Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum Rabbim gönül hoşnutluğu ile ailenizin rızasını almayı nasip etsin inşallah

Hayırlı bir yuva kurmam için okurmusunuz inşallah

Okudum Allah kabul etsin inşallah
Benimde ikili testim sıkıntılı çıktı fetal dna yaptırdım inşallah sonuçlar temiz çıkar sapasağlıklı bebeğim olur

Okudum Allah kabul etsin inşallah
Benimde ikili testim sıkıntılı çıktı fetal dna yaptırdım inşallah sonuçlar temiz çıkar sapasağlıklı bebeğim olur

inşallah sağlıcakla alın kucağınıza çocuğunuzu.Dua ettim Allah kabul etsin inşallah.Benim duam bebek düşünüyoruz sağlıcakla yakın zmaanda,hayırlı evladımın olması..:)

inşallah sağlıcakla alın kucağınıza çocuğunuzu.Dua ettim Allah kabul etsin inşallah.Benim duam bebek düşünüyoruz sağlıcakla yakın zmaanda,hayırlı evladımın olması..:)
Okudum Rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah
Benim dua'm çalıştığım iş yerinde huzurla,sağlıkla,kavgasız,stressiz çalışabilmek inşallah.Okuyandan Allah razı olsun

Amin.Kendimi güvende ve huzurlu hissedemiyorum bir türlü.Alttaki üye benim bu durumumun düzelmesi için dua edebilir mi?

Pazartesi iş yerine gücümü toparlayıp gitmek için dua edebilir mi alttaki üye?

Arkadaşlar iyi akşamlar önce rabbim sonra sizlerin duaları sayesinden minik bir kızım var ve 1 yaşına girecek Allah’ın izni ile rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin evlat kokusunu eksik etmesin. Sizin dualarınıza yine ihtiyacım var kardeşimin adı duygu üniversiteyi bitirdi kardeşimin rızkı için dua edermişsiniz kardeşime. Şu an yüksek lisans yapmak istiyor hakkında iş hayırlı ise işe girmeyi okumak ise okulda kalması için dua edermisiniz çok ihtiyacımız var. Maddi durum olarak da ailem sıkıntı da dualarınızı eksik etmeyin

Sizin icin de okudum. Rabbim kardeşiniz icin enn hayirli ne ise onu yaşamayı nasip etsin gönlünün muradini versin maddi manevi feraha cikarsin inşallah❤

Benim icin okuyacak olan arkadasim İsmim Busra duam ise en kisa zamanda öncelikle saglikli ve hayirli olmasi dileğiyle kizima sahip cikacak salih bir erkek evlat sahibi olmak. Okuyan arkadasim Allah senden razi olsun Rabbim herseyi gönlünce yasatsin insallah :)❤

Okudum.Rabbim duanızı hayırla kabul etsin inşallah

Alttaki üye,hayırlı bir yuva kurmam için dua edebilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…