Unutma Beni - Fox Tv

bende kilo almış gördüm ilkayı bacaklar dolma gibi olmuş:KK1: annelerini sormuyolar bile.Dizide o kadar saçma o kadar olmıcak işler varki hangi birini yazsam diye düşünüyorum ama izlemedende yapamıyorum.

uzun zamandır izlemiyordum bugün baktım biraz. ilkay yürüyor... saç modelini beğenmedim. önleri kırpık olmuş. evet bence de kilo almış hatun. emine hamileydi ama bugün izlediğimde hamile değildi. bebek dogduysa şimdi nerde kızlar. merak ettim.bir de şerifler zengin olmuş sanırım ama nasıl... karısı para harcayıp duruyor...

Bende takip etmiyorum artık denk gelirsem izliyorum
Bugün denk geldim ilkay kilo almış bacaklar baya etli etli olmuş :KK1:
Eminenin bebek nerde göremedim
Ceylan saçmalığını hiç söylemek istemiyorum
Aliye kız mı yok ellini sallasana 500 tanesine dönmüş olay iğrenç
Araya bir de ilkayla aşkını saflığını sokmuyolarmı gel de inan, izle...

Emine bebeğini öldü biliyor ama ceylan saklıyor bebeği.Ceylan b yerden elmaslar buldu miras kaldı dedi.Çok çok zengin şuan.Ali ile ilkay aşkı da yok artık zati Ali Esraya aşık olmuş :KK37: kısacası izlemediğiniz için bi şey kaybetmediniz :KK1:

Emine bebeğini öldü biliyor ama ceylan saklıyor bebeği.Ceylan b yerden elmaslar buldu miras kaldı dedi.Çok çok zengin şuan.Ali ile ilkay aşkı da yok artık zati Ali Esraya aşık olmuş :KK37: kısacası izlemediğiniz için bi şey kaybetmediniz :KK1:

reyhana tuzak kuruşuitu ceylan onu kurtatırken elmasları buldu miras kalı diye evdkiere yutturdu emine yeni doğum yaptı ama kendini çabuk toparladı ne böbe var nede göysü şiş

bu dizi bizim evin yanında çekiliyor dizide oynayan herkesi gördüm... ne yalan söyliyim bütün kızlar hakikaten çok güzel, özellikle Reyhan (Allah malzemeden çalmadı onu yaratırken :KK3:). Bir de Gülesere BAYILIRIM, çok komik ve tatlı bir kadın :)

bu dizi bizim evin yanında çekiliyor dizide oynayan herkesi gördüm... ne yalan söyliyim bütün kızlar hakikaten çok güzel, özellikle Reyhan (Allah malzemeden çalmadı onu yaratırken :KK3:). Bir de Gülesere BAYILIRIM, çok komik ve tatlı bir kadın :)

neresnde çekiliyor merak ettim özelden cvp atabiirsin

Özelde yazacaktım fakat 100 mesajı henüz doldurmadığım için yazamadım. Dizi Ankara da Birlik mahallesinde çekiliyor.

esraya kıl oluyorumm
birde intihara kalkışıyor güyaa seyirciyide inandıracaklar kötü biri olmadığına..
yanlış bişi yapmamışlar lafından bende sıkıldım yaa günde 50 sefer..
yanlış işte yanlışşşşş

O kadar arada kaldım ki Esra mı İlkay mı ? :KK37:
İlkay : Ameliyat için giderkn boşanmıycaktın işte Aliden mallık bu başka nedir yahu ? O yüzden haksızsıııın.
Çiğdem: Hiiiç konusmaya hakkın yok bırak onu yatacak yerin yok ablan seni affetmiş ona şükret hepsi senin suçuun!
Esra: Çoook yanlış bir iş! Sen nasıl abla dediğin adamın eski kocasının yatağına girersin nasıl yaparsın bunu? Yaptıkların öyle böyle değil. E ama İlkay'a kızdığımdan bişi de demiyorum sana.

Ahh çok karışık işler çook.:KK37:

Dizideki en çok kızdıgım kişi çiğdem bugun ali ve ilkay ayrıysa bunun nedeni çiğdemdir tamam ilk başlarda alinin eniştesi oldugunu bilmiyordu daha sonra ögrendi fakat kötüler kervanına katıldı ablasına yapmadıgı kalmadı feraye ile işbirligi yaptı onu delirtmeye çalıştılar ilaç vererek çiğdem bugun feraye ile işbirligi yapmış olmasaydı bugun ali ve ilkay evli olurdu ilkaya da kızıyorum aslında ameliyat olmak için illa boşamasımı gerekirdi ali ona her türlü destegi verirdi esra ise ilerleyen bölümlerde oda kötüler kervanına katılır diziye girenler ilk başlarda iyi oluyorlar daha sonra kötüler kervanına katılıyorlar bi yerde okumuştum rauf ve asu boşancak ilkay ile rauf evlenecek diye tabi ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bütün bunların sorumlusu çiğdem esraya diyor ya mahalleliye söylesem seni linç ederler falan o zaman insanların çiğdemide linç etmeleri gerekirdi çiğdem bence fazla konuşmasın eminede bir an önce bebegine kavussun artık her sezon bir bebek kayboluyor diziden yakında esrada hamile kalır onun bebegide kaybolur:KK1:

X