uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

Teşekkür ederiim..:KK16:
2 yıl düşünmüyorduk bebek, korktum şimdi..:26:

canım tabiki herkez bi değil kimi ilk ayda kalıyo ama şimdi gebe kalmak gerçekten zor formlara bakıyorsan görüyorsundur bende 2 yıl sonra istiyordum ama insan evlenince bir zmn sonra bebek istiyo bi eksiklik hissediyor sanki onunla tamamlanacak gibi ama hiç aklına gelmeyecek bi sorun oluyo şaşırıyorsun :KK14:

Bizde 2 3 yil düşünmüyorduk ama 5. ayimda biranda istedim.

canım tabiki herkez bi değil kimi ilk ayda kalıyo ama şimdi gebe kalmak gerçekten zor formlara bakıyorsan görüyorsundur bende 2 yıl sonra istiyordum ama insan evlenince bir zmn sonra bebek istiyo bi eksiklik hissediyor sanki onunla tamamlanacak gibi ama hiç aklına gelmeyecek bi sorun oluyo şaşırıyorsun :KK14:

Kısmet canlar ya dediğiniz gibi, bi evleneyim de önce.. :KK16:
Bende yatıyorum çook öptüüm, hoşçakalınn.. :KK3::KK16::KK16:

ilk zamanlar sıkıcı oldu ama yenisine de hemen alıştık.Bu sezon son zaten,olmasaydı artık çekilmezdi.Başından beri izliyorum ama sıkılmaya başladım.Sen ne yapıyosun?

selllaaamm :) canım naber uyuyo musun bu gece ?:KK34:

Selam uyanığım ama uyku da arada bir hissettiriyo,tesadüf şimdi öyle bi bakim dedim,sen de ne var ne yok?

bendede aynı arkadaşa bebek görmeye gitmiştik ordan geldim bi bakayım dedim :)en sevdiğim diziyi kaçırdım ya umutsuz ev kadınları :KK70::KK9::KK9::KK9:

Evet ya sazanlık yaptığından başına gelmeyen kalmıyor,Emel de komik geliyor bana ya aslında oyuncuları ve karakterleri çok güzel seçmişler..

aynnnen emelde çok komik ya dobra bi nevi herkezin içinde biraz emel var bence :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: evet güzel zeliş vardı önceden onuda seviyodum ben ama gülşahada alıştım sonradan:KK1::KK1:

X