uzun oldu ama okursanız ve bi cevap yazarsanız çok sevnirm

eski yerime gidemem adama hastalığım var dedim çıktım gerçi ama yalanda değil kontrollerim var beyin kanaması geçirmiştim daha önce daha kontrollerime gidemedim ayın 9 unda doğumgünüm ve o gün ehliyet sınavım var öncekini bi soruyla kaçırdım onun parasını ödiycem şimdi ben gece 12 de nası dönücem eve onu söyleyin gidiyimmi sizce yarın işe

ehliyet kursu para bekliyo burda 6. günüm pat die çıkarsam para vermez tip gününü bekliyorum bi ay sonra okul başlıycak sigortalı yer bulursam bursumdan düşüyo sigortasızda burayı bulmuş işte mecburum . ben adamdan ayrılıyorumda adam benden ayrılmıyo arka sokağımda gördüğü yerde çeviriyo siz anlamıyosunuz galiba. ben yaparım yaptımda zaten ayrıldım çoktan ama yarın olunca burayı yazıcam yine peşime takılcak bağırcak sövcek yine gelir ağlarım . şu paramı alıyım annemlerin yanına kaçıcam numarayıda değiştiricem . sence yarın işe gidiyimmi 12 de çıkıcam yol ıssız

O super zekasi ve ahlakiyla (!) isten cikip jigololuk yapsin,

Siz de kendi hayatiniza bakin, "tek basina"iken sorun yasamayacaginiz bir ise girin.

Iliskiniz icin yorum bile yapmama gerek yok sanirim.

Tabiiki git işe!
Sevgilin 12 yaşında değilse manik depresif bence yalan o seni düşünmekten bu haldeyim falanlar,kusura bakma net olucam ben olsam s.... çekerdim. Bu ne be?

O super zekasi ve ahlakiyla (!) isten cikip jigololuk yapsin,

Siz de kendi hayatiniza bakin, "tek basina"iken sorun yasamayacaginiz bir ise girin.

Iliskiniz icin yorum bile yapmama gerek yok sanirim.

ailem dönene kadar sağlam para almam lazım önceki yere devam ediorum sanıyolar oraya devam etseydim 15 -20 gün olcaktı şmdi oranın çıkış parasıyla buranın beş günlüğü bir olmazki onun için uğraşıorum işte
ilişki zaten mal oldu bi gün bizden güzeli yok diğer gün bizden beteri yok gerçi şu sdört gündür darma duman oldu güzel günde yok.

eeskiden giyiyodum .artık yok kıskanıyorum işte anla tek isteğim var açık giyinme dio gömleğimin ilk düğmesi açık hep gelip onu söylüyo bende bopğazıma kadar ilikledim öyle çalışıyorum çünkü bi tık ötesi hava almıyo zaten nefessiz bıraktı beni gömlek nefessiz bıraksa nolur ben bunları düzeltmeye çok çalıştım ama bi konuştumu elimle ağzımı kapıo artık konuşmakta yok ben ne istedinde yapmadım hangi kızla konuştum doğru konuşmadı ama benide t üketti

Ya birakin bu kadarmi acizsiniz, yok yolumu kesti yok sovdu...
Ayrilmak isteyen bal gibi ayrilir.

Soruna gelince korkuyorsan bir gun icin parana kiy taksi cagir duraktan.

Canim o senin Sevgilin !! Esin bile.degil , ki Esin dahi olsa
Sana isine , arkadaslarina hayatina karisamaz.....
Hangi sifatla karisiyorki?

Lutfen erkek milletine bukadsr yuz vermeyin sonra kendilerini bulunmaz hint.kumasi saniyorlar...

aynısını o bana dedi biliomusun mesajda sen kendini bulunmaz hint kumaşı sanyosun ama değilsin böyle bana karşı çıkmaya devam et bişey sanıyosun dimi kendini şımardın sen saçlarını boyattın sahte dövme yaptırdın o sahte dövme yaptırdığımda gömleği yırtıyodu sinirden nerdeyse böyle mesajda sayıyo ben susuyorum ben dedim sen kocam değilsin böyle davranmayalım ondan sonra her bişey rica ettiğimde bu lafı söyledi ben diorum ya ona yüz vermeyi kestim o yüz bulmayı kesmedi

Maalesef bunu isten cikmadan once dusunmen gerekirdi...
O gun hastalandim vs desen bile +1gun calisip maasini alabilirdin.

Ama sigortan varsa erken ciksan bile calistigin gunlerin parasini alabilirsin aslinda, belki bu konuda uyeler tecrubelerine dayali yonlendirirler. Sen bi arastir.

Erkek arkadasin olacak kisiden ayrilmiyorsan versin sana kendini maasini, madem isten cikartmayi biliyor...
Normalde sevgiliyle maddi seyler konusulmamasini gerektigni soylerim ama sacma israrlarinin neye maal oldugunu da gormeli.

Birgun iyi bir gun kotu diyorsun da, bu zihniyetteki cocukla hangi gun iyi gecer yahu!

Ya birakin bu kadarmi acizsiniz, yok yolumu kesti yok sovdu...
Ayrilmak isteyen bal gibi ayrilir.

Soruna gelince korkuyorsan bir gun icin parana kiy taksi cagir duraktan.

ya ailem gitti paara kalmadı neyle taksi tutayım . acizlikten değil kolumdan tutup çekince kaçamıorum erkek gücü işte bağırmakta istemiyorum rezil olmayalım diye . olmuyo işte bal gibi ayrılır psikopat bu geç anladım .

geçti işte çok iyi günümüz oldu melek gibi olduğu zamanlar gülüştüğümüz beş kuruşsuz kaldığımız zamanlarda güzel vakit geçirdik paramız olduğundada güzel vakit geçirdik bi günde demedi arkadaşlarla gezicez edicez çocuk oyununda sahneye çıkmıştı yeni gelmişti asker iznine ilk defa tiyatro oyununu izledim çocukların ona koştuğunu deli gibi sarıldıklarını görünce ağlamıştım işte bunlar silinmiyo işte gözümün önünden birbirimze sahip çıktığımız zamanlar oldu beni çok güldürdüğü zamanlar oldu
işe gelince sigortasızdım burslu olduğum için zaten adam gel paranı al dedi aradım hala gidemedim paramı almaya adam izmire gitmiş . yeni işime başladım işten çıktığım gün diğer yere gitseydim çalıştığım yerdende olurdum sevgilim hemen gelme git falan derdi gururdan çıkar eve gelirdim iyice karışırdı yani

yahu ne alakası var? kolundan tutup çekmek ne demek bu raddeye kadar gelmesine niye izin verdin baştan
adam resmen manyamış kızım görmüyo musun silah mı dayıyo kafana kolunu tutunca çek bagır sen napıyosun diye gerekirse imdat diye bagır çevreden yardım iste.
arkadaşa katılıyorum ayrılmak isteyen ayrılır her türlü bu derece hayatına sokmak ne demek?
hele o git... yap demesi?

sana şunu söyliyim imdat diye bağrana koşmuyolarmış. o günden sonra bunu anladım .

daha nişanlı bile değilsin hayatının merkezine koymuşsun.. emirler yağdırıp kaprisler yapıp seni yönlendiriyor.
o kadar hakimiyeti eline almış ki.. en ufak bir durumda suçlayıcı olabiliyor. takıntılı, geçmişten kurtulamamış,seni aslında kabullenememiş biri.

ya kusura bakma öyle şeyler söyledin ki maalesef olumsuz düşünüyorum.

kendi yoluna bak derim. kendine göre bir iş bak, düzenini kur.. onu herşeye bu kadar karıştırma..tabi birden sert çıkarak değil.. önce araştır bul işyerini. sonra oranın senin için uygun olduğunu orada çalışmak istediğini vs bahsedersin..

Sana kiyamayan sevgilinden borc al.

yenibosna bizim ev arası 20 yazıyo pazartesi gündüze geçicem 2 gece 40 lira alcağım tip 70 bana ne kaldı 30 ehliyete ne kadar borcum var 100 30 unu versem adam bitarafıyla güler. hayat borç usulü değil malesef

kim koşmuyor? o duruma geldiniz mi peki?
polis çağır yahu..resmen bir manyağın kıskacındasın anlattıklarından öyle görünüyor

Bir onceki mesajinda bagirmak, rezil olmak istemiyorum diyor.
Denedinmi hic konusahibi ?

şu pazartesi ne kadar dayanıyımda iki işyerindende çıkış paramı alıp ehliyete para verip sınava girip annemlerin ynına tatile kaçmayı planlıyorum. neyse ben uyuyayım yarın 2 buçukta işe gidip 12 de çıkıcam elde tepsi boş topla millete yemek taşı gülüşen sevgilileri bulmaca çözen emeklileri izleyip minik şekerini yanlışlıkla aldım diye bağıran kadının tribini çekicem . allaha emanet olun . sağolun yarın yine yazarım ailemde yok dost oldunuz bu gece iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…