Üstteki Üyenin Dış Görünüşünü Tahmin Et

beyaz tenli onu şrin mi şirin kılan gamzesi ve hoş bir fiziğe sahip görünümlü hoş bir bayan

Beyaz tenli,saçları açık renk, orta boylarda minyon ( acayip salladım )

sık sık dalgalı hale getirdiği kahverengi saçları var...

bişidicem
bi tarif anca bu kadar tutmaz
bence seen,uzun boylu,uzun saçlı,avatarındaki hatuna benzeyen bişeysin ^^

cnm ben senın hiç hayalındeki o kişiyi bozmıyayımm

buğday tenli karamel dalgalı orta boy saçı olan klasık gıyınmekten hoşlanan biri

du bahayım..ımm bence sacları ıstedıgı uzunlukta ve dolgunlukta degıl...orta boylu 163 faalan..bak net rakamlar verıorum:) kılosu 59 yokyok 55 saclar kumral ama koyuuuu...dudaklar ınce..anam ne cırkın bı kız cıktı ortaya saka saka..

salaş ve spor giyinen..
saçlar dalgalı fazla makyaj yapmayan ama tırnaklar uzun ojeli hafif balıketli miiiii
(tırnak mevzusu nerden çıktı bende bilmiyorum )

salaş ve spor giyinen..
saçlar dalgalı fazla makyaj yapmayan ama tırnaklar uzun ojeli hafif balıketli miiiii
(tırnak mevzusu nerden çıktı bende bilmiyorum )

haha detaycı kısılık senı tırnak nerden cıktı:) ama hıc mı bılemez bır ınsan kuzucum yaaa:) üzgünüm:)

doğru günde değilim demek ki
hep tuttururdum ben ya
tırnaklar kısa mı yani

tırnaklar kısaaaa:) oje surmeeeeeemm..makyajsız dısarı degıl markete bıle gıtmeeeeeeeeeeemmm...:) spor gıyınmeyı sevmeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm kot gıysem de topuklu gıyerım
olmadıD:d:

boy ve dudaklar doğru hekketen çirkinim yahu

tırnaklar kısaaaa:) oje surmeeeeeemm..makyajsız dısarı degıl markete bıle gıtmeeeeeeeeeeemmm...:) spor gıyınmeyı sevmeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm kot gıysem de topuklu gıyerım
olmadıD:d:

çok kokoş çıktın ama sen de
avatarından yola çıktıydım da tutmadı
makyaj zararlı bide bari markete giderken yapma yüzüne yazık:)

Bence sen; esmer, belirgin yüz hatlarına sahip, dalgalı saçlı zarif bir hanımsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…