uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

Allah yardımcın olsun canım..
Yengemde hamile oda çok uyuyorum basımı kaldıramıyorum felan diyorduu

benimde gözler acımaya başladı uykuuu diye ama canım istemiyo teldende çok yavaş 10 aydır istiyoruz canım

birazdan ben de yatarım,canım dra gittin mi?Benim bir yakınım da evlendiği andan itibaren istedi 10. ayında hamile kalmıştı,ikincisine de 3 ya da 4. ay kaldı

zaten öyle canı çok uyumak insanı sersemleştiriyor ya,7 yada en fazla 8 saat uyusak yeter de bi kalkabilsek..

rabbim tez zamanda bize bi bebiş nasip etsiin

ınsallah cnm umut doluyum ama bır yandanda karamsarlık var valla bır turlu kucagıma alamıyorum ya dusuytor ya bırsey oluyor artık anne olmak ıstıyorum cumlemızın evıne nese gelsın tez zmanda ben o sesle uyanmak ıstıyorum artık

canım geçiyo bak ben evleneli 24 gün sonra bi sene olacak vayyy be diyorummm sasıyorum ne cabuk geçti diye
ya ne güzel allah nice seneler versin evliliğinize :) öyle bizde sevgilimle tanışalı 7 buçuk yıl oldu bana sorsan sanki daha dün gibi

ya ne güzel allah nice seneler versin evliliğinize :) öyle bizde sevgilimle tanışalı 7 buçuk yıl oldu bana sorsan sanki daha dün gibi

7 buçuk yıllllllllllllllllllll maşallaaah evlenin artıııkkkkkk

kızz bufolo ne,küçükken babam bana uyku tulumu derdi,hala da bazen söyler de bufoloyu duymamıştım

benimkide bi arıyo layn hala uyuyo musun diyoooo şeyyy evvvet diyorummmm
benmkıde calısıyor bu gece yannızım uykuda tutmuyor aramıyrda kahretsın keske bende uyuyorum ruhum senınle konsuuyor de3sem cok kıkandım bak sımdık yaw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…