vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

ay bende çok güldm yaa okuduklrma:))) hani bunu sorun olarak görse ne yapablrm dese yorum glse anlıcamda:) eşim ne der nişanlm ne der benmki oramı görmedi benmki bakmak istedi felan

Kızlar benim daha önce içdudaklarım çok uzundu ve ameliyat oldum. Doktorum Ankarada Ve çok seviyorum. Adet rötarım vardı ve geçen gün yine muayene olmaya gittim. Allah razı olsun ameliyatımdan çok ama çok memnunum ama renk koyuluğu var dedim hocama bu arada doktorum Ebru Zülfikaroğlu. Lazerle renk açma yapıyormuş 3-4 seansda ücreti sordum.paket ücret alıyormuş kaç seans olursa olsun renk koyuluğuna göre 1000-1500 tl ymiş. Ben yaptıracam galiba...daha önce lazerle renk açtıran var mı aranızda? Ne diyorsunuz? Çok kafaya taktım

Ben beyaz tenliyim ama orası çok koyu hiç hoşuma gitmiyor
Oyle bı problemim yok gerci ama yazmadan edemedim gece yatarken iç çamasırını cıkarman gerekıyormus dr lar oyle soyluyor bide ben yuzunme kullanıyorum nivea bebe ama turk malı degıl hırvatıstan malı birazcık sursen bembeyaz yazıyo nerden bulursun bılemıyorum canım ben macedonıalıyım akrabalarım getırmıstı

ya topu topu yarimsaat falan kulanimda kalan biyer,her dakka adamin gozune sokulmuyo ya bu.))
hadi uzattik diyelim 1 saat,rengi yada goruntusune niye takiliyoruz anlamadim ben,tadi onemli adama.)

koyulugun bicok nedeni olabilir, hani yer silmekten dizlerin kararmasi diye birsey var ya bu surtunmeden kaynaklidir. bebek pudrasi surersen surtunmeden kaynaklanan tahris azalir zamanla eski rengine doner ama surerken dikkatli ol hassas yerlere gelmesin.

Malesef bazilari niye boyleki diye sorabiliyor tv seyrettikleriyle kiyasliyor😔takmamak Zor fakat caresi var da denemekte fayda var 👍

Saglikli gunler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…