usandim bu cinsellik mevzusundan

fatihimm

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2014
59
19
kizlar anlatmaya da utaniyorum ama benim erkek arkadasim asiri derecede cinsellige duskun

biz opusmekten ote gitmemis bi ciftiz benimle ciddi dusundugunu biliyorum

ama bu konuda cok rahat aklina ne gelirse acik secik erotik hemenn soyluyo benim gogsum kalcam balik etliligim tahrik ediciligim dilinden dusmuyo

hele bi dustaydim duymadim teli falan diyim niye beni cagirmadinn sana soyle yapardim boyle yapardim kendinden geciyo telefonda ya ben karsilik vermememe ragmen

yapmiyoruz bari konusalim napiyim seni cok istiyorum cok arzuluyorum falan diyo ama ben cook rahatsizim bu soruna bi cozum bulamadim

onu da anliyorum daha once yasamadigi icin bi aclik bi merak var ama bu kadar da olmaz ya bana dediklerini kari kocalar birbirine demiyodur hiic utanmasi yok

kac defa rahatsiz oldugumu belirttim ama hala devam az once telde konustuk 1 saat sonra ararim biraz islerim var dedim gel ozel seyler konusuruz bu gece seni canim cok istiyo dedi ben de sinirlendim kapattim teli bi hisimla buraya konu actim

kizlar bu sorunu nasil bertaraf ederimm

onu cok seviyorum ama bu huyu beni sogutmaya basladi artik sapik gibi yaa

Son düzenleme:
Opusmek ona yetmiyor artik belli ki. Ciddi dusunuyor deme, kimlerin ne zaman ayrilacagi belli olmaz. Boyle seyleri duymak istemiyorsan ayril cunku o pek degisecege benzemiyor.

erkekler cinselliğe düşün olur bu normal bişey de sen istemediğin halde açık vermediğin halde bunları demesi hoş değil. ama cok ciddiyse kesin evlenmeyi düşünüyosa belki onun rahatlığıyla diyodur da hoş değil tabi hiç hos değil hatta

Öpüşmekten öteye gitmemiş bi çift nasıl bu tür konuşmalar yapabilir rahatça anlayamadım, yani yalnız olsanız müsait de bi ortam olsa nerdeyse zorla bişeyler yapmaya kalkacak havası veriyor. Kusura bakma tatlım ama öpüşmekten öteye gitmemiş olsanız arkadaşın bu kadar rahat ve cürretkar konuşmalar yapamazdı gibi geldi bana.

E cnm sl karsina konus ben bazi seylerin sinirda kalmasini istiyorum de ne bu de sewgiliyiz biz ewli diil de boyle yaptikca bana cinsellik icin yaklastigini bunun icin sewdigini dusuncem artik de bu beni sogutuyo demede ilkskiye karsi donuklastiriyo de tmm ilerde ewlenirsek o ayri ama lutfen bir daha bu derece sohbetler kurma bana de acik acik konus bence ne oyle ya sapik gibi hos diil

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yani sadece opusmek derken masum opucukten bahsetmiyorum yani acik acik yazmak istememem ama bi de o opucusmeler yatakta olunca opucuklukten cikiyo yanii

biz her anlamda cok yakin bi ciftiz onun rahatligi var galiba

Ne kadardır sevgilisiniz? Açıkçası erkek ciddi düşündüğü kiz için 'cinselliği sevgilimle konusmiycaksam kimle konuscam' diye dusunuyo samimi olusunuza güvenerek. Aslında siz rahatsız oluyrm utaniyrm falan gibi şeyler soylerseniz gururu kırılabilir biz ciddi dusunuyoken en yakının benken nasıl rahatsız olursun bundan gibi. Tamamen samimi bi baginiz oluşuna guveniyo, zaten telefonda size bisey yapacak değil ya yaninizdayken de dokunmuyosa korkulacak birşey yok, en azından yüzünüze soyluyo ve zararı yok, cinsellikten konu acmayip da sapık çıkan çok kişi gorduk. Eğer ona guveniyosaniz ve gerçekten evlenmek istediğine eminseniz onu terslemeyin bırakın konussun arada sizde konusun cilvelesin abarttığı yerde durdurun tabiiki ama konuşmasını başlamadan bitirmeyin. Sizi anlamiyrm sanmayin her kız rahatsız olur ama o sizin için laylaylom biri olmadığı için ben konusmanizda sakınca görmedim abartilmadigi surece

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne saçma bişey ya yapcaksanız yapın yapmicaksanız da ergen gibi konuşup durmasın söyle sert bi dille

Romantik bir sekilde duygulariniza hitap ederek bunlari soylese eminim hosunuza giderdi
Ancak hosunuza gotmedigine gore dozunu kaciriyor demek ki

Acaba diyorum bir gun siz de karsilik verseniz muhabbete?
Ne kadar cirkinlesecek bir gormek ister misiniz?

Bu vesileyle belki soğur ayrılırsınız :44:

yani sadece opusmek derken masum opucukten bahsetmiyorum yani acik acik yazmak istememem ama bi de o opucusmeler yatakta olunca opucuklukten cikiyo yanii

e kızım yatakta öpüşün ön sevişmeyi yapın adam bunları diyince daha ne kızıyosun o zaman

Bu is ileriye gider soylemedi demeyin :)

e tabi ki onun rahatlıgı vardır biz de diğer türlü sandık ilişkinizin durumu buysa bunları diyebilir yani noormal bence sapık falan diye düşünme adamın aklına onlar geliyodur yani:

Sizin ciddi dusunen bir cift olmaniz meseleyi normallestirmez...

Sizi istemediginiz bir muameleye maruz birakmasi, ne oldugu onemli degil, cok tatsiz...

Rahatsizliginizi bu sekilde belirtin, cinsellik uzerine konusmasindan ziyade siz istemediginiz halde devam etmesinden hoslanmadigini soyleyin...

Yoksa guzel, cekici vs oldugunuzu, dayanamadigini soyleyecek, devam edecek...

Bu arada evli ciftlerde bile karsi tarafla rizasi olmadan iliskiye girmenin adi tecavuzken onun yaptiginin sozlu taciz oldugunu unutmayin...

Kimse kimseye istemedigi bir seyi yapamaz, yaptiramaz...

İster evlenecek isterse evli olsun...

Konusturtma bence...herseyin siniri olmali sevgilisin diye hersey ortada olcak diye bisey yok..bence al karsina konus,rahatsizligini dile getir...bu ne yaa bunlarin kafa bi ona calisiyor zaten.konusucak bisey mi bulamiyorlar anlamiyorumki??

iyide kız adamla yatakta öpüşmüş sonra adam cinsellikten konuşunca mı istemiyo olmuş ortada zorla yapılan bişey yok ki..

Naz mi yapiyorsunuz gercekten mi istemiyorsunuz bunun sınırını cekerseniz adama, devam etmez.

Ee o kapıyı siz kendiniz açmışsınız yatakta yaptıklarınızla.. Şimdi nasıl önünü alırsınız işte onu bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…