Unutma Beni - Fox Tv

cok sıkıcı gelmeye basladı bana bu dizi artık..ılk zamankı havasından eser kalmadı ya da uzattıkca sacmladıklarından öturu buyusu mu bozuldu ne artık..
yanı dizi dizilikten ziyade yabancı pembe diziden bozma türk filmine döndü resmen..
bugun dünden daha cok sıkıldım izlerken..ama baska da bısey yok takılıyorz alıskanlık oldu resmen..

Anlamadığım bu dna testi 1 ayda sonuçlanmıyormu ne bu 2 dk.da mı çıkacak sonucu yarın değilmi düğün,rauf sedatı hapse tıktıracakmış bide ooofff gerçekten yine çok saçmaydı

Anlamadığım bu dna testi 1 ayda sonuçlanmıyormu ne bu 2 dk.da mı çıkacak sonucu yarın değilmi düğün,rauf sedatı hapse tıktıracakmış bide ooofff gerçekten yine çok saçmaydı

ay valla ben de aynı seyı dusunmustum sacmalarken bırazcık daha mantıklı olsalar dıcem ama o daha da sacma oalcak zannmcakaydirigubbakcemile3

kizlar ben bugun izliyemedim .ne oldu bu gun dizide merak ediyorum.sevmiyorum ama aliskanlik oldu napiyim.bi evlenselerdi rahatliycam valla.2 senenedir evlenemediler gitti valla...... mirmirmirmir

ilkay koca bunyesini kaldırana kadar ben helak oldum
adalete aferin dicem nerdeyse
ya hanı bu cocuk selçuktandı
hani ali ihtimali ya

ayrıca asu,boru sesli çocuk,çetin ve gıcık kıskanç tuce muhabbetide baydı
salak ilkay da ona tecavuz edilmesini bekliyor herhalde
aptal!

canım nazlı 11 ayda doğurdu :) sen hala mantık mı arıyorsun :))))))) burda olaylar farklı oluyor , yani gerçek hayatla hiç mi hiç alakası yok ..

bu arada raufcuuum iyice saçmaladı :KK66:) yani adam karizmayı çökertti ..
ilkaya hiç gelmiyorum o na yakışan laf bulamıyorum :))
emine de fazla iyi ; çok sinir sesli :))
şerif ile ali de birden kardeş oldular yine :))

adalet ise gerçekten süper ancak o da nazlıdan ümit bekliyor :KK43: bence o bebek alişten ,adım gibi eminim :) diziye atraksiyon gelecek selçuk gitti yaa ee çocuk ortada mı kalacak yani ..alişten o alişten ..ehehhe ilkay gene ortada kalcak :))
oy bakalıam bugün ne saçmalıklar olcak yine ,düğünnnnnnnnnnnn gene olmayacak ,sedat beyin uyuştucu olayı ortaya çıkacak ,alef saçmalığı da yarım kaldı :))

nazlınn bebete 5 aylık bebe mübare daha adı bile konmadı ne dizi ya diğer dizler kaldılıyo bu dizi devam ediyo insan bırakamyoda

ne beş aylığı ya
resmen iki yasındaski çocucğu koymuşlar
kolum kadar bacagı var yavvv nerdeyse!!!

bebek resmen benim oğlumdan daha iri be:)nazlıda hamişlik bahanesiyle şişmiş resmen hadi o öyle şiştide ilkay birden nasıl şişti öyle koca totosunu kaldıramaz oldu..
Melis canım ben zaten mantık aramıyorum ama bu kadarda olmazki bari bu derece saçmalanmasa hemen pat diye nasıl çıkar dna testi bizi aptal yerine koymasınlar artık

bebek resmen benim oğlumdan daha iri be:)nazlıda hamişlik bahanesiyle şişmiş resmen hadi o öyle şiştide ilkay birden nasıl şişti öyle koca totosunu kaldıramaz oldu..
Melis canım ben zaten mantık aramıyorum ama bu kadarda olmazki bari bu derece saçmalanmasa hemen pat diye nasıl çıkar dna testi bizi aptal yerine koymasınlar artık

:)) ay gene de islios .bak raufcuumun gitti karizması hala bakıom :)),,
dünyada bir ilkay kalmış sankim ;ilkay da ilkay olsa gam yemicem :KK43:(

kızlar nazlı 11 ayda doğurmadı ya dizi ağustosta başladı ogünden beri hamile mayıstada doğrurdu ama senaristler şunu unutu dizi hergün verilsede bazen dizin iinde 3 gün geçiyo unları hesaba katmalılar.

bence senaristler günlük yazıyo haftalık değil.günün işleyiişine göre parça parça yazıyolar ondan çok saçmalıyolar ya

ve bu çocuk kesin aliden selçuk gitti alinin ihtimali çıktı şimdi senaryo başka yerlere akacak görürsünüz

bence de cocuk son anda aliden çıkacak dizi nasıl uzasın baska turlu
artık sacmalıgın danıskası olur o baska
eh sımdı bırı de cıkar durun bu nıkah kıyılamaz derse tam olur yani

X