vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

kızlar birşey sordum cevap vermezseniz haydar dümene mail atarım pudralıyım mi diye heheh

İlişkiden önce pudralama, enişte oral yapmaya kalkarsa oranın pudalı olması hoş olmaz.
Kaldı ki oranın ne renk olduğuda önemli değil zaten.

akannehir akannehir akannehir
Nasıl yani???? -tatlicadiarzu-
Burada noluyor yahu :tomato:

yaaa cnm onlar kendi organlarina baksin once bizimki onlarinkinden 1000 kat daha guzel koyu bile olsa, o yuzden bosverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

expigmenti ben d e kullanmaya başladım,
aslında koyuluğunu taktığımdan değil de,
merak oldu anasını sattiim:p

sonuçları bildiririm arkadaşlar:)

ama bunun dışında arkadaşlara katılıyorum papatyacım,
erkekler için çirkin vagina die bişi yoktur:)

kadınsın ve güzelsin, tadını çıkar:))

kıslar bi haftadır kullanıyorum bi halt olduğu yok:))

bi değişiklilk olmadı yani
riskleri d e var diolar bırakmayı düşünüyorum,

kekik suyu dediler bide onu deniyim:)
sonuçları bildiririm

bu kıyağımı da unutmayın burda kobaylık yapıo benim fedakar fıstıkım:p

pudralamak komik bir fikir yaa çok güldüm.. bi orası kalmıştı pudralamadığımız yerimiz orayıda pudralayalım olsun bitsin :)

hahahahaha çamaşır suyu heeee...alemsinnnnn :))))

bencede takıntı yapmayın. bende ilk jiletle başladım sonra ağda, sir ağda ve uzun zamandırda ameliyat eldiveni kullanıyorum. ilk zamanlar rengi nasıldı hatırlamıyorum. neden dolayı koyulaştı bilmiyorum. ama vücuda göre illaki renk koyuluğu oluyor. zaman zaman bende rahatsız oluyorum fakat iş cinselliğe geldiğinde emin ol eşinde takmıcak bunu. sende benim gibi kendine dert ettiğinle kalacaksın. keşke hiç söylemeseydin. bundan sonra normalmiş gibi davran o da unutur. hoş zaten normal bişey bu.

burda okuyunca ben de baktım ben de koyuluk yok göbeğimle aynı renk ama hiç jiletle almadım tabi .

bencede takıntı yapmayın. bende ilk jiletle başladım sonra ağda, sir ağda ve uzun zamandırda ameliyat eldiveni kullanıyorum. ilk zamanlar rengi nasıldı hatırlamıyorum. neden dolayı koyulaştı bilmiyorum. ama vücuda göre illaki renk koyuluğu oluyor. zaman zaman bende rahatsız oluyorum fakat iş cinselliğe geldiğinde emin ol eşinde takmıcak bunu. sende benim gibi kendine dert ettiğinle kalacaksın. keşke hiç söylemeseydin. bundan sonra normalmiş gibi davran o da unutur. hoş zaten normal bişey bu.
ben de böyle düşünüyorum normali bu derim öle bişiyle karşılaşırsam değil derse de sen çok mu gördün derim direkt üste çıkarımkaydirigubbakcemile
bide ben şeyi merak ediyorum evlilere soruyorum bu çatlaklar selülitler sorun oluyor mu erkekler için? asıl onlar sanki daha göz önünde bi etek giysen görünebilir durumda olabiliyor. .bilmiyorumkismile

çokda kafaya takılcak bişey de.illl kuku herkezde farklıdırr...

bende yok koyuluk öyle bariz,ama olsaydıda üzüzlmezdim canım

kızlar hepınze mrb.vajına iç dudak uzunlugundan bahseden olmuş.bendede bu sorun vardı ve bu benı çocuklugumdan berı çok rahatsızz ederdı.hem çok uzun hemde çok koyu renktı.utanırdım eşime gostermeye.çok iğrenırdım.hıç DR' a gıtmek aklıma gelmedı .en sonunda saglık sektorunde bı yakın arkadasımla konuştum zorla benı doktora goturdu.kadın dogumcuya gıttım ve dr kesınlıkle amelıyat olman daha ii olucak dedı.geç bıle kalmışsın dedı.bu malesef gorundugu kadar basıt bı şey degılmış.ilişkide inanılmaz acı verırmış ve evet 3 yıllık evlılığımde çoook acı çektım.,kotü koku yapar,çamasıra yapısır her yerde.....vb.sorunlar çok yapar ve bende nıhayet oldum amelıyat.fakat amelıyatı plastık cerrahında olmamı önerdı ..yanı kestırdım fazlalıkları..ve şimdi çoook daha mutluyum..nıye bu bu yaşıma kadar olmadım dıye kızdı doktor.bu arada 30 yaşındayım..ilk bı kaç gun sıkıntı oldu yanı 3 gun fılan dikişler ,pansuman fılan ama bı hafta 10 gün içinde iyileştım çok şükür..yanı eger boyle bı sorununuz varsa hıç beklemeyn olun amelıyat..ayrıca merak etmeyın kızlık zarına fılan hıç zararı yok tamamen fazlalıklar traşlanıp dıkılıyor..ayrıca zevk hıslerınızde yok olmazz..ha bıde çok pahalı bı operasyon degıl ..2-3 bın cıvarı..tabı bulundugunuz ile ve hastaneye gore değişir.. inanın şimdi çok daha estetık oldu ve çok mutluyumm...

tatlımmmmmm elmas kutuna nie bu kadar takıosunnnnnn?ay delimisin?benim kukum en güzeli dicen yerde açık vermişin nişanlına...sempatiksalakcinnio senin kafandaki açığın yaniiii..onun aklına geleceğni sanmıyorum...kukunu ağdayla al,duştan sonra bebe yağı sür...yatarken onarıcı besleyici nem katan kremlerden kullan..kuku için özel şampuanlar var...ohh mis gibi oldu işte...kuku buuu erkeklerin takacağnı sanmıyorumm..sen kendini afrodit gibi hissetki oda öle görsünbayanssulusmile

ay koptum bu yoruma elmas kutusu haa sempatiksalakcinni hem doğru hem komik kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmilesırnaşık şey
ohhh miss misss yemede üstünde yat sırnaşık şey:dance::sm_cool:

Ya takma kafana erkekler sorun etmez öyle şeyleri bak ben mesela ceset gibiyim çok kötü duruyor her zaman biraz bronz olmak istemişimdir:kedi:

X