Unutma Beni - Fox Tv

hahahaaa :)) şaka mı bu ayy bulsunlar bi bebek bunlar da bebek parasını beleşe getirecekler ..neseee nazlı çok kilo aldı harbi bu kız hamiş gibi şişti ama bence annesi gizliyor naslı hamiş :)))) anam vala bu dizide en çok nazlı işkence çekti haa başından beri hamile hamile dolaştı :)) onca sıcaklarda yastıkla dolaştı ,bari iyi para verseler ,yoksa nazlı da mı orda beleşe oynuyooo :))))))))))))))) bugün gösterdiler nazlıyı iyice şişik yüzü ya...var bişi onda :)) annesine yine sor sen :jeyyar:

valla bugün konuştuk ...Ankaradan yeni geldi zaten kadıncağız...ayol bide bu soruyu mu sorcaksın alemsin valla..kız bekar zaten..öğrenci bi de...anneye söyledim kendisi de bakıcak yazdıklarınıza...:jeyyar:

valla bugün konuştuk ...Ankaradan yeni geldi zaten kadıncağız...ayol bide bu soruyu mu sorcaksın alemsin valla..kız bekar zaten..öğrenci bi de...anneye söyledim kendisi de bakıcak yazdıklarınıza...:jeyyar:

hmm baksın tabii yaa , hatta o da üye olsun da paylaşalım yorumlarımızı ,,,,, yaaaa ben raufucuuuuuuuuuuuuum annesini de istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... nazlının eğitimini biliyorum :) bekar olduğunu da :)) şaka bi yana hoş da kız amaaaaaaaaaa çok şiştiiiiiiiiiii son zamanlarda ,eski halleri daha güzeldi ..hamiş moduna girdi :))) ama raufcuuuuuuuuuuuuum bi numara ..ikinci nazlı :)) en gıcık ilkay :))))))))) onun annesi de gelsin ama ben muhatap olmam şimdiden söyleyim :)))))))))))) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay ilkay demişken :) bugün kaprisli günündeydi amannnn deli edioo beni o kız :))) benneyaptımki
o kötü karakterde olsaydı acaba sever miydim ? :1no2: CADIARZU

yok canım buluşmadık ama gelememiştim ehliyet sınavım vardı belki hatırlarsın.... ,topike resmimi koydum ama :) sibel ablam bilir ... delikafadulden

hımmm evet bi ara bahsin geçti duydum...o yüzden nikin yabancı gelmedi...nası geçti sınav...umarım başarmışsındır...kaydirigubbakcemile5

çok sağol :)) aldım ehliyetimi :)))) seni öpüyorum ,resmini görmüştüm zaten senin ancak çok net hatırlayamadım ...mcuk ben kaçar ,edim geldi :)))

kızlarr bugün nolduu hiç yazmamssınızzzz
bence nazlı gelsnn topiğe konuşalımmm :)))

pek değişiklik yok sadece 3 günlük hasret bitti nazlı dizide göründü :)) alef kızımız ise toza karıştı bu sefer de o yoktu :))

ay bu nazlııı başkasından hamile hala utanmadan eski kayınvalidesine gitmiş..
bir de oturmuş konusuyor...
ne yüzsüzlük yaa ben olsam aynaya bile bakamam bu oturmuş bır de laf sokuyor

ya bu şerifle barbaros neden polise gitmiyor.diziyi uzatmak için saçmalıyolar ya.kaç gündür izlemiyodum bugün bi bakayım dedim.hala eski hamam eski tas.

ay bu nazlııı başkasından hamile hala utanmadan eski kayınvalidesine gitmiş..
bir de oturmuş konusuyor...
ne yüzsüzlük yaa ben olsam aynaya bile bakamam bu oturmuş bır de laf sokuyor
aynen cnm ya bende ona çok şaşırdım ne saçma bişey kovmaları lazımdı onu..

ayyyyyyyyyy iyice saçmaladılar sezon bitsede daha mantıklı şeyler yapsa senarist........nazlı sezon dönüşüde doğurmazsa bebişi meslek sahibi olarak çıkacak .................

X