Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Benim için okuyacak arkadaşımın.gönlümdeki murat larımın nasibi için okumasını istiyorum.Rabbım şimdiden Razı olsun.

Rabbim ne dileğiniz varsa kabul etsin bir tanede ben okudum.

Benim içinde okurmusunuz doğum korkusu yaşıyorum bu korkuyu yenmeme Rabbim yardım etsin.Amin

okudum. inşallah kolaylıkla verirsiniz sınavınızı. hem bu dünyada hem ahirette

*ben de babamın işlerinin ve moralinin düzelmesi için dua isteyeceğim.

Rabbim gönlümüzden geçeni hakkımızda hayirli eylesin. Hakkımızda hayırlı olanı da gönlümüze razı eylesin insallah. Okudum. Rabbim dualarımızı kabul etsin.

Hayırlı, sağlıklı sıhhatli uzuunnn yıllar mutluluk, huzur, sıhhat, hayır ve başarılarına şahit olacağımız evlatlara gebe kalmayı ve bir an evvel eski sağlığıma kavuşmam icin dua eder misiniz ?

Okudum sizin adınıza inş hayırlı olur herşey

Bana okuyacak arkadaşım sağlıklı sıhhatli bi şekilde Doğum yapmayı sağlıklı evlada sahip olmam için okuyabilirmi

Okudum sizin adınıza inş hayırlı olur herşey

Bana okuyacak arkadaşım sağlıklı sıhhatli bi şekilde Doğum yapmayı sağlıklı evlada sahip olmam için okuyabilirmi

Rabbim hayırlısıyla doğum yapmayı nasip etsin inşallah duamızı okudum rabbime emanet

Benim için okuyacak olan arkadaş yarın kardeşim(mehmet) ameliyata giricek hayırlısıyla çıkıp şifasına kavuşması niyetiyle okursa çok sevinirim..

Okudum Allah kabul etsin acil sifalar diliyorum

Sizin icin okudum Rabbim dualarinizi kabul etsin insallah

Benim icin okuyacak arkadasim hayirli saglikli salih bir erkek evlat sahibi olmam için okur musun ismim Büşra
Sizin için okudum, Allah tez zamanda hayırlı bir bebek sahibi olmayı nasip etsin.Benim için okuyacak arkadaş da, babam yarın endoskopiye girecek, onun için duanı bekliyorum

Sizin için okudum, Allah tez zamanda hayırlı bir bebek sahibi olmayı nasip etsin.Benim için okuyacak arkadaş da, babam yarın endoskopiye girecek, onun için duanı bekliyorum

okudum allah şifa versin

benim için okuyacak arkadaş hayırlı sağlıklı bi hamilelik ve sağlıklı sıhhatli evladıma kavuşmam için okuyabilirmi

okudum allah şifa versin

benim için okuyacak arkadaş hayırlı sağlıklı bi hamilelik ve sağlıklı sıhhatli evladıma kavuşmam için okuyabilirmi
Sizin için okudum rabbim hayırla sağlıkla mutlulukla yavrunuzu kucağınıza almayı büyütmeyi nasip eylesin
Benim için okuyacak arkadaş işlerimizin bereketli olup hayırlısıyla bir ev alıp eşimle evlatlarimla sağlıklı mutlu huzurlu imanla yaşamak nasip olsun inşallah

Okudum.Rabbim işlerinizde kolaylık,yuvanızda huzur mutluluk ve hakkınızda en hayırlısını nasip etsin inşallah
Benim için okuyacak arkadaş işyerimde huzurla çalışmam için dua edebilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…