uzun oldu ama okursanız ve bi cevap yazarsanız çok sevnirm

yok millet evli sanıyor herhalde kimse gelmedi yardıma . polis kesin içeri atar kolumdan çekti diye

Evet polis iceri atar ama denemedigin icin bilmiyorsun.
Paraya gelince hesabini yapmissin iste sana kiyamayan adamdan borc iste.
Zaten sen kendini yeterince ezdirmissin goze batmaz merak etme.

Bir onceki mesajinda bagirmak, rezil olmak istemiyorum diyor.
Denedinmi hic konusahibi ?

bak canım bi kere bağırdım çok fena bi çekişmeydi parkın ortasında herkes mal mal baktı anladınmı öylece baktılar. sonrada bi daha bu millet böyle dedim rezil etmiyim kendimi dedim bağırmadım. konu sahibi ne daha önceden tanışıyoruzda garezin var gibi konuşuyosun attığın mesajlar kavga başlatıcak cinsten

Son düzenleme:
daha mesaj atma çok fena yazıcam .

ayrıca benim gözümün önünde adam öldürüp kaçtılar polis geldi bastı gitti . herkesin tek bi lafı vardı polisle anlaşmalılar. bu ülke böyle anladınmı biz beş kere polisi aradık bi vakada gelmediler . sabaha kadar camda bekledik gelen giden yok . çok kolay sanıyosunuz herşeyi. ayrıca polis gelse nezarete atsa bi gün yatıcak intikamı acı olucak hayat çok kolay en ufak bişeyde polise git polislerde bizim sevgili tartışmamıza koşucaktı.

Bir onceki mesajinda bagirmak, rezil olmak istemiyorum diyor.
Denedinmi hic konusahibi ?

rezil olacak tarafı mı kalmış Allah aşkına..
bana sokakta bagırıyor çağırıyor kolumdan çekiştiriyor demiş.böyle böyle sindirmiş yani

yok millet evli sanıyor herhalde kimse gelmedi yardıma . polis kesin içeri atar kolumdan çekti diye

hapse atmasa bile şayet yardım istersen ve poliste gelirse içer adamakıllı ifade verir.kolundan tutup çekiştirmek bağırıp çağırmak sözlü ve hafif fiziksel şiddet var hakaret var

Cok fena yazip yazmaman beni hic ilgilendirmiyor.
Konu ben degilim, konu senin olaylari cozumsuz gormen.

konu senin sürekli beni suçlayıcı olman . ezildin ezildin. acizsin şöylesin böylesin . ben çabalamadımmı sanıyosun herkesin talihi güllük gülistanlık değil her adam git deyince gitmiyo. herkesin sevgiside nefretide bir değil. ama neden hep bu şekilde yazıyosun. bak ben sınavlardan çıktım işe girdim ailem geziyo ben yarı burslu oluyorum die köpek gibi çalışıyorum bütün gün fırça yiorum müşteriden içime atıp tamam efendim diyorum ne kadar koyuyo biliomusun gururumdan sen diosun borç al ben bu adamdan borç alsam iki gün sonra paramı yedin dicek belki ne biliyoruz o zamanda neden borç aldın ezildin dersin. sen suçlamaya yöneliksin. annesiyle tanıştım ablasıyla tanıştım . melek gibiler oturup sohbet ettik ebn bu çocuğu polise versem ailesinin yüzü düşmycekmi her iş öyle kolay değil kendi içimde halletmeye çalışıyorum . tamam ezildim . sende çok güzel destekledin iyi geceler

rezil olacak tarafı mı kalmış Allah aşkına..
bana sokakta bagırıyor çağırıyor kolumdan çekiştiriyor demiş.böyle böyle sindirmiş yani

ayrıldığım için gel beni bırakma konuşucaz diyo gözleri dolu dolu . bağrıyorum bırak diye ama içim yanıyo. canım yanıyo içim yanıyo . ayrıca ben burdayım böyle böyle sindirdim demek vay be

ayrıldığım için gel beni bırakma konuşucaz diyo gözleri dolu dolu . bağrıyorum bırak diye ama içim yanıyo. canım yanıyo içim yanıyo . ayrıca ben burdayım böyle böyle sindirdim demek vay be

komik olan ne gülüncek ne var burda yardım isteyen birine gülünüyomu

birincisi o smiley gülme değil çıldırma smileyı,tekrar bakmanı öneririm.
yahu benim de kızdığım şey şu,bişeyler yaşıyosunuz olayın sıcaklığıyla gelip burda yazıyosunuz biz de acınıza derdinize ortak olup o adama sövüp saymaya başlayınca bir kıymetli oluyor o adamlar sorma gitsin.ben de bunu anlamıyorum.yok annesi melek gibiymiş,yok aslında çok iyi biriymiş çocuklar buna ilgili gösteriyomuş falan.. ee daha ne neden yardım istiyosun o zaman?
ya arkadaşım madem buraya konu açtın herşeyi tüm çıplaklığıyla açtın o zaman gelen yorumlara açık olman lazım hakaret yoksa.
o adam manik depresif bence.hareketleri normal değil yani.tartaklıyo şiddet var resmen ama gözleri doluyomuş..bahaneye bak,adam duygusal psikopat demek ki.sana kimse polisi çağır illa çağırmazsan adam değilsin falan demedi!ama sokak ortasında kadın başına tartaklandığını söylüyosun biz de sana polis çağır diyoruz mantıken.sonra da yok yüzü düşer yok bilmem ne..tama o zaman bigün allah korusun sokak ortasında sana daha beter bişey yaparsa ciddi şeklde yaralanırsan ya da daha kötüsü ama çocuk iyiydi ailesini üzmemek gerek boşverrin polisi densin bu mantıga göre..
madem maddi olarak bu kadar sıkıntıdasın e sormazlar mı adama bu adam dedi diye son gün gidip maaşını almamak?akıllıca mı bu..
ayrıl demişler sana bırak onlara da türlü bahaneler buluyosun..
sana parasını ondan iste denmesinin sebebi gurursuzluk yap demek değil, madem seni böyleyken ortada bıraktı parasız bıraktı bunların sebebii o gidip acısını çıkart demek.adam adam değil demekki bunun bile farkında değil.
Ne diyelim çok kıymetliyse bu şekilde devam et.inşallah mutlu olursun

Sevgiliniz bildiğin hasta , keşke işin uzmanı olsamda sözlerim ciddiye alınsa ama bu adamın ne mal olduğunu görmek için Dr olmaya gerek yok gerçi.. Allah sizinde gözünüzdeki perdeyi kaldırır inşallah ne diyelim, yoksa bu kafayla giderseniz sizi kimse kurtaramaz bu adamın elinden

Cevap yazan tüm kk üyeleri sana kısaca şunu söylüyor Arkana bakmadan kaç! Ve bende aynı şeyi söylüyorum hayatın boyunca ezik karaktersiz mutsuz arkadaşsız olmak istiyorsan bu ilişkini devam ettir canım bu böyle olmaz kendine saygın biraz varsa bu pislikten hemen şuanda ayrıl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

neyce konuşuyosun tercüme edemedim ne kadar dağınık saçma cümleler ne diye işten çıkıyosun kıçı kırık bir erkek istedi diye aferim üniversite okuyosunuz geleceği sizlere emanet ediyoruz siz dingil dingil elemanlara helal olsun...

konu senin sürekli beni suçlayıcı olman . ezildin ezildin. acizsin şöylesin böylesin . ben çabalamadımmı sanıyosun herkesin talihi güllük gülistanlık değil her adam git deyince gitmiyo. herkesin sevgiside nefretide bir değil. ama neden hep bu şekilde yazıyosun. bak ben sınavlardan çıktım işe girdim ailem geziyo ben yarı burslu oluyorum die köpek gibi çalışıyorum bütün gün fırça yiorum müşteriden içime atıp tamam efendim diyorum ne kadar koyuyo biliomusun gururumdan sen diosun borç al ben bu adamdan borç alsam iki gün sonra paramı yedin dicek belki ne biliyoruz o zamanda neden borç aldın ezildin dersin. sen suçlamaya yöneliksin. annesiyle tanıştım ablasıyla tanıştım . melek gibiler oturup sohbet ettik ebn bu çocuğu polise versem ailesinin yüzü düşmycekmi her iş öyle kolay değil kendi içimde halletmeye çalışıyorum . tamam ezildim . sende çok güzel destekledin iyi geceler
bak biri sana sert yazmaşlıki, siilkelenmelisin.
bir kendine gel.
bu adam sana psikolojik şiddet uyguluyor. farkındamısın.şiddet bu.
yapacağın en doğru şeyin ne olduğunu burada yazan herkes biliyor. yazmaya gerek yok ama yazayım yinede.

bırakacaksın. evet ezmiş seni ezmeyede devam edecek. ama bunun devamı yada bitmesi sana bağlı. ya bitirirsin kafan dinç olur. ruhun rahatlar,mutlu olur. yada devam edersin ruhunıu yok edersin. için çürür.
seçim senin

Son düzenleme:
bak biri sana sert yazmaşlıki, siilkelenmelisin.
bir kendine gel.
bu adam sana psikolojik şiddet uyguluyor. farkındamısın.şiddet bu.
yapacağın en doğru şeyin ne olduğunu burada yazan herkes biliyor. yazmaya gerek yok ama yazayım yinede.

bırakacaksın. evet ezmiş seni ezmeyede devam edecek. ama bunun devamı yada bitmesi sana bağlı. ya bitirirsin kafan dinç olur. ruhun rahatlar,mutlu olur. yada devam edersin ruhunıu yok edersin. için çürür.
seçim senin

ben burdaki herkese hak verdim şu medeo hariç çünkü kendi fikrini söylemedi onun cümlesini alıp sonuna buda böle demişti bak bende diyorum he cevap ver tarzı . yazmasın o mümkünse

İşin çok zor canım, iş yerinde beraber, evlenirseniz evde beraber.. Sıkılırsınız böyle:KK19:

birincisi o smiley gülme değil çıldırma smileyı,tekrar bakmanı öneririm.
yahu benim de kızdığım şey şu,bişeyler yaşıyosunuz olayın sıcaklığıyla gelip burda yazıyosunuz biz de acınıza derdinize ortak olup o adama sövüp saymaya başlayınca bir kıymetli oluyor o adamlar sorma gitsin.ben de bunu anlamıyorum.yok annesi melek gibiymiş,yok aslında çok iyi biriymiş çocuklar buna ilgili gösteriyomuş falan.. ee daha ne neden yardım istiyosun o zaman?
ya arkadaşım madem buraya konu açtın herşeyi tüm çıplaklığıyla açtın o zaman gelen yorumlara açık olman lazım hakaret yoksa.
o adam manik depresif bence.hareketleri normal değil yani.tartaklıyo şiddet var resmen ama gözleri doluyomuş..bahaneye bak,adam duygusal psikopat demek ki.sana kimse polisi çağır illa çağırmazsan adam değilsin falan demedi!ama sokak ortasında kadın başına tartaklandığını söylüyosun biz de sana polis çağır diyoruz mantıken.sonra da yok yüzü düşer yok bilmem ne..tama o zaman bigün allah korusun sokak ortasında sana daha beter bişey yaparsa ciddi şeklde yaralanırsan ya da daha kötüsü ama çocuk iyiydi ailesini üzmemek gerek boşverrin polisi densin bu mantıga göre..
madem maddi olarak bu kadar sıkıntıdasın e sormazlar mı adama bu adam dedi diye son gün gidip maaşını almamak?akıllıca mı bu..
ayrıl demişler sana bırak onlara da türlü bahaneler buluyosun..
sana parasını ondan iste denmesinin sebebi gurursuzluk yap demek değil, madem seni böyleyken ortada bıraktı parasız bıraktı bunların sebebii o gidip acısını çıkart demek.adam adam değil demekki bunun bile farkında değil.
Ne diyelim çok kıymetliyse bu şekilde devam et.inşallah mutlu olursun

adamın neresini savundum hangi günün güzeldi dedin gözümün önünden gitmeyen sahneleri saydım . bana özel olmasına rağmen. ben işten nasıl dönücem diyorum taksi tut diyor ya işe taksiyle gidip gelmek nasıl bir mantıktır . newyorktanmı yazıosunuz . benim burda bin kat daha psikolojimi bozdunuz. konu kapandı yazmayın .

neyce konuşuyosun tercüme edemedim ne kadar dağınık saçma cümleler ne diye işten çıkıyosun kıçı kırık bir erkek istedi diye aferim üniversite okuyosunuz geleceği sizlere emanet ediyoruz siz dingil dingil elemanlara helal olsun...

dingil sensin . gerizekalı ben gece 5 te yazdım bunları uykusuz 12 saat çalışmış halde. yaşadıklarımı ne biliosun sen benim .

X