Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Bende senin duanın kabulü için 3 ayetel kürsi, 3 fatiha, 3 ihlas okudum. Allah kabul etsin
Duam: saglıklı sekilde hamile kalayım, hamileliğim saglıkla ilerlesin, sağ salim evladımı kucagıma almak nasip olsun(merve nur)
Senin duanın kabulü için okudum. Allah kabul etsin.
Duam: evladımın şifasını bulması ve onu helaliyle emzirebilmek nasip olsun.

Senin duanın kabulü için okudum. Allah kabul etsin.
Duam: evladımın şifasını bulması ve onu helaliyle emzirebilmek nasip olsun.

3 ayetül kursi 3 fatiha ve 100 El Muhyi okudum. Allah şifa versin.

benim duam bu sene hayırlısıyla atanmak ve ayrı bir eve çıkıp düzenimi kurmak. Allah hayırlısıyla nasıp etsin. Okuyan arkadaştan Allah razı olsun.

Y yarenturk

sizin için okudum. 3 Ayetel Kürsi. Allah dileğinizi kabul etsin inşallah.

Ben de üzerimdeki negatif enerjiden kurtulmak, hafiflemek ve selamete çıkmak istiyorum. Allah okuyandan razı olsun.

Sizin için okudum rabbim tez zamanda gönlünüze ferahlıklar versin selamete çıkarsın inşallah ✨🤲🏻

İsmim özlem rabbim tez zamanda hayırlı bir yuva kurmayı hakkımda hayır olanı gönlüme razı, gönlümdekini de hakkımda benim için hayırlı eylesin inşallah amiiiiiinnnn✨✨🤲🏻

Sizin için okudum rabbim tez zamanda gönlünüze ferahlıklar versin selamete çıkarsın inşallah ✨🤲🏻

İsmim özlem rabbim tez zamanda hayırlı bir yuva kurmayı hakkımda hayır olanı gönlüme razı, gönlümdekini de hakkımda benim için hayırlı eylesin inşallah amiiiiiinnnn✨✨🤲🏻
Sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Sizin için okudum. Allah hayırlı dileğinizi kabul etsin inşallah.
Rabbim muradini versin insallah sizin için okudum.
Benim duam Allahım borçlarımıza ödeme kolaylığı ver işlerimize evimize bolluk bereket gelsin. Hayırlısıyla bana sağlıklı ahlaklı imanlı kız evlatlar nasip eyle amin. Amin diyen kardeşlerimin de dualarını kabul eyle Ya Rab 🤲🏻

Rabbim muradini versin insallah sizin için okudum.
Benim duam Allahım borçlarımıza ödeme kolaylığı ver işlerimize evimize bolluk bereket gelsin. Hayırlısıyla bana sağlıklı ahlaklı imanlı kız evlatlar nasip eyle amin. Amin diyen kardeşlerimin de dualarını kabul eyle Ya Rab 🤲🏻
Sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşaallah 🤲🏻

Sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşaallah 🤲🏻

Sizin için okudum rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah ✨🤲🏻

İsmim özlem benim duam rabbimin tez zamanda hayırlı bir yuva nasip etmesi hakkımda hayır olana gönlümü razı, gönlümdekininde hakkımda hayırlı eylemesi inşallah ✨✨☺️

Sizin için okudum rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah ✨🤲🏻

İsmim özlem benim duam rabbimin tez zamanda hayırlı bir yuva nasip etmesi hakkımda hayır olana gönlümü razı, gönlümdekininde hakkımda hayırlı eylemesi inşallah ✨✨
Ozlemcim Senin için okudum rabbim gönlüne göre versin inşallah canım ♥️

Benim duam Allah Tez zamanda hayırlı biriyle hayırlı bir yuva kurmak nasip etsin insallah amin

S sibellcim cok ilginc burdada sana denk geldim. Senin icin 3 ihlas 1 fatiha okudum. Rabbim en kisa surede senin karşına hayırlı birini çıkarsın. Hemen de evlenesin. Mutlu hir omur surersjn inşallah. Yanaginda da gamzesi ola beni hatırlayasın. 😊

Benim duam: adim gamze. Tez vakitte borçlarımı odeyeyim. Evliligime sikinti gelmesin. Hayırlısıyla atanayım esimle bir omur mutlu huzurlu yasayalim inşallah aminn.

S sibellcim cok ilginc burdada sana denk geldim. Senin icin 3 ihlas 1 fatiha okudum. Rabbim en kisa surede senin karşına hayırlı birini çıkarsın. Hemen de evlenesin. Mutlu hir omur surersjn inşallah. Yanaginda da gamzesi ola beni hatırlayasın. 😊

Benim duam: adim gamze. Tez vakitte borçlarımı odeyeyim. Evliligime sikinti gelmesin. Hayırlısıyla atanayım esimle bir omur mutlu huzurlu yasayalim inşallah aminn.
sizin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Sizin için okudum.Allahım ne dileğiniz varsa en hayırlı şekilde kabul etsin🙏

@Eylulll23 sizin için okudum, dilinize dökülen, gönlünüzden geçen her ne hayır dileğiniz duanız varsa Rabbim hayırlısıyla tez vakitte kabul etsin.

Benim duam;
Ayetel kürsi hürmetine, Rabbimin Şafi ismi hürmetine, hastalığımın tez vakitte maddi manevi şifasını bulmak ve sağlıma kavuşmak.

safi.naz safi.naz niyetinize okudum, Rabbim tez vakitte sağlığınıza kavuşmayı nasip etsin inşallah.

ismim Melike. duam ise; sevdiğim insanın kalbinin bana ılınması, beni affetmesi. hayırlısıyla bize evlilik nasip etmesi.

sizin için okudum Rabbim kabul etsin
Sizin için 3 Ayetel kürsi okudum.Rabbim dileğiniz için hayırlıların en güzelini versin Benim dileğim canım kızımın üniversite sınavının çok iyi geçmesi ve Allahın ona hakkında hayırlı olanın en güzelini versin.Onu ve oğlumu iyi insanlara denk getirsin ,kötülerden muhafaza etsin.Amin

Sizin için 3 Ayetel kürsi okudum.Rabbim dileğiniz için hayırlıların en güzelini versin Benim dileğim canım kızımın üniversite sınavının çok iyi geçmesi ve Allahın ona hakkında hayırlı olanın en güzelini versin.Onu ve oğlumu iyi insanlara denk getirsin ,kötülerden muhafaza etsin.Amin
Sizin icin okudum Allah duanizi kabul etsin
Benimde dilegim hakkimda hayirliysa eger 2 kizim var bir de oglumun olmasi.
Rabbim dileyen isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin💕

X