Ust uste kurtaj ve bebek kayiplari

Doktoruna sordunmu kullanirken peki iceyimmi diye
O folik asit kullan dedi ama metil folat vb konularla ilgili bir şey bilmiyor bence. Yani kadın doğum 4g4g 'nin homozigot olduğunu bile bilmiyor.osende ye burada kim varsa bu sorunu olan önerdi.hepsinin doktoru böyle söylemiş. Bugün hemotolojiye gittim.prof ama öğrenci vardı malesef.birsuru kan tahlili istedi. Akciger filmi istedi.Folik asit duzeyi de bakiliyir bakalım pazartesi cikcak

Canım m doktora de bide eşinin süperim kalitesine baktığın ondanda kimyasal oluyormuş

merhaba
düşüklerinizin sebebi bulundu mu
Bende mthfr c677t heterozigot var o yuzden sordum. Doktorum osende 2m yeterli dedi ama icim icimi yiyor, nisan gibi denemeye başlayacaktık ama bu haldeyken nasil deneyebilirim ki
merhaba canım
gebeliğin sağlıklı ilerlemesi için ne yaptın.
sağlıkla kucağına al inşallah :)

merhaba

merhaba canım
Merhaba sebebi bulunmadı ama care olur diye kan sulandırıcı iğne ve corasprin sayesinde gebeliğim saglıklı ilerliyor 34.haftadayz şimdiye kadar bir problem olmadı Allaha şükür

Merhaba sebebi bulunmadı ama care olur diye kan sulandırıcı iğne ve corasprin sayesinde gebeliğim saglıklı ilerliyor 34.haftadayz şimdiye kadar bir problem olmadı Allaha şükür
Sağlıkla da kucağına alırsın inşallah canım :) kan sulandırıcı ve corsapirin i ne zaman başladın ek başka bişey verdi mi dr

merhaba

merhaba canım
Amin inşallah Darısı başınıza benim iki kaybım oldu, İkincide sorunun bebekten kaynaklandığını ve tesadüfi olduğunu öğrendik, iki kere şanssızlık beni buldu arka arkaya. Pai ve mthfr c677t genimde heterozigot mutasyon var bu gebeliğimi öğrendiğimden beri hap+iğne kullanıyorum her ihtimale karşı

amin amin canım.
benimde mthfr c677t heterezigot ve PAI-1 4g 4g homozigot var.tabi bir de 9.gende inversiyon.
ama gen dr hiç birinin de düşük sebebi olmayacağını söylemişti..
belki yazmışımdır canım.3 kaybım var kalbi gelişimi duruyo.3 cü de ilk defa kalbini duymuştuk kan sulandırıcı kullanmama rağmen yine durdu bi çözüm bulunamıyor..15 ay sonra geçen ay bir de kimyasal geçirdim..hamile de kalamıyorum artık amh da düşük..herşey üst üste zincir gibi geldi.

Sağlıkla da kucağına alırsın inşallah canım :) kan sulandırıcı ve corsapirin i ne zaman başladın ek başka bişey verdi mi dr
İğneyi doguma kadar, corasprini 32 haftada kestik ama iğneyi doktorun biri ilk 3 ay biri 5.ayda dedi bizde korkunca doktorumuz riske atmayıp doguma kadar kullansam da zararının olmayacağını söyledi

İğneyi doguma kadar, corasprini 32 haftada kestik ama iğneyi doktorun biri ilk 3 ay biri 5.ayda dedi bizde korkunca doktorumuz riske atmayıp doguma kadar kullansam da zararının olmayacağını söyledi
anladım canım sağlıkla al kucağına inşallah :)

Merhaba geçmiş olsun bende gebelik kayıbı yaşadım 8.haftada süreçte osende2m önerildi ama siz kullandınız mı bebeğinizde bir problem oldu mu bu sefer ben öncesinde kullanmadım sadece folik asit içeren bir vitamin aldım eğer hamileysem osende2m ne zaman başlayıp yanında ek bir şeyler almalı mıyım sonra 3.aysan sonra başka vitamine geçiliyor mu şimdiden teşekkür ederim çok doktora gittim ama net birşey demiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…