Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum. Rabbim gönlünüzdekini en güzel şekilde kabul eylesin
Okudum, rabbim sizinde gönlünüzdekini en güzel en hayırlı şekilde nasip etsin inşaallah Benim isteğim: hayırlı ve kolaylıkla tez vakitte kimsenin gönlü kırılmadan herkesin gönlü olarak 1.5 senelik nişanlılığımı evlilik aşamasına getirmek. bir an evvel helal daire içerisine girmek, haramdan uzak durmak. Allah razı olsun şimdiden

Sizin için 1 Ayetel Kürsi 3 ihlas 1 Fatiha suresi okudum Rabbim niyetlerinizi kabul etsin inşallah
Benim istegimde öncelikle sağlık sıhhat huzur mutluluk bide işimde başarılı olmak ve yükselmek hayırlısıyla

Ben yine size denk geldim dua ettim 3 ihlas 1 Ayetel Kürsi 1 Fatiha okudum. Hayırlısıyla işiniz gücünüz rast gitsin

Benim dileğim hayırlı bir evlat Allah razı olsun şimdiden

Allah razı olsun Rabbim sana en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah
Sizin için 1 Ayetel Kürsi okudum Rabbim duamızı kabul eylesin. Benimde niyetim artık nişan sürecimi hayırlısı ile sonuçlandırmak huzurlu bir yuva kurmak ve benim gibi hayırlı işleri uzayanlarında bir an önce Allah’ın izni ile kolaylıkla dünyaevine girmeleri amin Allah razı olsun herkesten

Duanız için 1 Ayetel Kürsi okudum, Allah tez zamanda hayırla sonuçlandırsın inşallah.
Benim de duam iş yerimize hayırlı çalışanlar bulmak, Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın

Duanız için 1 Ayetel Kürsi okudum, Allah tez zamanda hayırla sonuçlandırsın inşallah.
Benim de duam iş yerimize hayırlı çalışanlar bulmak, Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın
Sizin icin okudum, Rabbim kisa zamanda iyi, durust insanlarla karsilastirsin, isinize bereket versin.

Benim duam: sevdiklerimle saglikli, mutlu, uzun bir omur surebilmek, hayatimdaki ufak tefek sikintilarin en kisa zamanda cozulmesi ve gonlume gore, hayalimdeki gibi, dusmanlarimi kahredip, dostlarimi sevindirecek bir beyle tanisip, evlenmek bana haksiz yere kotu niyet besleyip, kotulugumu isteyenlerin daha beter duruma gelmeleri

Sizin için okudum dualarınnizin tez vakitte kabulü için
Benim duam iş yerinde eski yerime geçmek ve
orda sorunsuz çalışmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…