uzun oldu ama okursanız ve bi cevap yazarsanız çok sevnirm

çok farklı birine dönüştü çok hemde öyle yaptım yordu beni artık

bu genç kızlarımıza Allah akıl fikir versin
bizlerin kocalarımıza vermedigimiz tavizleri
siz elin adamlarına verin
sonra yok kolumu tuttu
yok bagırdı yok işten çıkardı
kim ki bu adam seni hırpalıyor işten çıkartıyor
bu şekilde müsade etmeye devam edersen
seni yakında odaya kilitler
önüne bi kap yemek bir bardak su koyar
kapıyı kilitler sonra çeker gider

evet çıkıyorum hayatından dedi gece yarın işi bırakıorm die msj attı telin şarjı bitik kimbilir yine neler yazmıştır senin yüzünden şöyle oldum böyle oldum felan

aynen biraz baş kaldırsam şımardın sen şımarıksın benden sonra öyle biri çıksınki karşına verdiğim değeri vermesin bunlar beni vuruyo elimi başımın arasına alıp öylece kalıyorum

Kendimi gördüm canım sende :18::18: sen bırakmayacaksın,hep fedakarlık yapacaksın,son kuruşuna kadar onunla paylaşacaksın,elinin altında olacaksın sonra ne yapacak o biliyormusun... senden gizli biriyle görüşücek onu etkileyen,onun sözünü dinlemeyen,ona hava yapan biriyle görüşecek neden biliyormusun ; o daha etkileyici :))) sen de yaptıgın hatalarınla kalacaksın kusura bakma agır ama gerçek bu yaşayan bilir...

Mazoşist misin? Hani aileden ilgi görmemiş desem o da değil... nedir kendine bu kadar eziyet ettirmene sebep?

çok farklı birine dönüştü çok hemde öyle yaptım yordu beni artık

Kaç canım tekrar söylüyorum arkana bakmadan kaç hissettiğim kadarı ile sen çok saf iyi kalpli bir kızsın kendin gibi birini bulmanı dilerim Allah seni korusun ve bu pislikten tez zamanda kurtarsın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen biraz baş kaldırsam şımardın sen şımarıksın benden sonra öyle biri çıksınki karşına verdiğim değeri vermesin bunlar beni vuruyo elimi başımın arasına alıp öylece kalıyorum

sen şımarıksan kendisi neymiş
ukala şey
anası babası terbiye vermemiş
sevgiline burdan gıcık olduk agzını burnunu kırasım geldi
taviz verme
hatta ayrıl gitsin bu ne yahu
sevgili degil bakırköyden kaçmış ruh hastası mübarek

doğrudur. haklısın

ya valla dedimki iki sene oldu her seven yapar evlenicez bak herkes tanıdı etti bunları söyledim kendi kendime ama bu adamla evlenilmez. buna kesin karar verdim.

Hiç ağlama bağımlı gibi davranıyorsun haketmişsin. Dünya da sevgili kalmamış gibi köle oluyorsunuz. Ne demek işten çıkarmak? Küfürler etmek?
Bayram mesajlarını titreyerek siliyorsan kusura bakma haketmişin

Afedersiniz ama ilişkinizin cılkı çıkmış.
Ne bir saygı ve ne de özel hayat diye bir şey.
Bu tür davranışları genç kızlar kıskanıyor beni a bak ne güzel seviyor ondan böyle kısıtlıyor diye görüyor ama alakası yok.
Bu sevgi değildir. Bu kişi kendinden bilir işidir. Dışarıda tayt giyen kadınları göz hapsine alırlar aman benimki giymesin derler.
Çok fazla yüz vermişsiniz bu kadar burnunuzun dibine daha sevgiliyken sokmamalıydınız.
Kısacası hayalinizdeki koca adayı böyle özelliklere sahip olmayacaksa ilişkinize devam edip kendinizi yıpratmayın.

evet çıkıyorum hayatından dedi gece yarın işi bırakıorm die msj attı telin şarjı bitik kimbilir yine neler yazmıştır senin yüzünden şöyle oldum böyle oldum felan

Sen bu adamdan böyle korktuğun sürece biz ne desek boş. Buraya konu açmana bile gerek yok aslında, direk terkedeceksin bu kadar basit.

Bırak ne yazdıysa yazdı sen numaranı değiştir ya da onu engelle, sana yaklaşırsa da dokunmamasını yoksa polise ihbar edeceğini söyle. Sana bariz şiddet gösteren birini polise verebilirsin, korkma bu kadar.

Genelde sevgilisi eşi tarafından hakarete şiddete maruz kalanlar gelip burda aslan parçası kesiliyor ne kadar garip... Madem kimseyi dinlemiceksin bildiğini okucaksın konu açmasaydın arkadaşım. Git dayak mı yiyosun küfürmü işitiyosun hayatını, kendini rezil mi ediyorsun ne yapıyorsan yap. Size başkada akıl verilmez...

olmayan aklını mı vericeksin

buraya konu açmamın sebebi iş olayıydı hani gece geç dönüorum gitsemmi gitmesemmi ama işe gidicem bugün

hayatlarıniza adam gibi adamları koyun..
sizi mutlu edecek yanında huzur bulduğunuz insanları..
yanında nefes alamadığınız değil..
çalıştığın işten maaşına kadar nasıl karışa biliyor..
eşler bile bu kadar müdahale etmiyor birbirine kaldı ki bu sevgili..
ve başka insanların yanında seni nasıl rencide edebiliyor..
ben sana söyleyeyim bu psikonun teki uzak dur bitir..
o sana git yap dediği şeyide kendisi yapsın karaktersiz..
adam olan adam koluna takıpta gezdiği kişi öyle bile olsa ne laf söyler ne de söyletir kabullenmişsin ki takmışsın..
ona ne be giyindiğin tayttan..
ay cidden bu kızların kendini bu kadar ezdirmesi beni çileden çıkartıyor..

13 ay uzak kaldık askerdeydi o sıralar birbirimizi tanıyamamışız sanırım sonra dedikki askerlik bitsin hiç kopmycaz geldik hiçbigün kopmadık ama canı çıktı yani bu aşkın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…