuyor. Ben evli değilim. Korkuyorum hastaneye gitmeye. Çok hatalar yaptım şimdi çekiniyorum. Acaba muayene ederken kürtaj kadar işkence yapıyorlar mı?

yoo hiçbir sorun olmaz hastaneler tutup da bekaret testi yapmıyor evlisin değilsin diye
eğer bakireysen kültür alırlar bende evlenmeden önce birlikte olmuştum alınyazısı kader bu nolacak yanii
hastalık hem bu koku hiç acı falan hissetmiyorsun

bakire değilim. Umarım acımaz. O konuda artık psikolojim bozuldu benim ya. Ha bir de annemle gitsem hastaneye anneme derler mi kızın bakire değil diye. ne bilim korkuyorum.

bakire değilim. Umarım acımaz. O konuda artık psikolojim bozuldu benim ya. Ha bir de annemle gitsem hastaneye anneme derler mi kızın bakire değil diye. ne bilim korkuyorum.

kadın hastalıkları doktoruna gittiğin zaman içeri senin yanında kimseyi almazlar canım benim arkadaşım girmek istedi doktor hayır dedi herşeyimi bilir dedim o zaman evli değildim doktor senin için sorun yoksa gelsin özel sorularım olabilir bu yüzden dedi
hasta hakkı diye bişi var senin iznin olmadan bilgi veremezler zaten
rahat ol kasma kendini
bakire olmamak dünyanın sonu değil

Yav, peçete de yapışıyo bu sefer

bende senın gıbı kullanıyordum ama bıraktım kullanmayı. pamuklu camasır kullan ve akıntın coksa camasırını degıstır yınede kullanma.hele kokulu olanlardan cok cok uzak dur.

Kokulu değil zaten de, her yarım saatte bir çamaşır değiştiremem valla, o derece akıntı oluyo.

doktorunuz haklı. günlük pedler enfeksiyonu arttırır. ayrıca ped kullanımı olan enfeksiyon yada kokuyu gidermez. bence tedavi olmak daha mantıklıdır.

Günlük ped zaten enfeksiyon ya da koku gidermek için değil, çamaşırda leke yapmasın diye kullanılır benim bildiğim:44: en azından ben öyleyim.

Doktoruma söyledim, renginde veya kokusunda bi sıkıntı yoksa korkma dedi. Benim normalde yumurtlama döneminde akıntım olur, bir kaç gün sürer, adetle biter. Ama işte hamilelikte her gün ve her saat başı akıntı oluyo, doktor da normal dedi :44:

benim kendimi bildim bileli pantolonu bile ıslatan akıntım olur kutu kutu antibiyotik içtim nafile midem delinecek ama bekarım oyüzden fitil veremedi doktor sordu bana korkuyorum tüplerim tıkanacak bu gidişle öyle böyle değil şelale gibi durmuyo((((((((((((((((((

yok ya peçete yapışıyor ama kağıt havlu yapışmıyor denedim =)

Bi deniyim o zaman

Allaaah seninki daha kötüymüş :18: Başka doktorlara falan gittin mi:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…