Unutma Beni - Fox Tv

birde şu evden çıkıp giderken kimse duymaz ya kapının kapandığını sağır galiba millet ama doğal okadar çok bağırarak konuşuyorlar ki küçük sesleri duyamıyorlar

Hah artık İlkay doğurur gelir. Bu senaristler elimde kalacak. Söyletseydiniz şu kıza hamile olduğunu ne olurdu sanki birazda Çiğdem düşünürdü.

Hah artık İlkay doğurur gelir. Bu senaristler elimde kalacak. Söyletseydiniz şu kıza hamile olduğunu ne olurdu sanki birazda Çiğdem düşünürdü.

söyletirler mi hiç insanı fıtık etmeden bir sonuca ulaştırmazlar.her sezon ilkayla ali barışır sonra bişey olur ayrılır.bu sitede yazışmak olmasa izlemiycem ama böyle çok keyifli oluyor kızlar acayip eğleniyorummm

dizinin facede sayfası vardır kesin yada nette

evet feca de sayfası var ama beni face yok sadece yazılan yorumları okuyabiliyorum.fox un sayfasında da genel olarak bahsetmişlerr...neyse bizde bukadar boş vakit varkenn daha çok yariz tırnaklarımızı sinirden:18:

kızlar foxun sayfasından unutma beniye girdim iletişim bölümüne tıkladım mail adresi çıktı şimdi mail atıcam bakalım ne olucak:)

kızlar bunu yazdım göndrericem ''''merhaba unutma beni dizisini severek ve hiç kaçırmadan izliyorum.fakat son zamanlarda senaryo ya hiç ilerlemiyor yada bir konu sürekli uzatıldığı zaman kanal değiştirmeme neden oluyor.birde neden bu dizide hep kötülerin işi iyi gider anlamış değilim.bu şekilde daha fazla dikkat çekmekse eğer amaçlanan bir izleyici olarak şunu söylemeliyim bu durum sadece izleyenlere sıkıntı veriyor.iyi güzel şeylerde görmeyi istemek bir izleyici olarak en doğal hakkım olsa gerek.internet ortamında bir çok kadın sitelerinde bu dizinin çok takipçisi var hatta her gün dizi bittiğinde bayanlarla internet üzerinden dizinin kritiğini yapıyoruz.genel yargı şu ki konuların bir türlü sonun olmaması, kötülerin işlerinin hep bir şekilde yoluna girmesi, başrol oyuncularının sürekli acılı halleri izleyenleri biraz rahatsız etmekte.sizlerden dileğim dizide biraz daha hızlı sonuçlara gidilmesi ve birbirinin arkasından entrikalar çevirmeyen mutlu,dürüst aile bireyleri görmek.mailimi dikkate alacağınızı umut ederek şimdiden teşekkür ediyorum.iyi çalışmalar..'''

süper olmuş

Unutma Beni'de yarın; Zaferi'in adamı Şerif ile kavga çıkarır ve onu bıçaklar. Asu Tuğçe'den, Nazlı'nın abisine ve Çiğdem'e oynadığı oyunu öğrenir, hesap sormak için Rauf'a gelir.

Asu da bence bu olaydan sonra Raufla halvet olmadan ayrılacak:26:

oohh be birileri yapmalıydı bunu umarım dikkate alırlar

kız belkide halvet olmuşlardır

mektap ve muzafferi sonunda götürdüler
ama onların işi rast gelir kesin çıkarlar işin içinden
keşke sorgularını polisiye filmlerindeki gibi alsalar ters kşeye getirip itiraf ettirseler
biraz sıkıştırsalar mehtap kekelemeye başlar söyler zaten herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…