Uyumayan çocuk, bitkin ben ve suya sabuna dokunmayan kv

Gecmis olsun kuzucuga sivi almasi gerekiyor bu durumda. O d vitamini hem kabiz hem gaz yapiyodu. Birakinca rahatladik
Çok teşekkür ederim nerden kaptı bilmiyorum enfeksiyon varmış karnı gurul gurul oluyor üç hafta önce gittim süt alerjisi olabilir deyip gaita yapmadan yolladılar sonra baktım düzelmiyor tekrar götürdüm bir hafta önce test yaptılar enfeksiyon çıktı çocuğum boşu boşuna iki hafta fazladan ağrı çekti

üzülme herşey geçer gider birgün ama kvlide kpeder onlarla olmayacağını ben lohusayken anladım 18 gün kaldı son günlerde bende iş yapıyordum ve ayni zamanda sıkıntılar oldu asla bak demem o yüzden annemde çalışıyor o sebepten çalışmıyorum çalışsam da bakıcıya verilen para yüksek güveni bir kenara bırak
Ben bebek bak temizlik ev işleri aksam yemeği bebeğimin yemeği zorlanıyorum tek çocuk bakmak kolay da

Sizin sınırımız bence bir olmak.Niye başınızın çaresine bakıyorsunuz ki.Kayinvalide neden sizde kalıyor ki? Güvenilir bir bakıcı bulun herkes kendi kapısına gitsin.Sizde aile olmayı ögrenin.öglene kadar kadın nasıl yemek yapsın çocuğa baksın.Birde eşinize söylüyorsunuz.Ayip etmişsiniz..
bende işten öğlen geliyorum.2 çocuk var bende biri 2 biri 5 yaşında.
Gurbetteyim.Daha hiç kimseye gelin ben çalışıyorum benle kalın torununuza bakın demedim.Kimsenin düzenini bozmaya hakkımız yok.
Aslanlar gibi hastayken bile ikisinede baktım isimede gittim yemeklerimide yetiştirdim.
Pertim çıkıyor bazen.
Ama mecburum.ki kaldığım ilçede hazır yemek yiyebileceğiniz hiç bir yer yok.
Sipariş imkanına yok.
Pratik olması açısından bir çok şeyimi akşamdan hazirliyorum.
sabah kalkıp büyüğün beslenmesini bile hazırlıyorum.Uzerini giydiriyorum.
babası okula bırakıyor.
küçüğüm ise bakıcı ablası geliyor.
öğlene kadar o ilgileniyor.
yani bir düzenimiz var bizim.sizde kendinize bir düzen kurun bir an evvel.
iyiyken kötü olmayin

Ay inşallah bu gece de aynıydik hani üçüncü ayda gaz bitiyordu 😅 kendi kendine uyuyor ama çok hızlı uyanıyor bende neyse her şeyi bir anda istemeyim
Kötü haber geçtiği filan yok 😂 örnek ben yenidoğan gibi uyanıyor ağlıyor tel fark o zaman emip uyuyordu . Şimdi uyanıyor ve anne küçük balonum nerede , anne salatalığım nereye gitti filan diye ağlıyor hemde bağıra çağıra 😂

Yarım gün bakıcı bakıcı daha mantıklı alır kapımı kaparım konseyi istemem evimde rahatım bozulur melekte olsalar olmaz

Demeğğ deme öyle demeğğ😅
Diyorum ya dün bir arkadaşım diyor ki her sene rahatlarsın bak geçen sene ile bu sene arasında rahatlamışsındır yooo dedim aksine herşey daha kötü oluyor 😂 şimdi oğlum evdeki papağanımızı bile kıskanıyor 😅 bebiş hastaymış çok geçmiş olsun 💐 Kocaman öp benim yerime

Bakıcı da olsa yine bunları siz yapacaktınız. Bakıcı gibi görüp güvenilir birinin çocuğunuza baktığına şükredip onlardan bir şey beklemeyeceksiniz. Kadın evinde sakince oturmak varken durmayan uyumayan oğlunuza bakıyor. Yemek de beklemeyiverin.
Kimsenin kalbini kırmak istemiyorsanız verin bakıcıya maaşınızın belki yarısı belki yarıdan fazlasını gelsin baksın. O zaman bakıcıdan bekleyemeyeceğiniz için kimsenin de kalbini kırmazsjnız.
Maaşın yüzde sekseni bakıcı maaşı 😐

Bakıcı da olsa yine bunları siz yapacaktınız. Bakıcı gibi görüp güvenilir birinin çocuğunuza baktığına şükredip onlardan bir şey beklemeyeceksiniz. Kadın evinde sakince oturmak varken durmayan uyumayan oğlunuza bakıyor. Yemek de beklemeyiverin.
Kimsenin kalbini kırmak istemiyorsanız verin bakıcıya maaşınızın belki yarısı belki yarıdan fazlasını gelsin baksın. O zaman bakıcıdan bekleyemeyeceğiniz için kimsenin de kalbini kırmazsjnız.
Bence zaten asıl mesele bakiciya guvenmemek degil. 2-3 bin lira verip hem yemek temizlik hem cocuk bakimi yaptircaagi birini bulamamistir bence. Ay cok fena kurulduk ne simarik kadin ya

Calismayip 10 aylik cocuga siz evde kendiniz bakiyor olsaydiniz, haftanin yarisindan fazlasi, cocuk durmadi yemrk yapamadim derdiniz, eminim. Ama siz yaşlı başlı kadindan bunu bekliyorsunuz. Durmayan cocugunuzun ihmal edilip, en hareketli doneminde tehlikelere girmesini mi istiyorsunuz mesela? Derdiniz nwdir tam olarak? Hayir bi de açta açıkta kalmislar da evine alip hayır islemissin gibi insanlara ne bu buyuklenme nasil bu kadar kustah taleplerde bulunabiliyorsunux ya. Kv hic olmasaydi bakiciya maasinizin yarisini gomup eve gelip kuzu kuzu yemeğinizi temizliginizi yapacaktiniz zaten. Bu ne simariklik ya inanamıyorum bu insanlara

Neden iş bölümü yapmıyorsunuz ?
Çocuğa kayınvalide bakacaksa yemeği elbette ki siz yapacaksınız
Temizliğe de eşiniz baksın bı zahmet

X