Vajina Geniş mi ? Dar mı ?

bunu hikayesi bile varr balın ortasına bir parmak atın tekrar yine kapanırr:)

:) :) :) :) ........

Wlla çok yaratıcı cevaplar verilmiş,pek çoğuna güldüm akşam akşam.Allah da sizi güldürsün kızlar.Ben de temmuzda evleniyorum kısmetse,nişanlım askerde.
Öğrenmemiz gereken pek çok şey varmış.Sağolsun kadınlar kulübü :)

Arkadaşlar kocamız anlıyo tabi... Doğum yaptım doğumdan sonra ilişkide ,eskisi gibi değil dedi. Zaten eskidende okadar dar değildi.3 parmak rahat giriyorsa gevşekmi demektir??

bende doğum yaptım, bir yıl olmadan vajinam topladı kendini bunu şimde fark ediyo ve çok hoşuna gidiyo..fazla takmayın arkadaşlar zaman verin kendinize..her şeyi doğasıyla kabul edelim dimi..

Netten baktım ama kullanışı ile ilgili bilgi bulamadım. Bir tane birkaç kez mi kullanılıyor?? Ne zaman kullanılıyor?? Bilgi verirseniz çok sevineceğim...

Netten baktım ama kullanışı ile ilgili bilgi bulamadım. Bir tane birkaç kez mi kullanılıyor?? Ne zaman kullanılıyor?? Bilgi verirseniz çok sevineceğim...

her ilişkiden 5-10 dak. önce kullanıyorsun sonra yıkayıp kaldırıyorsun, 6 ay gidiyormuş. Zaten prospektinde izahati var tavsiye ederim.

bencede genıslık darlık onemli değil işlev önemli katılıyorum arkadaslara:)

bunu erkek arkadaşıma okuttum ve kadınlar bu kadar saf olamaz deyip güldü dakikalarca..harbiden inanıyormusunuz bunlara ya?

Bende bir bilgi paylaşmak istedim sizlerle. Doktorum söylemişti. Ben normal doğum yapıcaktım bebeğim iri olduğu için bazı sebeplerden dolayı sezeryanla doğum yaptım. Doktorum sezeryanla ilgili bilgiler açıklarken şunu da söylemişti. Normal doğumda nasıl ki vajina genişliyosa (her ne kadar sonradan toparlasada kendini eskisi gibi olmadığını çok duydum) sezeryanda da tam aksi daralıyomuş. Tabi o zaman pek önemsememiştim ama hoşumada gitmişti bu söylediği. Sonradan gerçekten doğru olduğunu farkettim. Ve doğumumda çok şükür iyi geçmişti. Bitane daha çocuk düşünsem yine sezeryanla olmasını isterdim, vajinal bölgede ki değişim bence önemsiz bişey değil. Bi bayanın kendine güveni olması çok hoş bişey. Ki ben fiziki şeyleri önemseyen biriyim. Amaaan çok geniş nolcak demeyi doğru bulmuyorum asla. Sezeryandan sonra hissedilir fark oldu sıkılaştı her defasında ilk kez yaşıyomuşum gibi hissediyorum bu da çiftlerin karşılıklı hoşuna giden bi durum haliyle. Sezeryanla doğum yapın demiyorum sakın yanlış anlamayın beni ama sezeryanla doğum yapıcak kişiler bu konuda biraz daha şanslı olduğunu düşünüyorum.

Genişliğinden şikayet eden arkadaşlar içinde tavsiyelerim. Pozisyon şekillerinizi değiştirmelisiniz baya fark edicektir sizde farkı görüceksiniz ve ilişkiniz daha keyifli bi hal alıcaktır. Genel pozisyonlardada tam ilişkiye girceğiniz zaman vajina kaslarınızı biraz sıkabilirsiniz bu da işe yarayabilir. Denemekten zarar gelmez belki memnun kalırsınız bu kadar kafanıza takılmaz.

Ya bana da doğuma gireceğim zaman alt takımı bozdurma sezeryan ol demişlerdi ben hayır demiştim bir şey olmaz demiştim. Doğuma giren ebe biraz heyecanlı çıktı onu yatıştırmak bana düştü korkudan vakumu devreye sokunca daha ben gerek yok diyemeden patlamıştı her yerim. Vakumlu doğumlarda da vajina deformasyonu oluyormuş. Hamile kalmadan önce sıkılığından hep ilişki sırasında acı çekerdim normal doğumu ondan istemiştim. Bu seferde gevşekliğinden bir şey anlamıyorum. Bir ortasını bulamadım

bi konuda size katılmıyorum hanımlar. insanın kendine özgüven duyması için vajinasının dar mı olması gerekiyor. burda erkeklerin davranışı çok önemli.

benim kocam bana eskiden daha iyiydi diyecek ona çocuk verdikten sonra ha? oyarım adamı valla. ben o kadar acıya katlanıp çocuk doğuruyum, adam kendi zevki için darlığını genişliğini düşünsün.

ben de ilk zamanlarda eşime söyledim ve bana cevabı şu oldu ''saçmalama çocuk çıkıyo ordan bırak da olsun o kadar''. dedi ve gönlümü bir kez daha kazandı

Aynen arkadaşıma katılıyorum. Bir insanın kemikleri 46 birimde kırılıyor. Bu doğum esnasında 52 birim seviyesine çıkıyor bundan sonra dar ve genişliği düşünen bir koca varsa o zaman o çocuk doğursunda ben bakayın darmı genişmi diye

şuan bekarım genişlik diye bi problemim yok ama evlendiğimde çocuğu kesinlikle sezeryanla aldırmak istiyorum.bazı arkadaşlarımız erkeklere kızmışlar genişliği problem ettikleri için.onlardan önce kendinizi düşünün lütfen.vajina genişlediğinde ben zevk alabilcek miyim diye düşünün :) hissiyatın azaldığını duymuştum ki yorumlarda da öyle görünüyo :) yani çok öenmli bi konu :) vajina kaslarını çalıştırmak için bikaç bişey söylenmiş.şimdiden onları yapmaya başlıcam :) normalde haftada 3 gün sporumu da yapıyorum zaten.umarm ölene kadar mutlu bi cinsel hayatım olur :)

genişleyince hiç zevkli olmuyor açıkçası. daraltma ameliyatı istemem açıkçası , çünkü zevk alınan sinirleri ya zedelerlerse.

Son düzenleme:
çok güldüm :)
benimki geniş diil seninki küçük diyin kızlar herzaman üste çıkmak iyidir

:))) evet ama bu her erkege soylenmez, ozellikle kompleksliyse hayati zehir ede bilir dikkatli olmak gerek

ah canim ya, gecmis olsun

evet, öncelik kendimizin olmali, zor bisey belki toplumumuzda ama her seyi once kendimiz icin yapmaliyiz, canimiz istiyorsa ok, istemiyorsa kesinlikle kocam icin zayiflayayim, kocam icin vajinami daraltayim fln yapmayin bacilar

su vajina olayi hakkindaki dusuncelerim bunlar; bazi sebeplerden dolayi genisliyordur ama iliskide rahatsiz edici boyuta geldiyse (önce biz kadinlar kendimizi dusunerek yine), bir tedaviye gidile bilir amelyat gibi.

ben ilk cocugumu dogurdum, dikis attilar ama kac tane bilmiyorum

hic genisleme olmadi

ikinci bebegim dogdu ama buyuk bebekti, yine de kesi dikis olmadi cok sukur en cok dikisten korkuyorum normal dogumda. Oyuzden sezeryanla olmak hic istemedim iyi ki de olmadim

ikinci bebekten sonra sanki biraz genisleme oldu ama kesinlikle rahatsiz edici degil

gideri var yani

kegel egzersizi kesinlikle ise yariyor kizlar - ben ilk dogumdan buyana surekli yaparim, belkide onun meyvesini yiyorum simdi
ama surekli yapmak gerek, aslinda basit bisey de unutmamak lazim

bal olayini ben anlamadim, jeton dusmedi neydi o????

bide limon suyu? yahu oraya limonu nasil surelim teknik olarak anlamadim ki :) pamuga surup mu surecez napacaz

benimki çok dar ya eşim çok menun ama benim çok canım yanıyo eşime dedim kaç defa onunda elinden bişey gelmiyo ne yapsam ki bayanlar

ne kullandin banada yazarmisin özelden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…