Üstteki Üyenin Dış Görünüşünü Tahmin Et

beyaz tenli, koyu renk gözlü, kumral, uzun boylu :)

o ne kızz :KK9::KK9::KK9:
neyse ben senin kilonu bulmaya çalışayım uzun boyluysan 56 mı?

hahahah bulamadım gitti esmer,sarışın,kumraldan başka model yok ki ortaya karışık mısın aklıma melez geldi::KK70:D
Boyum 1.76 o kadar zayıf değilim:KK70: sen benim fotoğrafıma kesin baktın yoksa birebir tuturmazdın ilk seferde, bakdım de kıskanırım çabuk buluşunu :pP

hahahah bulamadım gitti esmer,sarışın,kumraldan başka model yok ki ortaya karışık mısın aklıma melez geldi::KK70:D
Boyum 1.76 o kadar zayıf değilim:KK70: sen benim fotoğrafıma kesin baktın yoksa birebir tuturmazdın ilk seferde, bakdım de kıskanırım çabuk buluşunu :pP

sarışınla kumralın arasında birşey daha var güveniyorum bulacaksın :):)
fotoğrafın nerde bakayım hemen :):):) o zaman 60 kilo musun?

düzenleme; şimdi gördüm fotolarını çok güzelmişsin :) ama ilk seferde bildim ben :)

Son düzenleme:
sarışınla kumralın arasında birşey daha var güveniyorum bulacaksın :):)
fotoğrafın nerde bakayım hemen :):):) o zaman 60 kilo musun?

düzenleme; şimdi gördüm fotolarını çok güzelmişsin :) ama ilk seferde bildim ben :)

Biraz daha yukarı çık :p Teşekkür ederim tatlım benim, ilk seferde bildin :KK14::KK14: kalbime gömüp gidiyorum,olur da bir gün üzülürsen bana söylersin dış görünüşünü :pp

ayyy içimden bi ses bu kızın esmer güzeli olduğunu söylüyo cx cx nedense ..:KK9::KK9::KK9: (ama sarı saç manyağı bi esmer..benm gibi :KK9::KK9:

X