vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

Papatya1989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
39
1
merhaba arkadaslar cidden acayip psikolojim çok bozuk bu konuda utanıcak cekinecek bişey yok diye düşünüyorum ve derdimi anlatmak istıyorum şuan nişanlıyım 4 ay sonra kadar düğünüm olcak allahın izniyle.Allaha şükür güzel bi kızım yani elim yüzüm düzgün ama oraya gelince cok koyu ve cok rahatsız oluyorum arkadaslarım pembe benimki dıyo nişanlımla konusurkende bu konuyu ona nasıl acacagımı hep düşündüm ama azda olsa dedim jiletten dolayı daha karardı sanki.dedim böle böle karardı baya dedim bi doktora görün cildiyeciye git kafama takıldı dedi dudaklarıda esmer ve uzun gibi sinir oluyorm ve cok aglıyorum evlilikden sogdum cinsellikden soğdum bu yüzden ne yapmalıyım ilacı kremi felan varmı lazer felan estetik olmak istemıyorum zaten ailem böyle bişeye asla izin vermez benim gibi bu dertten sıkıntılı olan biri varmı yoksa benmi sadece böyleyim çıldrıcam bunun yüzünden erkekler beyaz tenli kızlardan hoşlanırmıs vücudum beyaz ama oraya gelince koyu hemde baya ne yapıyım ne ediyim ya begenmezse tiskinirse gibi düşünceler süreki aklımda evlenmekten tiskindim nişanlımla birbirimiziallaha şükür çok sevıyorum ama bu konuda acayip derecede psikolojim bozuk ..

ben lazer epilasyona gittim. sonrasında oldu renk değişimi, kese yap demişlerdi oradan ama sıkıntı etmediğim için yapmadım. etki ediyormuş banyo yaparken dene istersen.

bilmıyorumki keseden düzelirmi veya renk açılırmı denemek lazım cok rahatsız edici bu ne böyle yaaa nfret edıyorum gercekten teşekkür ederim yardımın için

tatlım seni çok iyi anlıyorum aynı dertten bende muzdaribim ( gerçi esmerim ama ayakta durup baktığımda ön taraftan bendede renk koyuluğu var ve benimde iç dudaklar dış dudakladan daha uzun evlenmeden önce çok sıkıntı yaptım en sonunda alattım eşime evlenmeden önce eğer sana sağlık açısından bi sıkıntı yaratmıyosa benim içinde sorun değil diyo ama ben hala rahat edemiyorum yanında.ışık açık hayatta çıplak duramıyoum utanıyorum çünkü görüntü olarak bende rahatsız oluyorum.iç dudakların uzunluğu vajinal enfeksiyon kapmaya daha elverişliymiş.bende araştırdım biraz ameliyat olabiliyosun ama his kaybı yaşarım diye korkuyorum iyice bi araştırıyimde o zaman karar vericem.

teşekkür ederim yorumun için lucky bilmıyorum benim vucudum beyaza yakın yanı ellerim yüzüm oraya göre süper ama ora sinir edici bi durum aynen bende ayakta durunca direk ora iğrenc bi görüntü verıyo bide bende önceden mayasıl vardı oda kendiliğinden geçti kasıntı cok yapmıstı ondan dolayımı böyle oldu dıyorum kasıya kasıya yani :) bide et parcası gibi bişey var mayasıldan kalma orasıda siyah gecermi gecmezmi lazerden baska tedavisi yokmu düğünüm varr napıcam bilmıyorummm

bu kadar dert etme canım :umursamaz:erkekler renlerini bukadar takmıyozemuszemus eminim nişanlında takmıycaktı ama sen erkenci davranıp dikkatini özellikle oraya çekmesini sağlamışsın bence keşke söylemeseydin bu sefer gerçekten dert edermafoldumben

canim sende ne derecede oldugunu bilmiyorum, ama kisiye göre ve ten rengine göre degisiyormus vajina rengi olabilir yani tabi icduraklarin da büyük dudaklara bakarak kisa olmamasida anormal degilmis.icin rahat etmiyorsa doktora görünebilirsin

takma kafana canım yaaa bukadar nolcak ki? nişanlınında rengine takıcanı sanmam ...tablomu bu oturup izlesin yorum yapsın ...evli biri olarak söylüyorum sakın takma herkesin cinsel organı farklı sonuçta ..erkeklerin hepsinin aynı olmadığı gibi ....üzülecek bişey yok inan ....erkeklerin işi belli olmaz belki böyle olmasını daha çok beğenecek bilemezsinki.....sen hayırlısıyla yuvanı kurda bunlardan bişey çıkmaz ....mutluluklar şimdiden...

bence takma canım böyle bişiyi kafana bende takıorum gerçi ama napabiliriz yani elimizde olan bişi değil ki tüğleri alınca oluyo işte sir ağdayla falan o yüzden ben takıcaklarını sanmıorum ya takarlarsada napalım öldürücek halimiz yok ya kendimizi

şimdi söylesemmi söylemesemmi diye düşünüp durdum, garip gelebilir ama dayanabilenin işine yarayacağı kesin. ben epilatör yada ağdayla temizledikden sonra bi kabın içinde limon ve deniz tuzu karıştırıp sürüyorum. tüylerin geççıkması için bir forumda okumuşdum. tüylere değil ama, teni kaymak gibi yaptığı kesin. 3, 4 gün aklıma geldikçe tekrarlarım... ama her yaptığımda acıdan kıvranıyorum tahmin edersiniz Bi düşünsenize

arkadaşım bencede çok takıntı haline getirmişsin bende evli biri olarak söylüyorum bu kadar sıkıntı yapma kendine sonuçta ALLAH vergisi....

ben pudra sürmenin faydası olduğunu duymuştum...denedim ama bi fark göremedim..bende beyaz tenliyim ama benimde koyu renk....

birde adet kanından dolayı koyulaştığını duymuştum....özellikle yoğun adet olanlarda olabiliyormuş...bilmiyorum ne kadar doğru....

bende yogun oluyorum adet acaba ondanmı oluyo anlamıyorum valla Allahın yarattıgına bişey demek istemıyorum ama pembe olsaydı daha güzel olurdu cünkü acayip bi görüntü duruyo

Arkadasım bu kadar kafaya takamamalısın bence...
Bırıbırınızı sevıyor musunuz? onemlı olan bu.. Allah korusun, Allah'ım saglık sorunu vermesın de, gerısı bos inan :1hug:

şöyle söyleyebilirim...illa bir renk değişikliği bence herkeste mevcuttur..kimsenin pespembe değildir..evlenene kadar tüyler için yapılan her uygulama tabiki bir değişime sebep olucaktır...esmer tenliysen doğal duruşuda öyledir bence...
Bir kaç önerim olabilir..
Pudra ve bepanten ile bakım yapabilirsin...
Yada evlenmeden önce solaryuma gir...bikini bölgenide yak..o zaman aradaki fark hiç dikkat çekmeyebilir..bronz ten herşeyi kapatır...
Sonrasındada zaten psikolojik olarak atlatmış olabilirsin....

takma kafana tatlım bende aynıyım sadece senin değil bende 4 ay sonra evlenicem eskiden cok takardım ama takmıyorum artık

Taktığın şeye bak o kdr mı kötü? Anlamadım ki benim oldukça düzgün o bölgem ama kılları jiletle aldığımdan bir koyuluk var sadece olmasıda normal sonuçta kaç yaşındayım bugüne kdr bir kere ağda yapmadım. Yalnız şu da bir gerçekki yazın sadece yanlara yapıorm bikini giyince gözükmesin die makinayla alıorm onda bile renk değişimi farkedilio. Jiletle alındığında kıl kökleri içimizde kaldığı için daha koyu duruo. Kökten alır bakımınıda yaparsan mis gibi olur bence. Pudrada mis gibi kokutuo renk açtığıda sölenio koltuk altı için önerdiklerini duymuştum. Bence dediklerimi yap temiz ol yeterli canım. Allah daha kötülerinden korusun. Takıntı haline getirme, nişanlınada devamlı söleyip kafasına bu tür şeyler sokma. Nasıl üzerine bir şey dökülür hafif lekelenir sen sölemesen kimse farketmez öle düşün.

bende yani bugüne kadar bir tek kişiden de vajinamın üst kısmı pespembe diyen görmedim yani mecburen kararıcak sonuçta tüğ çıkan bir bölge ve hassas yani:kedi:

ah arkadaslar takılmıcak gibi olsada takmasam normal ada yaptıgım zaman bile esmer kenarlarını gectim vajina dudaklarıda esmer onlardan zaten canım yandıı illallah ettim :) sinir oluyorum gercekten bu takıntıdan kurtulmam lazım aklıma geldiğinde pudra sürüyorum sanki pişik oluyorum allahım yaa delirdim vallaaaaa (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…