usandim bu cinsellik mevzusundan

Kizlar paylasmak istiyorum ben mi abartiyorum gorun diye

Bugun sevgilimle bulustuk kendisi malatyali ve kürt yanlis yerlere cekilmesin lutfen durum anlasilsin diye yaziyorum

bugun biraz ailelerimizden gelecekten falan bahsettik bana soylediklerini yaziyorum Allah askina cok ilginc degil mi ben sok oldum

bunlar para icinde yuzuyolar bana dedi ki senin calismana hic gerek yok isimiz ciddiye binerse biz evlenirsek kesinlikle ama kesinlikle calismicaksin anca batariz bes kurussuz kaliriz onun disinda olmaz dedii
ben seneye ogretmen olucam bunca maddi manevi emegi bosa veriyorum sankii adama bakin

sonra dedi ki mutlaka ayri evimiz olur ama sadece otel gibi kullaniriz yatmadan yatmaya kullaniriz onun disinda ben isteyken sen annemle kalirsin yemek olayi falan her sey ortak dedi su an abimler boyle yasiyo biz de boyle yasicaz dedi

ve mesela abimin karisiyla annem ayri yemek yerler biz erkekler ayri ayni masaya hayatta oturmayiz falan dedi

evlenince ne kadar yakin olsan da oyle ikide bir annene gidemezsin ben her gun seni oralardan mi toplicam dedii

ben sok oldumm kultur farkliligi bekliyodum ama bu kadar beklemiyodum bunlar asla taviz vermicegim seyler bi kizi ne kadar seversem seveyim bunlara hayir derse vazgecerim dedi

ben de ben hayir diyorum nolucak simdi dedim sinirlendimm

ama ben senden vazgecemem ya bunlari zamani gelince konusuruz diye kivirdii

kizlar ben napmaliyim bunlar benim ve ailemin hayatta kabul etmicegi seyler o da geri adim atmiyoo is ciddiye binmeden kac dersiniz eminim ama gercekten cok seviyorum yaa vazgecemem gibi geliyoo

dogulu arkadaslar varsa ozellikle onlardan yorum istiyorum yasam tarzi gercekten boyle mi yaa yoksa abartarak beni denemeye mi calisiyo

ve ne onerirsinizz

sevgiyle kalin kizlarr

Sen bu varlıkla mı berabersin
Adamın elle tutulur yanı yok

Canim yanlis anlama burdaki bagnazlardan degilim ve bekaret gibi takintilarim yok ama bence surekli bu konulari aciyosa pek samimi gelmedi ve degmez bunlarla bisiler yasamaya çünkü cidden seviosa bu onun icin ikinci plan olurdu..hem sen istiosan bi erkekle yasa bunlari cidden istediginde sakin sadece o istio diye yasama..sonrasi pismanlik olur..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

biz de doğuluyuz ama bizde öyle bişey yok.Nasıl bir aile var mı hala böyle adetler.Eski zamanda kaldı o tür şeyler ama demek hala uygulayan istisna aileler var.Sen bu beklentilerine istediği gibi cvp veremiceğini,şimdi öyle adetlerin kalmadığını uygun bi dille açıkla.

bence de arkadaş cinsellik mevzusundan usanacağa kadar sevgilisinin evlenince ailene bile göndermeyeceğim demesinden usanması lazım. Hoş bence aklı başında seneye öğretmen olacak bir genç kız onu çalıştırmayacak, ailesine göndermeyecek , tüm gün kayınvalidesinin yanında oturtacak bir adamı hayatından çıkartacağı yerde ondan vazgeçemem aman çok seviyorum vs lerle napıcam ben diye buralarda konu açmaması lazım

Onunla bir gelecek düşünmüyorsan ve sana acı vermiyecekse ayrıl, çünkü onu değiştiremezsin, o mutlu olsun diye kendinden tavizde veremeyeceğine göre..

Offf bayiliyorum bu olaya, opusmekten ileri gitmedik yani evlenmeyi dusunuyoruz diyerek neyi anlatmaya calisiyorsunuz ki ? Opusmekten ileri gidince basit iliski mi oluyor o, sizinki ciddi ya ? Masum opusmemissiniz yatakta opusmussunuz falan, son asamaya gelmemis olmaniz bir sey degistirmez, bu gereksiz aciklamalar cok sacma yani. Evlilik oncesi cinsellige karsi degilim bu arada. Konuya gelince istemediginizi elli defa belirttiginiz halde yapmaya devam ettigine gore degismeyecek. Rahatsizsaniz ayrilin. Sadece opusmus cok masum bi ciftteki erkek tarafinin "sana banyoda soyle soyle yapardim " demesi pek normal degil zaten.

Vay be bu konu onun muymus :) hatirliyorum bunu cok sasirmistim. Adam tamamen tuhafti zaten simdi tam korkulcak bi tip. Allah sabir versin niye ayrilmiyorsan !

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yani sadece opusmek derken masum opucukten bahsetmiyorum yani acik acik yazmak istememem ama bi de o opucusmeler yatakta olunca opucuklukten cikiyo yanii

biz her anlamda cok yakin bi ciftiz onun rahatligi var galiba

sevgiline boşuna kızıyorsun
bu şekilde davranarak kendinle çelişiyorsun

Canım yorumuna aynen katılıyorum.
Bildiğin ön sevişme olmuş o erkekle yatağa yattıysa basit bir iki öpücükle kurtulamaz yani.
Bir de benim takıldığım nokta eski konusunda doğulu falan yazılmış hani adam evlenince annene gidemezsin diyor yani örf adetlerine bağlı ona göre. Eee cinsellik ? Bu da örf adet değil mi evlenmeden yaşanmaması gerektiğini savunulup nasıl bu kadar ayrıntıyla konuşabiliyor ki çok tuhaf geldi bana.
Ben istediğim sürece sevgilimle konuşurum bu konuları ama tutup her saat geliyim mi öpiyim mi konularına girse tavrımı da koyarım yani. Bir de konu sahibi öğretmen olucakmış..
Ben 19 yaşındayım bunların farkındayım.. Bazı insanlar gerçekten göremiyorlar sanırım.

konu sahibi birşey paylaştı hemen yardım etmemiz gerekirken,aynı zamanda ortak noktada bir durum bulmamız gerekirken,kızcağız Allahtan aynı yatakta bir öpüşmesi olmuş sevgilisi ile,
Telefonda cinseliği yaşamak erkek için kız için de cazip değil,sadece konuşmada kalıyor,fazla germeyelim

Bu kadar rahat konuşabildiğine göre,sizin ilişkiniz öpüşmeyle sınırlı değil.Senden bu cesareti almasa diyemez.Gerçekten aşırı ileri gitmiş,artık işi sululuğa vermiş.Bunun açlıkla,cinselliğe düşkünlüğüyle alakası yok.Diline vurmuş.Bel altı muhabbeti seviyor.Sınırı yok.Bir kez daha böyle bir muhabbet duymak istemiyorum ben senin oynaşın değilim dersin sert ve kendinden emin bir şeklde.Biraz da araya mesafe koyarsın.Sınırı belirtirsin.

Seni soğutan şey sürekli bunu dile getiriyor olmasıdır. Arada cilveleşir gibi romantik bir şekilde söylese bu kadar itici gelmezdi sana. Sevgilimde böyle konuları konuşur ama senin bahsettiğin gibi gözü dönmüş bir biçimde değil. Romantik bir şekilde konuşuruz ve orada konu biter. Çok nadirdir yani, bunu ona söylesen belki dikkat eder. Trip atmak yerine "ben kendimi böyle kötü hissediyorum, sende değersiz hissediyorum" gibi kelimelerle derdini ona anlatabilirsin. Ya da kendinden uzaklaştırıyosun da diyebilirsin aslında. Belki kaybetmekten korkar ve vazgeçer.

Valla tatlım ne kadar zmandir birliktesinuz bilmiorum ama iki sevgilinin birbirini arzulamasi cok normal die düşünüyorum ben. Yani uzun zamandir braberseniz elbette cinsel icerikli şeyler konu oluyor. Tabi erkk arkadasininki ne boyutta bilmem ama sende hic bir arzu yoksa bu da bir sorun yani. Arada ona eslik edebilirsin bence. Flört dedigimiz sey boyle boyle gelişiyor keza

Konuyu çok merak ettim ve hiç görmedim link var mı

bu kürt erkeklerinin çogu böylemi ya bunların baya libidosu yüksek belli kürt sevgilim olmuştu benimde onunda aklında fikrinde cinsellik vardı tıpkı konu sahibi gibi banyodaydım deyince hayallere dalıyordu ahahhaha :) sapık bunlar ya , ben ayrıldım daha fazla dayanamadım çünkü ailesini yaşantısını gördüm gercekten ayrı yemek yiyorlar saygı disiplin hat safhada , öyle devamlı çıkıp dolaşamazsın çalışamazsın falan filan, konu sahibi arkadaşım seviyorum diye hayatını mahfetme bu adamla gezemesin hapis hayatı yaşarsın evde kalırsın sadece yatakta kadını olursun başka saygı değer görmezsın sadece yatakta kıymetlisi olursun demedi deme sonra , sen bilirsin yine de ben uyardım insanlık namına

Aynı durumdaydim bu nedenden çok ayrıldık .Erkeğim bu bi ihtiyaç falan diyordu .yanlış yaptığını anladi şimdi biraz daha düzgün davranıyor bende biraz daha rahat davranıyorum uzaklaşma sin benden diye

Dedigim gibi canim ben hic karsi degilim evlilik oncesi cinsellige ama konu sahibi ve iliskisi celiskilerle dolu senin de dedigin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…