Üstteki Üyenin Dış Görünüşünü Tahmin Et

beyaz tenli onu şrin mi şirin kılan gamzesi ve hoş bir fiziğe sahip görünümlü hoş bir bayan :KK17:

Beyaz tenli,saçları açık renk, orta boylarda minyon ( acayip salladım )

bişidicem
bi tarif anca bu kadar tutmaz :KK1::KK1:
bence seen,uzun boylu,uzun saçlı,avatarındaki hatuna benzeyen bişeysin ^^

cnm ben senın hiç hayalındeki o kişiyi bozmıyayımm :KK9::KK9::KK9:

buğday tenli karamel dalgalı orta boy saçı olan klasık gıyınmekten hoşlanan biri

du bahayım..ımm bence sacları ıstedıgı uzunlukta ve dolgunlukta degıl...orta boylu 163 faalan..bak net rakamlar verıorum:) kılosu 59 yokyok 55 saclar kumral ama koyuuuu...dudaklar ınce..anam ne cırkın bı kız cıktı ortaya:KK70: saka saka..

salaş ve spor giyinen..
saçlar dalgalı fazla makyaj yapmayan ama tırnaklar uzun ojeli hafif balıketli miiiii:KK1:
(tırnak mevzusu nerden çıktı bende bilmiyorum )

salaş ve spor giyinen..
saçlar dalgalı fazla makyaj yapmayan ama tırnaklar uzun ojeli hafif balıketli miiiii:KK1:
(tırnak mevzusu nerden çıktı bende bilmiyorum )

haha:KK70::KK70: detaycı kısılık senı tırnak nerden cıktı:) ama hıc mı bılemez bır ınsan kuzucum yaaa:) üzgünüm:)

doğru günde değilim demek ki :KK1:
hep tuttururdum ben ya:KK17::KK17:
tırnaklar kısa mı yani

tırnaklar kısaaaa:) oje surmeeeeeemm:KK70:..makyajsız dısarı degıl markete bıle gıtmeeeeeeeeeeemmm...:) spor gıyınmeyı sevmeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm kot gıysem de topuklu gıyerım:KK70: :KK70::KK70:
olmadıD:KK70::d:

du bahayım..ımm bence sacları ıstedıgı uzunlukta ve dolgunlukta degıl...orta boylu 163 faalan..bak net rakamlar verıorum:) kılosu 59 yokyok 55 saclar kumral ama koyuuuu...dudaklar ınce..anam ne cırkın bı kız cıktı ortaya:KK70: saka saka..

boy ve dudaklar doğru hekketen çirkinim yahu :KK52::KK52::KK52:

tırnaklar kısaaaa:) oje surmeeeeeemm:KK70:..makyajsız dısarı degıl markete bıle gıtmeeeeeeeeeeemmm...:) spor gıyınmeyı sevmeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm kot gıysem de topuklu gıyerım:KK70: :KK70::KK70:
olmadıD:KK70::d:

çok kokoş çıktın ama sen de :KK70:
avatarından yola çıktıydım da tutmadı:KK1:
makyaj zararlı bide bari markete giderken yapma yüzüne yazık:)

Bence sen; esmer, belirgin yüz hatlarına sahip, dalgalı saçlı zarif bir hanımsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X