vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

arkadaşlar yakında evleneceğim.benim vajinamda kararık gibi duruyor.erkekler buna bakmaz deniliyor ona güveniyorum.ayrıca erkek arkadaşımda penisinin küçük olduğunu söyledi.demekki herkes de sorun var karşılıklı çözmek gerekiyor bunları.

Bencede tatlım inan taktığına deymeyecek eşler sadece kokuya ve kıla gelemez temiz tut pudrala hepsi bu

zilan 32 kardeş.evli olduğun için soruyorum.eşim penisinin küçük olduğunu bana açıldı.ben de cinsel ilişkiden normal zevk alabilirim değilmi?şimdide ben takıntılı oldum ya....

ya aman sevgimiz herseyin önünde.iyilikte kötülükte mutlulukta ve sağlıkta mutlu olmak ve hayatı paylaşmak için evlenmiyor muyuz zaten.

temiz olsun sağlıklı olsun gerisi önemli değil.o nedenle bu konu bence endişelenecek bir konu değil.
en büyük sorununuz rengi olsun :)))

öpüyorumm

amannnnn canimmm yaaaaaa sankii erkellerrr onami bakiyo beyazmi, koyumu diyee kaydirigubbakcemile3 simdi evli olmadigin icn acikta konusamiyorum sadece temiz tut yikamaya gelince sakin sabun yada vb gibi seyleri vaginana degdirme kii bu cok önemliiiiii afedersina ama makat bölgeni silerken sakin arkadan öne dogru silme. yanii önemli olan önden arkaya dogru silmen . aksi taktirde vaginanda birikintiler olur ve kötü koku yapar. veeeeeeee ben evlendikten bu yana avonun simply delicatés losyonu nu kullniyorum elma aromali o güzel kokuyor ve kokuyuda birkac gün muhafaza ediyor! ayrica agdadan korkuyorsaniz EMLA diye bir krem var , onu genital bölgenize sürüyorsunuz üzerine tabaka helinde sürmek kosulúyla yaklasik 2 saat felan bekletiyorsunuz o agda sirasinda tüyleri koparirken acisini hissetmiyorsunuz!

zilan 32 kardeş.evli olduğun için soruyorum.eşim penisinin küçük olduğunu bana açıldı.ben de cinsel ilişkiden normal zevk alabilirim değilmi?şimdide ben takıntılı oldum ya....

erkek penis boyu önemli deil 3-5metreden bile erkek zevk alır bu sadece bi uydurma önemli olan senin onla onun senle olan uyumunuz bunu zamanla çok iiiiiiiyiii anlicaksınnn canım şunuda unutma erkeğin penis boyu cok ise bu sana zevk deil ağrı acı verır eşinin penis boyunun küçük olmasınada sevin bence mutlulklar canımm

Bencede tatlım inan taktığına deymeyecek eşler sadece kokuya ve kıla gelemez temiz tut pudrala hepsi bu
canım oramızı nasıl pudralıycaz? bır de pudra ne amaclı kullanılıyor?
daha once hıc duymadım rutini nedir yanı her gun mu surulecek?
ılıskıden once mı? marka ne olmalı?

tabikide gercek canım zamanla haklı oldugumu anlayacaksın ve bu kendıne dert edındıgın derdınede güleceksin sagda solda aslı esası olamayan sacma seylerede itibar etme yetinmeyi ve mutlu olmayı bil kendınle barısık ol erkegını sacma seyler ıcın üzme tabı kendınıde öpüyorum vereliniortak

eşin görmedimi? nasıl yani?

?

ne fantezi meraklısı hatun var arkadaş, adam "aç bakıyım" mı dicek, ne gerek var göstermeye yav? asıl ben sorıyım "nasıl yani"?

yalnız duygusuz haydar dümen gördüm sizi, fazla ileriye gitmeyin derim bu sefer o biçim konular açılcak arkadaşların kafası karıştıkça :)))

ya ben de bekarım ama ölsem aklıma gelmez şeyimin rengine boyutuna bakmak. baksak neler çıkcak kimbilir sırnaşık şey

kızlar birşey sordum cevap vermezseniz haydar dümene mail atarım pudralıyım mi diye heheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…