Üstteki Üyenin Dış Görünüşünü Tahmin Et

kızıl saçlı, beyaz tenli, mavi gözlü biri mi?:26:

avatarına bakarak tahminde bulundum

Orta boylarda buğday tenli kahve gözlü zaayıf :)

Son düzenleme:
gamzeliiii
uzun boylu ne çok zayıf ne çok toplu,orta kararda fıstık gibi hem yüzü hem kalbi güzel bi kız,yaklaşık 25-26 yaşlarında sanırım..

puf puf;
avatarına bakılırsa beyaz tenli,25-26 yaşlarında orta boylu koyu saçlı

gamzeliiii
uzun boylu ne çok zayıf ne çok toplu,orta kararda fıstık gibi hem yüzü hem kalbi güzel bi kız,yaklaşık 25-26 yaşlarında sanırım..

Ay seni yerim!:KK56:
21 yaşındayım ve boyumda 1.70 uzun sayılmam.:KK52: Gerisi doğru ki kalp güzelliği senin iyi niyetin canım benim,öylesin öyle görmüşşsün:KK16:

Kumral,kahve gözlü bugday yada beyaz tenli duru bir güzelliğe sahip. :)

marjinal79;

Uzun boylu beyaz tenli bebişi olmasına rağmen çok fit bir anne birde çok masum yüze sahip :)

gamzeliyi görmüştüm ela gözlü,siyah saçlı benden bir yaş küçük(21)yaşında hafif balık etli çok güzel bir gençkız.

İri gözlü,uzun boylu,bugday tenli şuan esmer ama kısa zaman sonra sarısın olacak.:KK52:

açık tenli ama hemen bronzlaşabilen,hem güzel hem sevimli yhüz hatlarına sahip,uzun boylu,yer yer süslü püslü yer yer sade güzelliği olan biri...yaş olarakta 25-26 yaşlarında..

açık tenli ama hemen bronzlaşabilen,hem güzel hem sevimli yhüz hatlarına sahip,uzun boylu,yer yer süslü püslü yer yer sade güzelliği olan biri...yaş olarakta 25-26 yaşlarında..

beyaz tenli, kumral, kahve gözlü (gibi görüyorum), orta boylu güzel bi kız :)

X