Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

sizin için okudum Allah kabul etsin benim için okuyanda atanmam için okursa sevinirim

Okudum kardeşim inşallah hayırlı bir yere atanırsın. Bu arada sana bol bol ya fettah çekmeni öneririm hayır kapılarını iş kapılarını açsın sana allahım.
Bir alltaki arkadaş evlilik arefesindeyim ve çok çok kötü günler yaşıyorum bozulmak üzere evim herşeyim hazırken sebepsiz yere kavgalar gürültüler çıkıyor sende benim huzur bulmam nişanlımla aramın iyi olması için okurmusun

Sizin için okudum.
İnşallah en kısa zamanda nişanlınızla aranız düzelir. Yuvanızdan huzur be mutluluk hiç eksik olmaz inşallah. Ben de size Ya Vedud esmasını tavsiye ederim. Bir de Kenzül Arş duasını okuyabilirsiniz.

Benim de sınavlarımda başarılı olmam için bir de kalbimdeki kişi için okuyabilir misiniz?

Okudum kardeşim inşallah hayırlı bir yere atanırsın. Bu arada sana bol bol ya fettah çekmeni öneririm hayır kapılarını iş kapılarını açsın sana allahım.
Bir alltaki arkadaş evlilik arefesindeyim ve çok çok kötü günler yaşıyorum bozulmak üzere evim herşeyim hazırken sebepsiz yere kavgalar gürültüler çıkıyor sende benim huzur bulmam nişanlımla aramın iyi olması için okurmusun
Allah razı olsun canım senin için dua edicem Allah en hayırlısını bilir hakkında en hayırlısı olsun inşallah

Üsteki arkadaş için bir ayetel kursu okudum benim duam Rabbim en kısa zamanda hayırla sağlıkla bir evlat nasip etmesi isteyen herkesede

Üsteki arkadaş için bir ayetel kursu okudum benim duam Rabbim en kısa zamanda hayırla sağlıkla bir evlat nasip etmesi isteyen herkesede
Sizin icin okudum. Allah saglikli hayirli bir evlat nasip etsin
Benim de duam niyetim saglikli hayirli bi evlat sahibi olmak Rabbim isteyen herkezin kucagina saglikli bebeklerle mujdelesin

Sizin icin okudum. Allah saglikli hayirli bir evlat nasip etsin
Benim de duam niyetim saglikli hayirli bi evlat sahibi olmak Rabbim isteyen herkezin kucagina saglikli bebeklerle mujdelesin
Sizin için okudum, inşallah en kısa zamanda evlat sahibi olursunuz.

Benim duam da sınavlarımda başarılı olmak ve kalbimdeki kişi.

Sizin için okudum, inşallah en kısa zamanda evlat sahibi olursunuz.

Benim duam da sınavlarımda başarılı olmak ve kalbimdeki kişi.

senin için okudum,Allah sınavlarında başarı sağlasın,kalbindeki kişi senin için hayırlı ise Rabbim onu sana nasip etsin.

OMRUM79 OMRUM79 sizin için okudum. Allahım gönlünüzdeki dileği hayırlısıyla nasip etsin inşallah :)
benim dileğim tüp bebek transferimin hayırlısıysa pozitif olarak çıkması. Hayırlı evlatlar nasip olsun inşallah. sağlıkla sıhhatle. Allahım isteyen herkese versin aratmasın

OMRUM79 OMRUM79 sizin için okudum. Allahım gönlünüzdeki dileği hayırlısıyla nasip etsin inşallah :)
benim dileğim tüp bebek transferimin hayırlısıysa pozitif olarak çıkması. Hayırlı evlatlar nasip olsun inşallah. sağlıkla sıhhatle. Allahım isteyen herkese versin aratmasın
Sizin için okudum. Hayırlısıyla yavrunuza kavuşun inş.
Beni duam da kalbimde.

X