Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
töbe tanrıma, bu ne ay!!!
değişim meğişim,tamam olağanüstü ama orjinal halleri-ırkçıllık yapmak istemiyorum ama dayanamayacağım- iğrençççç!!!
ayrıca olağüstü değişimden sonra bile çok plastik, et bebek gibi bir görüntüleri var

Bu kadar değişmelerinin nedeni bence makyajsız hallerinde kirpiksiz gibi durmaları,gözler kabak gibi iğrenç görünüyo ama kirpik takılıp eyelinerlar çekilince çok değişiyorlar,son fotodakine inanamadım ama müthiş değişmiş tanınmıyor valla rahat rahat kimliğini gizleyebilir

Kızlar ben lensi pek yakıştıramadım gözlerine...Çok yapmacık duruyor koyun gözü gibi görünüyor...
Makyajla gerçekten çok farklılar,İyikide makyaj denen şey var :)))

bukadar değişir bir kadın makyajla hayret ettim ya ............ama nedense ben hiç beğenmem bu kızları ..

bende cok begenırım bunların tıplerını cok tatlılar ya bende adada gormustum bunlardan sıfır makyajla o kadar kotu degıller aksıne con sempatık bı tıplerı var bunları sankı oncesıyle sonrasını farklılıgını bellı etmek ıcın bırazda kendılerı bılerek cırkın göstermeye calışmışlar kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey kaydirigubbakcemile3

o kadar çekik ve ufak gözlülerken,sırf göz olmuşlar bunlar yavvakannehir

abo gercekten bayagi degistiriyo makyaj insani ama fotograf
cekrerkenki isik da cok etkili oluyo
makyajli fotolarda isiklar hep daha ii ayarlanmis..

çizgi film karakteri gibi görünüyorlar valla,ama bazıları çok tatlı

"michelle phan" hani barbie makyajıyla tanıdığımız kız.. youtube da süper makyaj videoları var.. izlemek çok zevkli...

daha önce göz ameliyatı ile gözlerine bi takım operasyonlar yaptırdıklarını duymuştumm.makyajla da demek hileler yapılıp bu hale geliyolarrrrr.çok şaşırdımm.vallaaaa türk olmak güzel beeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…