Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

senin icin okudum canim.Rabbim her ne sıkıntın varsa gidersin.dualarini hayırlarla gerçekleştirsin sevindirsin seni inşaallah.
Bende sizin için okudum Allah duanızı kabul etsin aminn benim, duam hayırlısıyla kolaylıkla bir mucizeyle benim gönlümdeki kadar maddi olarak zenginleşmek ve borclarımızın tümünü hayırlısıyla kolaylıkla tez vakitte ödeyip bitirmek

şimdi sizin için okuyorum.Rabbim hayırlı bol bereketler versin evinize ve borçlarınızı kimseye muhtaç olmadan su gibi kolaylıkla ödemenizi nasip etsin inşaallah.amin

şimdi sizin için okuyorum.Rabbim hayırlı bol bereketler versin evinize ve borçlarınızı kimseye muhtaç olmadan su gibi kolaylıkla ödemenizi nasip etsin inşaallah.amin
Sizin için okudum. Rabbim gönlünüzdeki duayı hayırlısıyla kabul buyursun. Amin.

Sizin için okudum rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah sizde benim için dua eder misiniz rabbim bana ve isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah
Sizin için okudum, rabbim size hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah
Benim duam da bu sekilde, saglıcakla ve hayırlısıyla kucagıma alacağım bir evlat nasip etsin rabbim

Benim duam da bu sekilde, saglıcakla ve hayırlısıyla kucagıma alacağım bir evlat nasip etsin rabbim
Bende sizin için okudum Allah razı olsun bu mübarek kandil gününde rabbim size de sağlıklı hir evlat nasip etsin inşallah

Sizin için okudum RABBİM tez günde Salih ve Saliha evlatlar nasip etsin aminnnn

Okudum Rabbim hayırlısıyla saglıklı evlat nasip etsin.
Bebegimi saglıkla kucagıma almak ve hayırlı evlat olması icin dua istiyorum
Senin için okudum. Rabbim hayırlısıyla evlat sevincini yaşatsın en kısa zamanda.
Çocuklarımın,eşimin ve benim iman hakikatlerine vakıf olmamız, yaşamamız ve anlatmamız,
Oğlumun kekemeliğinin şifa bulması
Oğlumun anlayışının artması
Kızımın örtüyü sevmesi için dua istiyorum sevgili din kardeşim.

Sizin için de okudum, Rabbim bütün dualarınızı kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…