Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum rabbim en kısa zamanda yuvanızı bebek müjdesiyle taçlandırsın inşallah..
Bekar bir genç kız olarak sanıyorum hayırlı bir eş duası istiyor olabilirim:):)
Sizin okudum Allah en kısa zamanda hayırlı bir eş nasip etsin inşallah...
Benim için hayırlı bir ev ve iş için dua eder misiniz...

Okudum canım. Hakkında en hayırlısı neyse o olsun.
Benim için de karamsarlığımı üzerimden atmam ve mutlu olmam için dua eder misiniz

Sizin için okudum, hayırlı bir iş ve ev duanız en kısa zamanda kabul olur inşallah. Ben de önce aileme ve sevdiklerime sağlık, huzur, bereket; sonra cümle insanlığa huzur ve sağlık için dua bekliyorum..

Okudum canım. Hakkında en hayırlısı neyse o olsun.
Benim için de karamsarlığımı üzerimden atmam ve mutlu olmam için dua eder misiniz
Arkadaşım ben üstteki mesaja cvp yazana kadar sen yazmışsın, benim üstümde kaldın. :) Duam sana da gelsin inşallah karamsarlığını yenecek kadar çok mutlu olursun..

Arkadaşım ben üstteki mesaja cvp yazana kadar sen yazmışsın, benim üstümde kaldın. :) Duam sana da gelsin inşallah karamsarlığını yenecek kadar çok mutlu olursun..
sizin için okudum Rabbim duanızı gönlünüze nasip etsin inşallah. Benim için okuyacak kardeşim duamın tez zamanda yaşanması için dua ederse sevinirim

sizin için okudum Rabbim duanızı gönlünüze nasip etsin inşallah. Benim için okuyacak kardeşim duamın tez zamanda yaşanması için dua ederse sevinirim

sizin için okudum .Allah tez zamanda dualarınızı yaşatsın . Benim için okuycak arkadaş Allahın kalbimde olanı bana nasip etmesi için dua edebilir mi

sizin için okudum .Allah tez zamanda dualarınızı yaşatsın . Benim için okuycak arkadaş Allahın kalbimde olanı bana nasip etmesi için dua edebilir mi
Okudum allahin izniyle kabul olur inşallah. Benim icin dua edicek arkadaşım kalbimdeki duanin gerçekleşmesi icin okurmusun.

Okudum allahin izniyle kabul olur inşallah. Benim icin dua edicek arkadaşım kalbimdeki duanin gerçekleşmesi icin okurmusun.

Okudum.Kalbinde ne dua varsa hayirlisiyla tez vakitte gercek olsun cnm... Benim.icin okuyan arkadas bebegimin hayirli ve saglikli olmasi ve kucagima almam icon okur musun ?

Sizin için okudum Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Sizin için okudum canım Rabbim dualarını kabul etsin..Hayırsızsa dahi hayırlıya cevırsın inşaAllah.. Benimde duam kalbimde saklı.. Dua ederseniz çok sevinirim.. Allah razı olsun

X