uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

İyiyim bnde.gelip hepinizi bi sinir edem dedim:p saka şöyle dursun yenimi bu topic kizlar yeni goriom hayrli olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağool canım yeni sayılır bende yeniyim çok sıkılıyordum geceleri belki benim gibi geceleri sıkılan arkadaşlar vardır muhabbet ederiz diye açtım :) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben açlığa dayanamam he bide o turabiyi boğasım geliyooo :KK1::KK1::KK1:

Evet ya nasıl kimse sesini çıkaramiyor bu adama,merve de bi ara iyuce abarttı,Tolgan ın üstüne çok gittiler,tolga'da da tam bir küçük Emrah havasi var garibim yalniz kalmiş adam :-(((

Evet ya nasıl kimse sesini çıkaramiyor bu adama,merve de bi ara iyuce abarttı,Tolgan ın üstüne çok gittiler,tolga'da da tam bir küçük Emrah havasi var garibim yalniz kalmiş adam :-(((

haha :KK1: zaten onun orda ne işi var ki canım ya iş bulamadı herhalde dizi teklifi falan gelmiyor :KK1:

Nerdeniz kizlar:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnsanlar Tolga Kareli yanlış tanıyormuş magazinlerden oraya gerçek Tolgayı halka göstermek için gelmiş öyle demiş yani :KK9:

hehe tabi canııııııııııııııııııııııııımmmm :KK1::KK1::KK1: ona çok güldüm ben ya uzaydan oğluna arsa almışşşş :KK1::KK1::KK1:

bende m.oldum canımcım hangi şehirdensin :KK23::KK23::KK9:
Kocaeliden ben sen hangi şehirdesin canım :)
hehe tabi canııııııııııııııııııııııııımmmm :KK1::KK1::KK1: ona çok güldüm ben ya uzaydan oğluna arsa almışşşş :KK1::KK1::KK1:
Tabi tabi bencede öyle :KK9::KK9: hahah almıştır :KK9::KK9:
Maşallah diyim canm Allah kavuştursun inşallah,ben 8 yıllik evliyim

Amin canım sağol. Oh maşallah kaç yaşında oğlun :)

X