Uygun bir eş bulamiyorum

Kapaliyken gösterme niyetinde değilim zaten eşim gorsun diyorum yasitlarim 50 erkek değiştirirken benim bunu istemem çok mu ????

Bir muhafazakar olarak sizi anlıyorum. Evlenmek gayet güzel bir şey. Ama doğru insanla. Acele etmemek gerekiyor. Acele işe şeytan karışır. Doğru insanı bulmak için dua edin, çabalayın yani yeni insanlarla tanışın. Taliplerinize şans verin ama acele etmeden. İyice tanıyıp emin olun. Teyzemin oğlu 21 yaşında nişanlandı, acele etti. Şimdi nişanı atma asamasindalar.

Diskinizin pempe olduğunu eklemeyi unutmuşsunuz,bence onu da ekleyin.
Profiliniz eksik kalmasın
Boş yapma

Her şey evlilik demiyorum zaten artık yalnizliktan yoruldum yasitlarim kaç erkek değiştirip evleniyor ben bu yaşa kadar helalimi bekledim ama o da ortada yok malesef
Bence sen helal falan bekleme bu kafayla.durumdan memnun değilsen dindar taklidi yapmanın da hiçbir anlamı yok.içinde yok demek ki bu inanç sistemi.kendini zorlama boşuna.bu isyanla, bu kıskançlıkla inancına uygun hareket ettiğini mi sanıyorsun? Günah olan sadece zina(!) yapmak değil.

Son düzenleme:
Her şey evlilik demiyorum zaten artık yalnizliktan yoruldum yasitlarim kaç erkek değiştirip evleniyor ben bu yaşa kadar helalimi bekledim ama o da ortada yok malesef
Öyle dediğin gibi 50 erkek değiştirmiyorlar. Değiştirmek de ne demekse...
Bu arada sen de bir nevi yapıyorsun bunu aslında? Görücü usulü bir tanışma gerçekleşiyor. İşine sinmezse diğeriyle bir tanışma gerçekleşiyor. Olmazsa başka biriyle tanışma, yemeğe çıkma vs. Görücü usulünde 50 ye ulaşmak daha mümkün yani.

Yanii kendi hayatına odaklanmak yerine, kendi yaşıtlarının yaşam stiline takmış gibi.
İsteyen istediğiyle görüşür sanane.
Senin değer yargılarına tersse, sen öyle yaşamazsın olur biter. Bu ne kıskançlık ben kimseyle görüşemiyorum diye ya.

Neden dindar olmak için kendini zorluyor anlamadım.eee değilsin demek ki bu kadar özendiğine göre.bu inanç sistemine göre kanaatkar olunup sabredilir.allaha tevekkül edilir.sanki tek günah zina.

Artık yalnızlıktan yoruldum dediğiniz yaş çok büyük değil diyorum bende sanki kırk yaşındasın gibi diyorsunuz. Kendinizi geliştirmek için bir sürü zaman işte değerlendirin . Evlenenler ucmuyo

Niye yaşıtlarım kaç erkek değiştirip duruyor diye yadırgıyorsunuz ki ? O nokta sizi ilgilendirmiyor. Sen kendinle ilgilen bırak yaşıtlarının ne yaptığını...

Ne alaka günahları sizden öğrenecek değilim gunaha giriyorsam çekerim cezasını siz merak etmeyin

Artık yalnızlıktan yoruldum dediğiniz yaş çok büyük değil diyorum bende sanki kırk yaşındasın gibi diyorsunuz. Kendinizi geliştirmek için bir sürü zaman işte değerlendirin . Evlenenler ucmuyo
Malesef 40 yaşında gibi hissediyorum aile ortamim huzursuz sevgiden uzak bende artık sevgiyi tatmak istiyorum acelem bu yüzden

Benim lise zamanlarımda sınıfımda bir kız vardı. Her defasında bir imamla evlenmek istediğini söylerdi. En sonunda imam olmasa da çok dindar birini buldu. Şuan adamdan eziyetin her türlüsünü görüyor.
Benim bi akrabam da imamla evlendi. İmam diye surekli ovuyorlardi. Şimdi trilyonluk kumar borcu ödüyorlar. Kızın babası da imamdi. Bana yapmadıkları kötülük kalmadı. İmam ve dindar olması iyi biri olduğu anlamına gelmez. Tesetturlu biri olarak söylüyorum bunları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…