Unutma Beni - Fox Tv

Haklısın belki ama Çiğdem hep o bebek üzerinden prim yapmaya çalışıyor bence çoktan haketti Çiğdem o sözleri. Hep yalan dolan, entrika.

evet canım çiğdem gerçekten çok saçma davranıyor ve hiç de utanması yok
ben sadece karnındaki masum bebeğe acıyorum :26:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar gene ben geldim:80hhhh Ali çok güzel söyledi hakkettiler bence onlarda hainlik yapmasınlar ali iyi niyetli davranıyor onlar iyi niyetini su istimal ediyorlar tamam çocuğu olabilir ama onlarda adam olsunlar şimdi vursunlar başlarını taştan taşa midem bulanıyor çiğdemle güleri gösterdikleri zamn şimdi hikmette öyle oldu valla elimden gelse bir kaşık suda kesin boğarm bunları yetti Garrii

ya ben hamile olsam bi dakika bile beklemem yaaaa ben hamile olduğum günlerin hayaliyle yaşıyorum
ama ilkayda güçlüklerle hamile kaldı ama şimdi aklından neler geçiyo yaaa sakın aldırmasın o çocuğu yaaaa walla en çok ben üzülürüm aldırdığınaaaaaa

çiğdem çok gıcık bi insan karnındaki bebeği kullanyo aliyle yakınlaşmak için oysaki aliyle dahada uzaklaşıyo bu saçmalıkları yaptığı süreceee

alının alnından opuyorummm ıyı ettı.salak serıfte bıseyı cozecek ya beklersınız cozer.basıtlıklere dıyecek hıcbırsey yok.seyretmıyorum artıkkk .

ılkay o cocugu aldırırsa bı daha ızlemıcem bu dızıyı boyle şey mı olur sureklı aynı senaryo alı ılkay ayrılıyo gerı bırlesıyo sıktılar

Canım inşallah sende en kısa sürede anneliği tadarsın. Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah.

izlemedim iykide izlamemişim bakıyorum yine çıldırmıs durumdasınız ilkayın bebeği aldırma süreside uzar gider hatta nazlı bunu ögrenir ve ona tuzak kurara bebek düşsün diye :)

ben şu aptal ilkayın yerinde olsam herkesi toplarım çiğdem ve o hain anaları olacak kadınla beraber aliyide alırım yanıma hamileyim derim bide öperim aliyi onlara inat ama ilkay zaten zarzor hamile kaldı üstelik değmeyecek bi kardeşle annesi için çocuğuna kıymaya kalkıyo nasıl bi seneryo Allah aşkına ben deliricem,hele şerife diyecek söz bulamıyorum artık bence saflığının cezasını çeksin resmen ava giderken avlandı

Unutma Beni'de yarın; Şerif nezarete alınmıştır ve savcıya tüm bildiklerini anlatır. Çiğdem bütün ev halkını Ali'nin evine toplar. Onlara bir açıklama yapacağını söyler.
:26::26:

dünki bölümü şimdi internetten izledim de aliyi çıldırtmışlar resmen.son sahnede alinin oyunculuğuna bayıldım o nasıl çıldırmış gözlerle bakmaktır, o nasıl kararlılıktır.zaten dizinin tek iyi oyuncusu var oda ali bunuda dünki bölümde bir kere daha görmüş olduk.çiğdeme de bir gram üzülmedim hatta içimin yağları eridi ohhh ali ve ilkay bukadar kararlıyken kesin bişey olucak ve ali ilkaydan boşanıp çiğdemle evlenmek zorunda kalıcak yoksa konuyu nasıl uzatırlar dimi.senaristlerin başka bildiği yok sürekli kendilerini tekrarlıyorlar.bakalım heycanla beklemekteyim...

Son düzenleme:
Yaaa ilkay bebeğini aldırmasın ve ilkayın hamile olduğunu nazlı saten biliyor... çiğdem düşürsün bebeğini yaa ilkay aldırmasın çünkü bütün olnların cezasını ilkay cekiyor..

Şerifte sürekli hapishande bıktım ya ...

emine [menekşe] ilkayada hayatta olduğunu anlatsın ve dertleşsinler şuan izleyemiyorum saten o diziyi :'(

ay bu muzafferin haraketlerine çok gülüyorum yaaaa

sarı kelebaaamm:90::90::90:

kızlar aramızda para toplayıp şu gülerin dişlerini yaptırsak.güldükçe içim kalkıyor

Son düzenleme:
Kızlar Çiğdemin bulduğu çözüme bakın bence bebeği evlatlık verecek. Yani belkide kuruma hangi arada hallettiyse. Biliyor kimsenin razı olmayacağını. Güya olayları çözmüş oluyor. Nefret ediyorum bu kızdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…