Üstteki Üyenin Dış Görünüşünü Tahmin Et

sempatik beyaz tenli kumral saçlı 1.60 boylarında hoş bir bayan

Normal boylarda hafiften balık etli siyah saçlı beyaz tenli yuvarlak yüz hatlarına sahip

Normal boylarda hafiften balık etli siyah saçlı beyaz tenli yuvarlak yüz hatlarına sahip

bravoo,on numara,beş yıldız veriyorum..

Sen de,düzgün fiziği olan,orta boylu,uzun dalgalı ince telli saçları olan,güzel burunlu,belirgin bir yüzü olan biri gibi geliyorsun bana..

bravoo,on numara,beş yıldız veriyorum..

Sen de,düzgün fiziği olan,orta boylu,uzun dalgalı ince telli saçları olan,güzel burunlu,belirgin bir yüzü olan biri gibi geliyorsun bana..

On veriyorum bravo herşeyimi bildin sadece fizigim şahane sayılmaz boyum ortalarda oldugu için biraz daha uzun olsaydım fena olmazdı hani

Orta boylu,beyaz ten yada buğday tenli,açık kahve gözlere sahip,masum bir yüze sahip olabilir (mi):)

Orta boylu,beyaz ten yada buğday tenli,açık kahve gözlere sahip,masum bir yüze sahip olabilir (mi):)

Bildiniz ama ela gözlüyüm
Orta boylarda zayıf kahverengi gözlü güzel burunlu kalın dudaklı güzel bir yüze sahip bir hatun olabilirmi acaba

Bildiniz ama ela gözlüyüm
Orta boylarda zayıf kahverengi gözlü güzel burunlu kalın dudaklı güzel bir yüze sahip bir hatun olabilirmi acaba

Çok yaklaştın,6. hissine hayran kaldım nehirnilcim:81: Gözler yakın ama değil birde çok zayıf değilim bana göre ayva göbüşle oldum olası beraberiz.

Önce ki söylediklerime ela göz rengini ekleyeyim o halde ve nazarlık

Ayva göbüşcükten birşeycik olmaz o herkeste var ela diye geçirmiştim içimden ama degiştirdim omuki acep

Ayva göbüşcükten birşeycik olmaz o herkeste var ela diye geçirmiştim içimden ama degiştirdim omuki acep

İşte bende bunu düşünüp yiyorum sürekli kız Eveeet,ışıktan güneşe her renge giriyor gözlerim,ilk içine doğan hep doğru derler bak,bende açık kahve derken kesin ela yada yeşil geçirmiştim.:109:

Gamzesini sevdiğim Bembeyaz pamuk tenli,güzel gözlü siyah saçlı hafif balık etli en beğendiğim kadın modelinden bir hatun :)

Şayet avatarıyla bağdaşıyorsa,narin uzun boylu,koyu kumral saçlı,kahverenk gözleri olan çıtı pıtı bir hanımefendi :)

Şayet avatarıyla bağdaşıyorsa,narin uzun boylu,koyu kumral saçlı,kahverenk gözleri olan çıtı pıtı bir hanımefendi :)

Bu aralar pek çıtı pıtı olduğum söylenemez Teşekkür ederim bu aradaaa...
Siz de bence orta boylarda açık tenli saçları kumral ve dekolteyi seven birisisiniz :))

Bu aralar pek çıtı pıtı olduğum söylenemez Teşekkür ederim bu aradaaa...
Siz de bence orta boylarda açık tenli saçları kumral ve dekolteyi seven birisisiniz :))

Ten ne yazıkki açık değil,saçlar evet , dekolteyi yerine ve zamanına göre seven diyelim bende teşekkür ederim yaklaşık tahminin için:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…