uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

Benimde oglusum olaydi iyiydi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah canım Allah sağlıklı bir bebiş kucağına verir,bende 3 ay olacak düşük yapalı ama bir kaç aya düşünmem,diyorum.Şimdi düşünüyo musunuz?

Bebek konusunda çok hassasım bilmiyorum içim gidiyor:2:
İsteyipte olmayan herkese versin Allah'ım:26::26:
bende oyleyım kafama takmıyorum ama tabı ınsan bır ses ıstıyor bebıslere hastayım yıyesım gelıyor boyle ısıra ısıra sevesım var

zaten bızım bebıs olursa bız paylasamayız benımkıyle bırbırmızı yerız amın cumlemızı ınsallah

benmkıde calısıyor bu gece yannızım uykuda tutmuyor aramıyrda kahretsın keske bende uyuyorum ruhum senınle konsuuyor de3sem cok kıkandım bak sımdık yaw

gececilik çok zor oluyo canım yaaa aa neden aramıyoki benimki ağır abidir ama arar vallaaa uvvvvv aşkımcım benimmm

Son düzenleme:
Kızlarrr tekrar görüsmek dilegiyleee
Yarın benim kursum var erken kalkmam gerek uyumaya çalışayımm
Hepinizi öptümm iyii gecelerrrr

Bebek konusunda çok hassasım bilmiyorum içim gidiyor:2:
İsteyipte olmayan herkese versin Allah'ım:26::26:

inşallah canım Allah sağlıklı bir bebiş kucağına verir,bende 3 ay olacak düşük yapalı ama bir kaç aya düşünmem,diyorum.Şimdi düşünüyo musunuz?
canım ben hamıleyken hıc haberım olmadı adetımı gordum duzenlı olarak 12 haftalık hamıleymısım kanamam basldı ben bunu reglı sandım ve 4 gun sonra 16 aralıkta dusuk yaptım 4 ay gectı evet dusunuyoruz mart ayındada olmadım bakalım allah verırse ınsallah bu sefer dıkkat etmeye calısıyorum psıkolojımde baya yıprandı gecmıs olsun cnm sanada cok zor durum

Kızlarrr tekrar görüsmek dilegiyleee
Yarın benim kursum var erken kalkmam gerek uyumaya çalışayımm
Hepinizi öptümm iyii gecelerrrr

gececilik çok zor oluyo canım yaaa aa neden aramıyoki benimki ağır abidir ama arar vallaaa uvvvvv aşkımcım benimmm

ne bılım ya hıc aramıyor valla

neymıs benı ozlermıs sesımı duyunca dayanamazmıs bahneye bak oldurcem onu arasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…