usandim bu cinsellik mevzusundan

neyi nereye kadar yapacağın sana kalmış
istersen ön sevişme de yapar bırakırsın ama adamın konuşması normal
çünkü biraz kapı aralığı görmüş ve onun arzusuyla yanıp tutuşuyor
dolayısıyla sürekli zarf atıyor

neyi nereye kadar yapacağın sana kalmış
istersen ön sevişme de yapar bırakırsın ama adamın konuşması normal
çünkü biraz kapı aralığı görmüş ve onun arzusuyla yanıp tutuşuyor
dolayısıyla sürekli zarf atıyor

yok canim opustum ya ben simdi bana her sey mustehak oyle diyo bazi vatandaslar

sasirmadim tabi her yerde oldugu gibi kadinlar kulubunde de namus bekcileri is basinda

katiliyorum sana su an bilinmezligin cekiciligi var biz her seyi yasasaydik eminim boyle olmazdi bu kadar duskun olmazdi cinsellige

yok canim opustum ya ben simdi bana her sey mustehak oyle diyo bazi vatandaslar

sasirmadim tabi her yerde oldugu gibi kadinlar kulubunde de namus bekcileri is basinda

katiliyorum sana su an bilinmezligin cekiciligi var biz her seyi yasasaydik eminim boyle olmazdi bu kadar duskun olmazdi cinsellige

emin ol olurdu :KK53: :KK60:

Böyle şeyler normal mı geliyor öpüşmek falan?bana normal gelmiyor.bir kızım var ve böyle konular gördükçe insan korkuyor.zaman değişiyor galiba ben evli olmama rağmen bu cinsellik konularını pek konuşamam çünkü:bana göre konusulmamali sizi yargılamak istemem ama ilerde anlarsınız

kizlar anlatmaya da utaniyorum ama benim erkek arkadasim asiri derecede cinsellige duskun

biz opusmekten ote gitmemis bi ciftiz benimle ciddi dusundugunu biliyorum

ama bu konuda cok rahat aklina ne gelirse acik secik erotik hemenn soyluyo benim gogsum kalcam balik etliligim tahrik ediciligim dilinden dusmuyo

hele bi dustaydim duymadim teli falan diyim niye beni cagirmadinn sana soyle yapardim boyle yapardim kendinden geciyo telefonda ya ben karsilik vermememe ragmen:KK47:

yapmiyoruz bari konusalim napiyim seni cok istiyorum cok arzuluyorum falan diyo ama ben cook rahatsizim bu soruna bi cozum bulamadim

onu da anliyorum daha once yasamadigi icin bi aclik bi merak var ama bu kadar da olmaz ya bana dediklerini kari kocalar birbirine demiyodur hiic utanmasi yok

kac defa rahatsiz oldugumu belirttim ama hala devam az once telde konustuk 1 saat sonra ararim biraz islerim var dedim gel ozel seyler konusuruz bu gece seni canim cok istiyo dedi :KK47: ben de sinirlendim kapattim teli bi hisimla buraya konu actim

kizlar bu sorunu nasil bertaraf ederimm

onu cok seviyorum ama bu huyu beni sogutmaya basladi artik sapik gibi yaa:KK47::KK47:

Belli bir derecede sizi arzuladığını, istediğini söylemesi normal ama
bu kadar çok ve sık konuşuyor olmanız normal değil
Yüz vermişsiniz astarını istemiş...ister arsular ona birşey denmez ama rahatsızlık verecek boyuta getirmesine kadar tepki verseydiniz keşke..
900 lü hat gibi tövbe tövbee.. kendinizi kötü hissettiğinizi üzüldüğünüzü bu konuşmaları azaltmasını söyleyin
Bir de , duştaydım vs laflar erkeklerin lugatinde farklı anlamlara geliyor..:KK14: öyle anlayacağı şeyleri söylemeyin...

Laftan anlamayan insana laf anlatmakta cok zor.

Telde falan da olsa arada bir konusurken karsilik veriyor musunuz? Kisacasi yuz mu buluyor acep ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar anlatmaya da utaniyorum ama benim erkek arkadasim asiri derecede cinsellige duskun

ama bu konuda cok rahat aklina ne gelirse acik secik erotik hemenn soyluyo benim gogsum kalcam balik etliligim tahrik ediciligim dilinden dusmuyo

hele bi dustaydim duymadim teli falan diyim niye beni cagirmadinn sana soyle yapardim boyle yapardim kendinden geciyo telefonda ya ben karsilik vermememe ragmen:KK47:

yapmiyoruz bari konusalim napiyim seni cok istiyorum cok arzuluyorum falan diyo ama ben cook rahatsizim bu soruna bi cozum bulamadim

onu da anliyorum daha once yasamadigi icin bi aclik bi merak var ama bu kadar da olmaz ya bana dediklerini kari kocalar birbirine demiyodur hiic utanmasi yok

kac defa rahatsiz oldugumu belirttim ama hala devam az once telde konustuk 1 saat sonra ararim biraz islerim var dedim gel ozel seyler konusuruz bu gece seni canim cok istiyo dedi :KK47: ben de sinirlendim kapattim teli bi hisimla buraya konu actim

onu cok seviyorum ama bu huyu beni sogutmaya basladi artik sapik gibi yaa:KK47::KK47:

Canım istemediginizi daha net şekilde söyleyin siz de.
Misal bu gece için bu konular kapanana dek konuşmayacağım filan.

Her şeyin bir sınırı omalı. Bekar insanlar yatakta şehvetli bir şekilde öpüşürse aradaki o sınırlar kalkar. Herkes sonunu kendi hazırlar arkadaşım yarın bir gün bir şey olur kimseye laf verme kendine istemediğin şekilde konuşturma

sanırım sevgilin biraz çocuk ruhlu, ne yapsın zavallı onu da anla yapamadıgı için diline vuruyor adamın.
seni çok arzuladıgını belirtiş şekli hoş olmasa da bu iyi bişey aslında aldatılma şansın çok düşük şu an için :KK51:

Son düzenleme:
yani sadece opusmek derken masum opucukten bahsetmiyorum yani acik acik yazmak istememem ama bi de o opucusmeler yatakta olunca opucuklukten cikiyo yanii

biz her anlamda cok yakin bi ciftiz onun rahatligi var galiba

Ee her şeyi yap adam iyice kudursun sonra şöyle böyle ya tam yapın aman yarın giderse kızlığım kalsın kafasında olmayın yada hiç yapmayın alın karşınıza da konuşun sınırını bilim saygı duysun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Erkek arkadasınız kac yasında ?

Geçenler de bir konu açılmıştı.Eski sevgilim nişanlıma resim mesaj göndermiş ayrıldık nisanlimdan diye.Sevgilin kusuruna bakmasın artık ,sakin bu tür konularda yazisma ve konuşma. Sevgilin biraz tutarsız ,baskı uyguluyor sana cinsel konularda.

izlar paylasmak istiyorum ben mi abartiyorum gorun diye

Bugun sevgilimle bulustuk kendisi malatyali ve kürt yanlis yerlere cekilmesin lutfen durum anlasilsin diye yaziyorum

bugun biraz ailelerimizden gelecekten falan bahsettik bana soylediklerini yaziyorum Allah askina cok ilginc degil mi ben sok oldum

bunlar para icinde yuzuyolar bana dedi ki senin calismana hic gerek yok isimiz ciddiye binerse biz evlenirsek kesinlikle ama kesinlikle calismicaksin anca batariz bes kurussuz kaliriz onun disinda olmaz dedii
ben seneye ogretmen olucam bunca maddi manevi emegi bosa veriyorum sankii adama bakin:KK47:

sonra dedi ki mutlaka ayri evimiz olur ama sadece otel gibi kullaniriz yatmadan yatmaya kullaniriz onun disinda ben isteyken sen annemle kalirsin yemek olayi falan her sey ortak dedi su an abimler boyle yasiyo biz de boyle yasicaz dedi

ve mesela abimin karisiyla annem ayri yemek yerler biz erkekler ayri ayni masaya hayatta oturmayiz falan dedi

evlenince ne kadar yakin olsan da oyle ikide bir annene gidemezsin ben her gun seni oralardan mi toplicam dedii:KK47:

ben sok oldumm kultur farkliligi bekliyodum ama bu kadar beklemiyodum bunlar asla taviz vermicegim seyler bi kizi ne kadar seversem seveyim bunlara hayir derse vazgecerim dedi

ben de ben hayir diyorum nolucak simdi dedim sinirlendimm:KK47:

ama ben senden vazgecemem ya bunlari zamani gelince konusuruz diye kivirdii

kizlar ben napmaliyim bunlar benim ve ailemin hayatta kabul etmicegi seyler o da geri adim atmiyoo is ciddiye binmeden kac dersiniz eminim ama gercekten cok seviyorum yaa vazgecemem gibi geliyoo :KK14:

senin daha önceki konun
bu adam,kadar bencil birini daha görmedim.
bu konudan sonra eski konun aklıma geldi. önce bu konunu tekrar oku ve bu adamla neden hala birlikteyim sorusunu yüzbinlerce kere sor kendine
bencillik çok kötüdür. benim annemden çıkma. hep orda ol ama sen anneni devamlı görme. sen çalışma vs.
ha hala devam dersen,kendi düşen ağlamaz ona göre.

Son düzenleme:
yani sadece opusmek derken masum opucukten bahsetmiyorum yani acik acik yazmak istememem ama bi de o opucusmeler yatakta olunca opucuklukten cikiyo yanii

biz her anlamda cok yakin bi ciftiz onun rahatligi var galiba

ee. her anlamda yakın çiftsen ,neden rahatsızsın ki

X