usandim bu cinsellik mevzusundan

Bence bu adamdan ayrılmalısın.

Yarın bir gün seni kandırırsa yaşadıklarının bedelini hayatın boyunca sen tek başına ödersin.

Evlenseniz bile hiç utanmaz benimle birlikte oldun, belki başkaları da olmuştur hayatında bile diyebilir.

Genç kızlarımız çok dikkatli olmalı.

sevgilin sapik bence...yahu gururu olan erkek kiz istemedigi halde boyle konulara girmez...zorla onu taciz etmez.

bence arkana bakmadan kac...ya bu kadar fedakarligi hak etmiyor cogu erkek...sen aglayana kadar o aglasin birak...

Bence sorun sadece konuşmasıysa ve sadece senin yanında açık seçik konuşuyorsa sorun yok.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aklin yolu bir...

Bu arada yorumlara bakiyorum da...

Ben de bir erkegin libidosunu tavan yaptirip ardindan sinir cizmeyi dogru bulmuyorum...

Evlilik oncesi sinirlarin saglam cizilmesi gerektigini, sonuna itiraz edeceginiz yola en bastan hic girmemeniz gerektigini dusunuyorum...

Ama konu sahibi cinsel anlamda bir seyler yasadi diye bu konusmalari istemedigi halde dinlemek, buna maruz kalmak zorunda degil...

'Adamla yatakta opus sonra bunlari konusmasin de, boyle sey olmaz' dersek yarin bu adam konu sahibine tecavuz etse 'Adami azdirdin kudurttun sana bunlar mustehak' diyecegiz...

Mini etek giyenlere taciz ve tecavuzu reva goren zihniyetten ne farkimiz kalir o zaman?

Konu sahibi, sizi bugun istemediginiz sohbetlerin muhatabi yapan yarin onlarin oznesi yapar...

Bunlari duymak istemediginizi net bir sekilde belirtin...

Siz istemediginiz halde bunu surdurmeye devam ederse o da burada yorum yapanlar gibi dusunuyordur...

Yani 'Benimle opusen gerisini de getirir, getirmek zorunda...'

Bir iliskide mahrem konularda bir taraf israrci olmaya baslar, karsi taraf da rahatsiz oldugu halde tavrini koymazsa varilacak nokta bellidir ve siz o noktada cok yalniz kalacaksiniz gibi gorunuyor...

Durmadan konusulmaz ki sz nisanli olsaniz bile sacma..Her an konusulmaz yani...Nisanliyim o benimle ciddi diye aldanmayin neler okuyoruz duyuyoruz

Merhaba,

Öncelikle ister öpüşmüş olun, ister ön sevişme yaşamış olun, isterseniz düzenli bir seks hayatınız olsun, sizin herhangi bir şeyden rahatsız olmanız ya da istememeniz durumunda karşı taraf ısrarcıysa hatalı olan tabii ki de siz değilsiniz, karşı taraf. Zaten bu tarz şeylerin dile dökülmesi bana hoş gelmiyor. Eğer sevişesiniz varsa, gidin sevişin mesela, ama böyle sanal seks yapar gibi garip garip konuşmalar çok yersiz. Rahatsız olmakta haklısınız. Bence bunu kati bir şekilde dile getirin, devam ederse bu size saygı duymadığı anlamına gelir ve çok büyük bir sorundur, evlendiğinizde sizi her şekilde her şeye zorlayabilir. Devam ederse ben ilişkiye devam etmemenizi tavsiye ederim, her şeyin bir usulü var.

Bu adam senin fatihin olan değil mi?
Fatihin bir fedaiye ihtiyacı var gibi.
Laf aramızda cinsel içerikli konuşmalar hep soğutmuştur beni.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen katiliyorum!

Konu sahibinin onceki konularinda da goruldugu uzere bu cocugun kadinlara zaten saygisi yok.
Bu anlamda her olaydaki tavri tutarli aslinda; hep daha fazlasini isteyen ve zorlamaktan cekinmeyecek kadar da bencil biri.
Konu sahibinin -genel olarak net bir tavir sergilemedikce- benzer bircok seye maruz kalacagi asikar.
Kadina, eve alinan bir kole muamelesi yapilmasini normal karsilayan birisi ile iki konusmayla sorunun cozulecegi dusunuluyor ise; ayni "benim malim, benim isteklerim" dusuncesini baska konularda da tekrarlar, surekli bas agritir.

Konu sahibi, "annenlerde gecegunduz kalmam, ben istemiyorken israrla konusma" vb sikayetler sorununuzu cozmez...
Umarim problemlerin gecici olarak kalkmasi ile asıl sorun is isten gectikten sonra patlak vermez de biz yaniliyoruzdur... cunku evliligin saygi olmadan yuruyecegine inanmiyorum...

Sınırlarınızı çok keskin koyun bence hem bedenen hem de sözlü anlamda. Tipik erkek modeli sözlerle manipule etmekten daha iyi yaptıkları bir şey yok ne de olsa

Daha once boyle seyler yasamadigina eminmisin?
Bence fazla inanna sandigindan fazlasini yasamis olabilir.
Yani kimseyle birlikte olmamis benimle olursa bisey olmaz yinede evlenir falan diye dusunme.belli ki seni bir sekilde ikna etmeye calsiyor.

iş yatağa kadar gitse ikinizde çıplak olsanız dahi istemiyorum dediğin anda duracak açık ve net

💕01.01.04 Canım
10.04.14 Canımın canı 💕

Bu kadar ileri bi konuşma çok terbiyesizce bence.
Soğumuyo musun hiç ya? Ben okurken bile utandım,o söylemeye utnmıyor mu hiç?
Kusura bakma ama o sert dille uyarılmadan falan anlamaz.
Adamın yapısı böyle.
Öpüşmene laf yapmıcam,senin tercihin olur öyle şeyler ama sende bu konuda dikkat et biraz.
Yalnız kalmamaya çalışın,öpüşeceksen de yatakta öpüşmeyiver.
Her şeyin bi sınırı var.
1 yıl sonra bu adam daha büyük şeyler isterse senden şaşırma.
Sen de kendine mukayet ol. Yüz bulmasa o kadar şeyi söyleyemez.

sen onu uyardıktan sonra tamam deyip yine kendini tutamayıp böyle konuşuyorsa dikkatli olmanı öneririm. yatakta öpüşmüşsünüz falan büyütülcek bişiy değil bence fakat, kendini düzgün konuşmak için bile tutamayan erkek, bi gün senin zor durumda bırakabilir, kolayca tahrik olabilir aman dikkat et. bence çiftlerin yalnız başlarına bir odada bulunmasında sorun yok fakat senin sevgilinin ne yapacağı belli olmaz. insanların olduğu yerlerde randevulaşın boşver. yargılamak için demiyorum, tecavüz eder de demiyorum ama anla işte. ben bununla ilgili bi başlık açmıştım foruma, flört ettiğim çocuk çokça belaltı espri yapmaya başladı. ben ona fırça çekmedikçe iyice sapıttı. tavrını koy canım. gerekirse burnu sürtsün diye küs birkaç gün adam olsun biraz. herkesin cinselliğe ihtiyacı var ama herkes cinsel sohbetler etme ihtiyacı duymuyor. ben bunu saygısızlık olarak gördüm açıkçası. sevdiği kız rahatsız olduğu halde, diline kötü sözcükler koymamaya biraz olsun dikkat edemezmiş mi insan? sevgilin dahi olsa, sana karşı yapmasını istemediğin ve onun yapmaya devam ettiği her şey "tacizdir" bunun bilince olmalı kadınlar. şuan cinsel tacize uğruyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bence cinsellik konuları konuşulabilmeli ki cinsellik konuşabileceği birini bulur bulmaz kucagina atlamasin.

Tanimali cinselliği nedir, kiminle yasamali kiminle yasamamali getirileri goturuleri. Tabu olmamali.

Konu sahibi arkadasim opustun dokundun diye namussuz değilsin.
Ama kozlar kendini korumaya bilmeli yoksa çok zarar aliyorlar.

Erkek arkadasin sen evlendikten sonra da sadece kendi tatmini için yaşayacak bence .

Evli değilim ama genel izlenimim oyle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkezin düşüncesi farklıdır.bana göre bunlar yanlış ama
kimseyede şunu yaptın namussuzsun diyemem.ama dinimizce
böyle şeyler yanlış.

birde konu sahibi ben değilim Cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…