Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşaallah sevdiklerinin hatrı ve aşkı için amin
Sizin için 3 Ayetel kürsi okudum .Allah duanızı kabul ve makbul eylesin.
Bende oğlumun lgs sınavında başarılı olmasını emeklerinin karşılığını almasını ve hakkında hayırlı olmasını istiyorum

Sizin için 3 Ayetel kürsi okudum .Allah duanızı kabul ve makbul eylesin.
Bende oğlumun lgs sınavında başarılı olmasını emeklerinin karşılığını almasını ve hakkında hayırlı olmasını istiyorum
3 ayetel kürsi okudum oğlunuz için Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin .. başarılar hep onunla olsun 🍃 🤲
Bende kızımın kardeşi Metin Mert’e sağlıkla kavuşmayı ailemin dirliğinin birliğinin bozulmamasını önce sağlık sonra varlığımızın olmasını istiyorum..🤲❤️

3 ayetel kürsi okudum oğlunuz için Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin .. başarılar hep onunla olsun 🍃 🤲
Bende kızımın kardeşi Metin Mert’e sağlıkla kavuşmayı ailemin dirliğinin birliğinin bozulmamasını önce sağlık sonra varlığımızın olmasını istiyorum..🤲❤️
Sizin için 3 Ayetel kürsi okudum ALLAH niyetinizi afiyetle hayırlısı ile kabul etsin aminnnnnn :KK68:

Tüm hayirli dualarinizin kabulü icin okudum.

Benim duam: Allahim icinde bulundugum sikintilardan beni tez zamanda kurtar. Dostlarimi sevindirip, dusmanlarimi kahredecek gonlume gore, beni cok sevip sayacak bir es nasip et.
Amin inşallah çok teşekkürler tez zamanda aradığınız huzuru bulmanız dileğiyle

X