uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

gittim yumurta tembelliği var canım bende kist varmış

drun ciddi sorunlar değil demedi mi?Hamilelerde de kist olabiliyormuş,yumurta tembelliği de hamileliği çokta zorlaştırmaz diye biliyorum.İnşallah canım en yakın zamanda haberlerinizi alırız burdan.Birkaç aya ben de düşünecem ay ne iyi olur ya,Allah hepimize bağışlasın inşallah..

bu öğlen 15.30 da uyandım şimdide uyuyamıyorummm (((((

ınsallah hepımızı guzel haberlerını alırız burada canım sesın baska cougun varmı yoksa ılk mı bu ?

valla ben bi bilsem ama depresyon hali gibi ya çok acaip bişey bide bzm evde başımı kaldramyrm bşka bi yerde olsam annemde falan bu kdr uyumuyorum bzm evde bşy var ama...

HEMDE NE REKOR.. :) Bi keresinde 22 saat uyudum

valla ben bi bilsem ama depresyon hali gibi ya çok acaip bişey bide bzm evde başımı kaldramyrm bşka bi yerde olsam annemde falan bu kdr uyumuyorum bzm evde bşy var ama...
sızın evde ne ar acaba

agır uyku halı , ustune fıl oturmus gbı bır hıssıyat basını yastıktan kaldıramama cok fenaaa ama benımde baska yerde cok uykum gelır ondan pek bır yere gıdesım gelmıyor

aslında ben öyle olduğunu dşnyorum tabiki ama yapanda var byle şyler ki etrafmdaki insanlarda bunu yapablecek zihniyette insanlar

bzm eve her gelen ne hikmetse üstüme bir ağırlık çöktü uykum geldi dyr gerçi bana özgüde değil pek

aslında ben öyle olduğunu dşnyorum tabiki ama yapanda var byle şyler ki etrafmdaki insanlarda bunu yapablecek zihniyette insanlar
yanı tabı benm aklıma bu geldı cunku bende gıttıgım yerlerde cok uykum gelır , annemde aynı sen gıbı soyluyor sureklı uykum gelıyor dıye ben gıdıncede aynısı oluyor genelde herkezdde oyle soyler

yok zaten bnm aklımda vardı Allah a şükür yakın zamanda taşınıcam ama kurtulucam
ınsallah tanırsın canım bızde tasınmayı dusunuyoruz ama havalar ıyıce bır ısınsın dıyoruz bell olmuyor havalara bır yagmur bır guneş
evet tasınacaksın hazırlıklar temızlık falan

aynen bzde braz hvaların ısınmasını bkliyoruz eşyaları ufak tefeği toplamaya bşladım bn
bana kalsa bu ay tasınmak ıstıyorum evde bulduk kacırmak ıstemııyrm cok hosumada gıttı ama esım beklememız gerektıgını oyluyor bende emın olmadan bısı yapmak ıstemıyrmama evsahbıım cok bunalttı benı surelıgozlemcı hareketlerı var yok kım geldı gıtti falan , yoksa duzenımı bozmaya nıyetım yok

bende şuan eşimimn amcalarının apartmanınıda otryorm babannesne kira veryrz ama hepsinin göz<ü üstmde bi acaip bakışları var deli olyrm zaten knşmuyorm hçbryle ama bakları ble anltyo

Uyuyamiom patliycam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…