VAJİNA DARALTMA VE PERİNOPLASTİ AMELİYATIM

Benimki parmağı tüm kavrıyor. Eğer seninki bir parmağı biraz geçiyorsa daha iyi..
Kontrole gidecek misin? Sıkma canını. Dikişler düşsede dokuların tamamen iyileşmesi 4 ayı buluyor dedi doktorum.
1.5 parmak kadar dedi cok memnun kalacaksınız dedi baya genıs ti Cunku tekrar gideceğim kontrole 1 hafta sonra perhiz de bıtmıs olacak nerdeyse kontrolden sonra ama dikiş dusmedi norml mı acaba

Dikiş düşmediyse düşene kadar bir hafta daha bekletebilir.. Ben şu an regl oluyorum. Eylülde gideceğim kontrole..
Benım de olmak uzere bakalım agrı yine cok fazla olacak mı tam ıyılessin de daha hazır degılım zaten 20 gunu bulur ☺️haber edin bakalım ne diyecek Dr nuz

Benimki parmağı tüm kavrıyor. Eğer seninki bir parmağı biraz geçiyorsa daha iyi..
Kontrole gidecek misin? Sıkma canını. Dikişler düşsede dokuların tamamen iyileşmesi 4 ayı buluyor dedi doktorum.
Sizin çok acımıştı di mi dr bana 3 hafta perhiz dedi dikişler düşmeyince 4 dedi dışarıda hiç dikiş kalmadı içeriden de bi parça dikiş düşünce denedik epey kanama oldu artık ümidimi kaybetmeye başladım hep böyle acılı ve kanamalı ve sıkıntılı mı olacak diye😔 bir de parmağımı sokuyorum sanki hep bi yerlere takılıyor sizde demiştiniz yA

Makat a dgru yer de 1cm falan var Acıklık ama Dr bırsey yok dedi gittim kontrole son 1 dıkıs kaldı bugun De o dıkişin esnedıgını gordum atmıs gubı boyle hafif çizik var kanamıs gibi. 2 3 gundur de zor oturuyorum agrı yapıyor 28.gün bugun
Ve hala dusmedi tek dikiş çok moralim bozuk sanki o acıları bosa yasamıs gibı hissediyorum
Benim son dikiş düşmeden açıklık vardı dr a söyledim foto istedi gönderdim dikiş düşünce düzelir dedi pek inanmamıştım ama cidden dikiş düşünce düzeldi.Bende de o tek dikiş acı yapıyordu orası dediğiniz gibi boncuk gibi şişti hepsi geçti ben bir de bol bol kantaron yağı sürdüm dr a danışarak yara iyileştirici özelliği olduğu için

Sizin çok acımıştı di mi dr bana 3 hafta perhiz dedi dikişler düşmeyince 4 dedi dışarıda hiç dikiş kalmadı içeriden de bi parça dikiş düşünce denedik epey kanama oldu artık ümidimi kaybetmeye başladım hep böyle acılı ve kanamalı ve sıkıntılı mı olacak diye😔 bir de parmağımı sokuyorum sanki hep bi yerlere takılıyor sizde demiştiniz yA
Evet ilişkide çok acıdı. Ama ben kendimi rahat bırakamıyorum farkındayım.. biraz da kanama oldu.. Bi yere takılıyor. Bir de bana yönü değişik geliyor anlatabildim mi bilmiyorum

Biz iki kez denedik çok acıdı, üçüncüde ben çok kasıldım hiç olmadı. Şu an regl oluyorum bekliyorum:KK66: siz bir kez mi denediniz? Benimde engebeli değil de daha yukarı gidiyor gibi. Sanki önceden arkaya doğruydu şimdi yukarı gibi..

Herkese geçmiş olsun. Ben de burda birkaç arkadaştan sağolsunlar çok destek aldım ve özellikle burdaki yorumları okuyarak kısa sürede karar verip 10 gün önce operasyon oldum. İlk iki gün sıkıntılıydı, sonrası çok rahattı.. Şu an bile görüntüden memnunum, inşallah değecek....Merak ettiğim ameliyat bölgesinde koku var. Bu koku acaba tam olarak ne zaman geçecek...Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Biz iki kez denedik çok acıdı, üçüncüde ben çok kasıldım hiç olmadı. Şu an regl oluyorum bekliyorum:KK66: siz bir kez mi denediniz? Benimde engebeli değil de daha yukarı gidiyor gibi. Sanki önceden arkaya doğruydu şimdi yukarı gibi..
İki kez denedik ilkinde giremedi bile ikinci zorladı epey kanama oldu yarıda bıraktık evet aynen yukarı doğru gibi bi garip

Herkese geçmiş olsun. Ben de burda birkaç arkadaştan sağolsunlar çok destek aldım ve özellikle burdaki yorumları okuyarak kısa sürede karar verip 10 gün önce operasyon oldum. İlk iki gün sıkıntılıydı, sonrası çok rahattı.. Şu an bile görüntüden memnunum, inşallah değecek....Merak ettiğim ameliyat bölgesinde koku var. Bu koku acaba tam olarak ne zaman geçecek...Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum.
Evet koku bende de oldu korkttum geçmezse diye ama sanırım iç dikişler ile alakalı iyileştkçe koku azalıyor şu an benim fazlaca kantaron kokuyor bakalım artık yağ meselesini bırakınca nasıl olacak bugün drla görüştüm iki hafta zeytinyağıyla masaj yap içeri iki parmak girerek dedi

Bişey sorabilir miyim. Vajinanızın geniş olduğuna nasıl karar verdiniz. En son doktor kontrolümde sordum doktora. Normal dedi bana. Siz kendinizde gördüğünüz bi farkla mı anladınız🙈

İlişki sırasında gaz sesi yapıyor, penisi kavramıyor. Bir de 3 parmağın giriyorsa geniştir..
Ben boşaldıltan sonra eşim devam ederse gaz sesi oluyor. Penis kavramamada açıkcası ben hiç parmakla ölçmeyi denemedim. Ama ben tahrik olup baya ıslandıysam kavramadığını hissediyorum. Ama bazende çok zor giriyor 🙈

Senin kacıncı gun canm aynı gunlerde olmustuk sanırım degil mı🦋

X