Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Sizin için okudum duamı rabbim kabul eder inşallah..

Bende boşanma aşamasındayım seviyorum eşimi düzelmesini istiyorum huylarının.. ismim öznur allah razı olsun dua edenin inşallah tüm istedikleri olur çok kötü durumdayım rabbimden sabır istiyorum

Sizin için okudum. Allah yuvanızı kurtarır inşAllah.
Benim için okumak isteyen olursa; erkek arkadaşımla ilişkimizin hayırlı bir evlilikle sonuçlanması için okursa çok sevinirim.
Allah herkesin dualarını hayırlısıyla kabul etsin.

Sizin için okudum. İnşallah ilişkiniz çok mutlu olacağınız bi evlilikle sonuçlanır. Allah kalbinize göre versin.

Benim de sınavlarım için ve kalbimdeki kişi için okur musunuz?
Allah herkesin dualarını kabul etsin.

Sizin için okuudm rabbim gönlünüzde kileri kabul etsin ellerinizi boş çevirmesn inşl

Benim dileğim hayırla saglıkla salıj evlatlar istyrm Rabbimm isteyen herkese nasip etsn

Amin inşAllaah. Allah hepimiz için en güzelini, en hayırlısını versin. Gönlümüzdeki hayırlı değilse de hayırlı eyleyip nasip etsin. :)

sedagretchen
senin için okudum arkadaşım
aşağıdaki arkadaşım tayinimin çıkması için dua eder misin

Sizin için okudum. İnşallah tayininiz hayırlısıyla çıkar, kalben çok mutlu ve huzurlu olursunuz.

Aşağıdaki arkadaşım benim için okur musun? Gönlümün ferahlaması, sıkıntılarımın gitmesi ve huzuru bulmam için. Teşekkürler

Sizin için okudum. Çok içten dua ediyorsunuz, hissettim gerçekten :)
İnşallah hayatınız boyunca hep güzel şeyler yaşarsınız, sizi huzursuz edecek şeyler hep uzak olsun sizden. Bu mübarek gecede kalbiniz ferahlasın, hep mutlu olacağınız şeyler yaşayın inşallah.

Benim de sınavlarımdan geçmek için ve kalbimdeki kişi için dua eder misiniz? Allah herkesin dualarını kabul etsin.

Dua ettim.Allah kabul etsin
Tayinimin çıkması için dua eder misin

Dua ettim.Allah kabul etsin
Tayinimin çıkması için dua eder misin
Sizin için okudum ve dua ettim inşallah Rabbim.tez vakitte kabul.eder hayırlısı ile .

Benden sonra yazacak arkadaşım temmuzda dgs ye gireceğim okul öncesi öğretmenliğini yaşadığım şehirde kazanıp okumam icim dua eder misiniz

Bir ana okul ogretmeni olarak en icten dualarim sizinle umarim hersey gonlunuzce olur..

Benden sonra yazacak arkadasim, hamileyim saglicakla dogumumu yapabilmem saglikla bebegimi kucagima alabilmem icin dua edermisin?

Bir ana okul ogretmeni olarak en icten dualarim sizinle umarim hersey gonlunuzce olur..

Benden sonra yazacak arkadasim, hamileyim saglicakla dogumumu yapabilmem saglikla bebegimi kucagima alabilmem icin dua edermisin?
Okudum.. içime ferahlık doğdu, tüylerim diken diken oldu böyle.. :) her şey yolunda gidecek, inşallah sağlıkla doğum yapacaksınız :)

Benden sonraki arkadaşım sevdiğim kişiyle aramızdaki sorunların üstesinden gelebilmemiz için, tekrar eskisi gibi olabilmemiz için dua eder mi bana? :)

Ettimm.. Hakkınızda hayırlısı olsun inşaAllah..

Benim duam içimde saklı.. Dualarınızı beklerim.. Allah razı olsun

Ettimm.. Hakkınızda hayırlısı olsun inşaAllah..

Benim duam içimde saklı.. Dualarınızı beklerim.. Allah razı olsun

İçinizde saklı dualarınızı bilen Rabbim tez vakitte kabul etsin..Okudum..

Benden sonraki arkadaşım tez vakitte hayırlı ve sağlıklı evlat nasip olması için okuyabilir misin?

İçinizde saklı dualarınızı bilen Rabbim tez vakitte kabul etsin..Okudum..

Benden sonraki arkadaşım tez vakitte hayırlı ve sağlıklı evlat nasip olması için okuyabilir misin?
Sizin için okudum. İnşallah bu bekleyişleriniz, bu dualarınız ‘çok şükür oldu’ sevincine dönüşür.Allah en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin size.

Benim için okuyan kişi de mezun olmam için ve kalbimdeki kişi için okuyabilir mi?

Sizin için okudum.
Inşaallah hayırlısıyla mezun olur göreve başlarsınız.
Kabininizdeki kişi ile de hayirli bir geleceğiniz olur.

Benim için okuyan arkadaşım ailemin içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulabilmesi ve mezun olan kardeşimin hayırlısıyla göreve başlayabilmesi için dua eder mi ?

Sizin için okudum. Allah kabul etsin inşAllah.
Benim için okumak isteyen kişi de; Erkek arkadaşımla görüşemeyeceğimiz bu uzun zamanları hayırlı bir şekilde aşmamız için ve ilişkimizin hayırlı bir evlilikle taçlanması için okuyabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…