Göz Makyajı Uygun Fiyata Kaliteli Dipliner Önerisi Olan ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
5-10 TL arasında güzel bi dipliner arıyorum kızlar. Çatlamasın, dağılmasın, akmasın istiyorum. Ve siyahlığıda koyu, net olsun.. Böyle bi dipliner bilen varsa önerebilirmi fiyatıyla birlikte?? :21:

golden rose dipliner i öneririm bende
uygun fiyatlıların arasında en iyisi
belki sürmeyi beceririm diye almıştım renginin koyuluğu falan tatmin edici

Golden Rose 8 tl ve okadar memnunum ki başladığımdan beri hiç değiştirmeyi düşünmedim:KK1:

Flormar diplineri öneririm. Hem sürülmesi çok rahat , hemde uzun süre dayanıyor.

$images.jpg

ben flormardan hiç memnun değilim sürerken gözümün içine dağılıp yakıyo. temizledikten sonra bile gözümün içinden siyah siyah topluyorum hep

5-10 TL arasında güzel bi dipliner arıyorum kızlar. Çatlamasın, dağılmasın, akmasın istiyorum. Ve siyahlığıda koyu, net olsun.. Böyle bi dipliner bilen varsa önerebilirmi fiyatıyla birlikte?? :21:

Ben yıllardır pastel'in diplinerını kullanıyorum. Tüm arkadaşlarım da artık onu alıyor :) Çok kaliteli kesinlikle :) Önceden 9-10 tl falandı, şimdi 15 tl sanırım :) Ben indirim olunca alıyorum, kesinlikle indirimliyken kaçırma derim :)

Son düzenleme:
rimmel diye bir markanin eyelinerinin onerebilirim 12 tl civarindaydi ama sabah surdugun gibi aynen duruyor yaklasik 1 yildir kullaniyorum daha yeni bitti galiba watsonsda satiliyordu

X