Ust uste kurtaj ve bebek kayiplari

Çok geçmiş olsun sizi çok iyi anlıyorum. Ama kimyasal olmasının pıhtılaşmayla pek ilgisi yok diye biliyorum. Homosistein bir rahatsızlık var mı bir baktırın derim.
Burada baktığımda 4g4g olanlar hep sıkıntı yaşamış. Bu hamilelik için riskli bir gen malesef. Mtrf de var zaten. Evet haklısınız homosistein baktirayim en iyisi.ins siz de sağlıkla bebeginize kavusursunuz

Burada baktığımda 4g4g olanlar hep sıkıntı yaşamış. Bu hamilelik için riskli bir gen malesef. Mtrf de var zaten. Evet haklısınız homosistein baktirayim en iyisi.ins siz de sağlıkla bebeginize kavusursunuz
Evet bende iyi bir perinatologa gideceğim inşallah. Amin sizlerde sağlıkla alın bebeklerinizi kucaklarınıza

Merhaba metil folat folik asidin bizim vücudumuzun sindirebileceği formu. Folik asit nasıl sağlıklı gebelik icin şart ise bize de bunun metil folat hali şart. Ayrıca bence iğne kullanın. Ben clexane kullanıyordum oğlumu sağlıkla doğurdum. Ama mesela clexane ile coraspin birlikte kanama yaptı coraspini kestim. Bu gebeliğimde de enox kullanıyorum clexane bulamadığımdan, cok sükür herşey yolunda. Markaya gelirsek ben şuan OSENDE2M kullanıyorum. Hem metil folat hem metil b12 iceriyor. İnternette bulabilirsin. Bulamazsan da ocean marka metil folat istersen eczaneler bilir

Evet bende iyi bir perinatologa gideceğim inşallah. Amin sizlerde sağlıkla alın bebeklerinizi kucaklarınıza
Perinatolog olarak Prof Recep Has mutlaka mutlaka tavsiye ederim pişman olmazsınız. Ben ilk gebeliğimde gittim cok memnundum. Baska sehre tasındım ama yine kendisine gidicem. Araştırın ismini siz de anlayacaksınız ne demek istediğimi

Canım çok teşekkür ederim.okadar degerli ki yazdiklarin.ben De osende2m alayım.sevindim senin için sağlıkla gelsin bebeğin inşallah.Yuregim kaldırmıyor artık doktorlar bir şey bilmiyor hep normal diyor daha kaç kez düşük yapacağım bilmiyorum umarım bu sondur.hcg normal şekilde artsa hemen iğne kullanacağım zaten ama hep artış kötü oluyor iğne başlayamadan gidiyor. En sonuncusu 9.5 beta idi ve adet günü düştü. Ama ben hiç folik asit kullanmamistim

İğne icin bekle betanı ben bu gebelğim baya sürpriz oldu reglim gectikten 5 gün sora şüphelenip kan verdim ve değerm 450lerdeydi yani iğnesiz hemen bişey olmuyor diyeyim. Ama folik asit cok kıymetli. Doktorlar gebelik düşünmeden 3 ay öncesinde başlayın diyor. Bir de balık yağı al. Efa kullandım ben bulamadım smdi ocean aldım balık yağını da. Balık yağı ve metil folat bile pıhtılaşmayı engelliyormus. Ben buradan cok sey öğrendim biraz faydam olduysa ne mutlu

Canım biraz değil nasıl büyük bir şey yapıyorsun anlatamam.O kadar kıymetli ki bu yazdıkların benim ve benim gibiler için. Balık yağı ve metil folat şimdilik yeterli o zaman.cok sağol çok

Canım biraz değil nasıl büyük bir şey yapıyorsun anlatamam.O kadar kıymetli ki bu yazdıkların benim ve benim gibiler için. Balık yağı ve metil folat şimdilik yeterli o zaman.cok sağol çok
Rica ederim Allahım yüzünü güldürsün sağlıkla bebeğini kucaklamayı nasip etsin

Merhaba osende 2m'yi hangi dozda kullaniyorsunuz? 800 mcg almamiz gerekiyormuş galiba bizim

Oyle dusunme cnm karalari baglama boyle dusunup Allahtan umit kesilmez bu sebep olabilir diyor doktorlar o da net degil hatta onlara kalsa igneye bile gerek yok.soyle dusun bende de 4 g 4g var AMA ilk kizimi saglikli bir sekilde hicbirsey kullanmadan kucagima aldim.sonrasinda 3 dur sikinti yaziyorum demekki zamani var.insan ilk cocugu kendine ikincisini de cocuguna yapar derler gercekten dogru. O gunler de gelecek insallah.

Bu arada kurtaj olali bir ay oldu histereskopi olma durumum var iki kurtajda da gitmeyen bir parca var onu kontrole gidecegim sonrasinda osende ve balikyagi korunmadigim ayda sulandirici baslayacagim.kizlar hamilelik haberlerinizi bekliyorum hayirlisiyla haberleselim olur mu

Metil folat kullanmamiz gerekiyormus cnm osende 2 m +balik yagi hamilelik oncesi

Canım allah sağlıklı mutlu uzun ömür versin yavrularimiza. Benimki de 5 yaşında oğlum.5 yıl önce daha mı saglikliydim da sorun olmadı düşünüp duruyorum. Bu 4g4g ve mtrf heterozigotlar sonradan mı çıktı sanki.cok korkuyorum gerçekten bu ay korunsam mı bilemedim nasılsa hepsi kimyasal oluyor Allah daha kötüsünden korusun tabi

Cok gecmis olsun cnm sana da hepimizin ayri ayri hikayeleri var mevlam ugrastiriyor AMA bunda da vardir hayir.hakkimizda hayirlisi olsun cnm benim uzulme.
Canım sen de çok şey yasamissin allah unuttursun bu günleri.Saglikla kardeş nasip etsin yavruna.

Metil folat kullanmamiz gerekiyormus cnm osende 2 m +balik yagi hamilelik oncesi
Aynen canım ben bugün sipariş verdim eczaneye sen başladın mı? bir de bir konuda kafam karışık. Yarın başlarsam ilaçlara 15 gün sonra yumurtlama zamanim. Bu ay korunup bu ilaçları biraz kullansam sonra mı gebelik düşünsem. Yoksa bu ayı değerlendirsem mı etki eder mi ki folik asit ve balık yağı 15 günde

Canım sulandirici derken coraspin mı iğne mi .korunmadigin ay

Mutlaka haberleselim canım. Ben de hemotolji ye gideceğim haftaya.ins her şey güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…