Vajina Geniş mi ? Dar mı ?

arkadaşlar benim vajinam normal ölçüden 1,5cm daha dar.eşiminki de ufak değildi!!!! ilk gece ne çektiğimi ben bilirim. vajinamın 3 cm içerisinde içerde üstte bir çıkıntı elime geliyordu kemikmiş. aynı gün üst üste ilişkiye girebiliyorum fakat ertesi gün girmeye çalıştığımda o kemiğim çok acıyor benim gibi olan var mı???

ilginç bir uzmana göründünmü neden miş bu durum :KK30:

ilginç bir uzmana göründünmü neden miş bu durum :KK30:

zaten doktor söyledi canım. vajinanın içinde ki pubis kemiği anatomik olarak bende daha aşağıda hamile kalırsam sezeryan yapıcam zaten normal doğuramam çocuğum yok şimdilik .neler çektim bir bilsen

zaten doktor söyledi canım. vajinanın içinde ki pubis kemiği anatomik olarak bende daha aşağıda hamile kalırsam sezeryan yapıcam zaten normal doğuramam çocuğum yok şimdilik .neler çektim bir bilsen

sen anlatınca hayal ediyorum o durumu gerçekten zor oluyordur halada sınkıntı yaşıyorsun ama eşin hiçbirzaman vajinan genişledi diye şikayet edemez
buda iyi tarafı:-)

merhaba benm de bi sorum olacak ebne yeni evliyim fakat bende de genişlik problemi var sanırım hnüz doktora gitmedm ama gidecegm fakat belki bilirsiniz die size sormak istiyorum. acaba bu vajina daraltıcı kremlerden kullananınız var mı ya da duydunuz mu zararı var mıdır etkisi nedir merak ediyorm cevaplarsanız sevinirmmm

bişey dikkatimi çekti neden bayanlar erkeklerin zevklerini bu kadar düşünüo (özelliklede ülkemizde) her dediğini düzeltmeye çalışıo acaba erkekler çok mu mükemmel... ama biz bayanlar yüzlerine söyleyemiyoruz valla onlar çatır çatır söylüo yok şuran böyle buran böyle,, bence siz de düşüncenizi açıkça söyleyin ve kendinize değer verin bari yatak odasında da olsa biraz da kendinizi düşünün, kendiniz için yapın bişeyleri !!

bunu anlamak için kesin bir şey yok ki...belki sizinki geniş değil eşinizinki miniktir...acı hala varsa girerken zorlanıyorsa dardır..eşinize de sorabilirsiniz..ya da sormadan kendiniz anlarsınız bu konuda şikayet eden coğu kadın hissetmedigini söylüyor siz hissediyorsanız sorun yok demektir..:KK53:

bunu anlamak için kesin bir şey yok ki...belki sizinki geniş değil eşinizinki miniktir...acı hala varsa girerken zorlanıyorsa dardır..eşinize de sorabilirsiniz..ya da sormadan kendiniz anlarsınız bu konuda şikayet eden coğu kadın hissetmedigini söylüyor siz hissediyorsanız sorun yok demektir..:KK53:

acı konusunda sana katılmıyorum canım dar diye acı olacak diye birşey yok
bence zevk esnasında hala her ikinizde zevk alıyorsanın genişliğin darlığın ne önemi varki takmayın kafanıza o anın güzelliğini yaşayın:92::92::92:

arkadaşlar benim vajinam normal ölçüden 1,5cm daha dar.eşiminki de ufak değildi!!!! ilk gece ne çektiğimi ben bilirim. vajinamın 3 cm içerisinde içerde üstte bir çıkıntı elime geliyordu kemikmiş. aynı gün üst üste ilişkiye girebiliyorum fakat ertesi gün girmeye çalıştığımda o kemiğim çok acıyor benim gibi olan var mı???

cok mu zayıfsın genelde zayıfsan olur yada kemikli?

bişey dikkatimi çekti neden bayanlar erkeklerin zevklerini bu kadar düşünüo (özelliklede ülkemizde) her dediğini düzeltmeye çalışıo acaba erkekler çok mu mükemmel... ama biz bayanlar yüzlerine söyleyemiyoruz valla onlar çatır çatır söylüo yok şuran böyle buran böyle,, bence siz de düşüncenizi açıkça söyleyin ve kendinize değer verin bari yatak odasında da olsa biraz da kendinizi düşünün, kendiniz için yapın bişeyleri !!

cok haklısın kesinlikle.. ozellıkle sısman erkeklerde penıs ıcerı kacıyor resmen :)))) onlarında kılo vermesi lazım kasık etlerini eritmeleri lazım ozmn darmıs genismis en az 3 cm uzar penisler ordan yakılan yağ oranına göre :82::84:

Vajina ( operasyonsuz deformasyonunun tedavi edilemeyecek sekilde olan vajinalari kastetmiyorum)

icine giren cismin seklini alir..
genelde soyle dar yok genis vs yazilmis.. bir penisin capi min 10 cm ve uzeridir.. allah askina normal dururken yada yürürken uyurken hic vajinam genislemis diyenlerin vajinalari boyle min 10 cm capinda bir aciklik halindemi duruyor..

penisin boyutu ne olursa olsun ona gore iliski süresince genisler etrafini sarar..penisin boyu bu yuzden direkt genislik icin etkili degildir..(esine soyle penisini büyültsün yada biz onlarin penis boyuna birsey diyormuyuz gibi yorum yapanlar icin)

nasil penisde sertlesme sorunu bir sorun ise.. (esine soyle sertlestirmeyi bilsin demiyorlarsa erkekler) vajina kaslarinin kavrama yetisini kaybetmesi bir sorundur.. ama bu cok cinsel iliski veya dogum ile direkt orantili degildir.. yada acaba benimki genislememismidir gibi bir kavram da degildir

calismayan kaslar bir süre sonra zayiflar erir .. cizgili kaslar ozellikle.. düzenli sporun klasik spor kastim orayada faydasi vardir.. egzersizleride biliyorsunuz.. ama gercek anlamda kas yetisinin zayiflamasi bir hastaliktir..

sanirim cogu endise eden bayan.. hayatlarina sporu katarsa egezersiz yaparsa ve pozisyonlari dogru kullanirsa.. bu sorunu asacaktir.. cunku orada tam anlamiyla bi sorun yok.. golgeye surekli baktigimiz icin bi süre sonra canavar gibi gorunuyor..

cumlelerim düzensiz oldu boynum tutulmusta :) kopuk yazdim biraz sanirim umarim fayda verir..

:))

Bu başlığı gördükten sonra internette bir araştırma yaptım. uzun süre önce bir arkadaşım da bundan muzdaripti doğum sonrası söylediğine göre doktorlar alt kısımdan çocuk sorunlu doğarken doktorlar neşterle genişletip sonra tekrar dikmişler ancak o günden sonra oldukça sorun yaşamış genişlik yönünden kocası her ne kadar bişi demek istemesede ikisi içince eski zevkli anları olmadığını söylüyordu hep. benim fikrim. bu türde bir bıçak müdahalese yoksa çok sorun olmayacağını düşünüyorum. ama bıçak müdahalese olduğu taktirde hoş olmayan sonuçlar olabilir bunun için pek çok çok tanıdığım sezeryanı seçiyor.

X