Ust uste kurtaj ve bebek kayiplari

Aynen canım ben bugün sipariş verdim eczaneye sen başladın mı? bir de bir konuda kafam karışık. Yarın başlarsam ilaçlara 15 gün sonra yumurtlama zamanim. Bu ay korunup bu ilaçları biraz kullansam sonra mı gebelik düşünsem. Yoksa bu ayı değerlendirsem mı etki eder mi ki folik asit ve balık yağı 15 günde
Sagol cnm insallah.valla Hemen hamile kalabiliyormusun ki sen bilirsin cnm yanlis yonlendirmek istemem ama korunmayabilirsin.

Canım sulandirici derken coraspin mı iğne mi .korunmadigin ay
Doktorlar hamile kalmayi dusundugun ay sulandirici hap veriyorlar.igne hamile kalinca cnm ben kalp atisi duyunca basladim AMA gec kaldim bence hamile kalir kalmaz eger mtfr varsa baslamak lazim.ben Daha osendeye baslamadim histereskopi olma durumum var 5 subatta kurtaj oldum akisina biraktim anlayacagin.haberleselim tmm cnm

Mutlaka haberleselim canım. Ben de hemotolji ye gideceğim haftaya.ins her şey güzel olur
Ankarada hematoloji prof ile gorustum ikimizin pihtilasmasi ayni senle o dedi ki coraspin ve igne kullan AMA hamile kalinca igneye basla coraspini hamile kalcagin ay dedi.yoksa 10 dr gezdim her biri ayri bisiy soyluyor.

Sagol cnm insallah.valla Hemen hamile kalabiliyormusun ki sen bilirsin cnm yanlis yonlendirmek istemem ama korunmayabilirsin.
Akışına bırakayım en iyisi canım. Hayırlısı. Yani ilk ikisi hemen hamile kalmıştım. 3sunde hemen olmadı

Ankarada hematoloji prof ile gorustum ikimizin pihtilasmasi ayni senle o dedi ki coraspin ve igne kullan AMA hamile kalinca igneye basla coraspini hamile kalcagin ay dedi.yoksa 10 dr gezdim her biri ayri bisiy soyluyor.
Evet ama ben coraspin kullandığım aylar hamile kalamadim.bu ay kaldım coraspin kullandım ama kimyasal oldu yine.bakalim folik asit ve balık yağı iyi gelir inşallah.coraspin 100 'luk demi.evet her doktor kendince yorumluyor herhalde allah'a emanetiz

Merhaba sadece mthfr mutasyonu icin de bilginiz var mi acaba

Evet ama ben coraspin kullandığım aylar hamile kalamadim.bu ay kaldım coraspin kullandım ama kimyasal oldu yine.bakalim folik asit ve balık yağı iyi gelir inşallah.coraspin 100 'luk demi.evet her doktor kendince yorumluyor herhalde allah'a emanetiz
Bu arada 1 ay sonra izin verdi doktor gebelik icin cnm rahim toparlanmis.doktor bu folik asiti verdi hicbiryerde bulamadim yeni cikti sanirim AMA icerigi guzel baktimda osende ile ayni icerigi hatta fazlasi var.bunu kullanan varmi acaba

Eklentiler

• 20200305_190123.jpg
    20200305_190123.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 72
Yalniz osende de b12 vitamin orani daha yuksek bunda da iyot var b6 var fikriniz ne kizlar.osende mi folat plus mi?

Merhaba biraz bilgim oldu arastirirken 3 panel icin.tabiki doktorlar daha iyi bilir onlardan ogrendigim kadariyla biliyorum .sende pihtilasma varmi peki
Bende mthfr c677t heterozigot var o yuzden sordum. Doktorum osende 2m yeterli dedi ama icim icimi yiyor, nisan gibi denemeye başlayacaktık ama bu haldeyken nasil deneyebilirim ki

Bende mthfr c677t heterozigot var o yuzden sordum. Doktorum osende 2m yeterli dedi ama icim icimi yiyor, nisan gibi denemeye başlayacaktık ama bu haldeyken nasil deneyebilirim ki
Cnm hetorozigotum bende bu pihtilasmayi pihtilasmadan saymiyorlar sikma canini homozigot tehlikeli bende ekstra 4 g mutasyon var onu daha cok dikkate aldi doktorlar onun icin igne kullan dediler hatta bazi doktorlar bu pihtilasma icin igne ilaca bile gerek yok dediler.prof hetorozigot yolda gordugun 10 kisiden 3 unde vardir dedi dusun.doktorun onu onerdiyse kullan cnm cunku onun icinde 1000 mcg b12 vitamini ve b9 vitamini var onlar pihtilasmada onemli roll oynuyorlar.bence hakli doktorun AMA icine sinmediyse baska doktora gorun derim.

Yalniz osende de b12 vitamin orani daha yuksek bunda da iyot var b6 var fikriniz ne kizlar.osende mi folat plus mi?
Osende de 1000 mcg b12 vitamini var sanirsam bu da pihtilasma icin yeterli miktar.digerinin b12 si cok dusuk geldi.(10 mcg)cunku hacettepedeki doktor pihtilasmam oldugu icin hamilelik oncesi b12 vitamini al demisti.o yuzden yeterli miktar almak lazim diye dusunuyorum.

Cnm hetorozigotum bende bu pihtilasmayi pihtilasmadan saymiyorlar sikma canini homozigot tehlikeli bende ekstra 4 g mutasyon var onu daha cok dikkate aldi doktorlar onun icin igne kullan dediler hatta bazi doktorlar bu pihtilasma icin igne ilaca bile gerek yok dediler.prof hetorozigot yolda gordugun 10 kisiden 3 unde vardir dedi dusun.doktorun onu onerdiyse kullan cnm cunku onun icinde 1000 mcg b12 vitamini ve b9 vitamini var onlar pihtilasmada onemli roll oynuyorlar.bence hakli doktorun AMA icine sinmediyse baska doktora gorun derim.
Ben paiyi bilmiyorum ki, bakılmadı, ya o da varsa, baktirayim mi diye sordum gerek yok faktor 2 ve faktor 5 onemli bizim icin dedi...

Ben paiyi bilmiyorum ki, bakılmadı, ya o da varsa, baktirayim mi diye sordum gerek yok faktor 2 ve faktor 5 onemli bizim icin dedi...
Aynen oyle cnm dogru demis Benim bir dis gebelik 2 kalp durmasi var herseye bakildi iki panelde pihtilasma var bana bile bakmadilar pai o kadar derin dusunup kendini hirpalama hersey olacagina variyor

Pai 4 g 5 g mutasyondu pardon istersen onlara baktir cnm ben olsam baktirirdim AMA sonuc yine igne.onlem amacli kullandiriyorlar sana kullandirmiyorsa doktorun sadece osende verdiyse ben baktirirdim pai.dogru demis onemli olan faktorler bu arada ama onda da verecekleri yine igne.

Merhaba sadece mthfr mutasyonu icin de bilginiz var mi acaba
Eğer heterozigot ise
Bu arada 1 ay sonra izin verdi doktor gebelik icin cnm rahim toparlanmis.doktor bu folik asiti verdi hicbiryerde bulamadim yeni cikti sanirim AMA icerigi guzel baktimda osende ile ayni icerigi hatta fazlasi var.bunu kullanan varmi acaba
Çok sevindim canım ins hayirlisiyla gelir bebeğin. Ben osende2 aldım içtim bugün. Bunu bilmiyorum hiç

X